Jump to content

Sta nam to promice?

Оцени ову тему


Tumaralo.

Препоручена порука

Који део Њујорка или који део жене? :)

 

Менхетн, цела жена.

 

:D

  • Волим 1

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Grizli, dobro je da je Menhetn u pitanju. Da si rekao Bruklin, druga prica bi bila. :ani_biggrin:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa molim te brate, nemoj da izneveris nasa ocekivanja, toliko nade polazemo u tebe. :ani_biggrin::)

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pusti da li je selo, već da li je bezbedno.

Kad smo kod bezbednosti, kako je tamo?

 

Па ако имаш паре и одседаш на добром месту, супер.

 

Ако немаш, онда говори тихо и носи бејзбол палицу са собом.

  • Волим 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ако имаш паре и одседаш на добром месту, супер.

 

Ако немаш, онда говори тихо и носи бејзбол палицу са собом.

Da, pazi da te ne pojede mrak i ne skreći van glavnog puta  0405_feel

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма шалим се мало. Менхетн је углавном безбедан, има пуно туриста, пословних људи. Не мораш баш у пола ноћи да шеташ споредним улицама, ал` то важи за све те предивне и миришљаве метрополе. Послаћу вам сличке ако стигнем. ;)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма шалим се мало. Менхетн је углавном безбедан, има пуно туриста, пословних људи. Не мораш баш у пола ноћи да шеташ споредним улицама, ал` то важи за све те предивне и миришљаве метрополе. Послаћу вам сличке ако стигнем. ;)

Mislila sam na Bruklin, Bronks, Harlem...i ta ozloglašena mesta.

Jel se sredilo ili je otprilike kao što mediji predstavljaju?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ако имаш паре и одседаш на добром месту, супер.

 

Ако немаш, онда говори тихо и носи бејзбол палицу са собом.

https://youtu.be/mCtJnP4rRD8?t=106

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislila sam na Bruklin, Bronks, Harlem...i ta ozloglašena mesta.

Jel se sredilo ili je otprilike kao što mediji predstavljaju?

 

Па нешто нисам био расположен да проверавам... :)

 

Мислим да је врхунац криминала тамо био пре пар деценија кад су снимани они филмови по којима су познати, сада је ваљда боља ситуација. Има делова који су безбеднији, неки мало мање... Нисам био, али из приче са људима кажу да није као што је некада било.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па нешто нисам био расположен да проверавам... :)

 

Мислим да је врхунац криминала тамо био пре пар деценија кад су снимани они филмови по којима су познати, сада је ваљда боља ситуација. Има делова који су безбеднији, неки мало мање... Нисам био, али из приче са људима кажу да није као што је некада било.

Al nisi ni raspoložen da eksperimentišeš  :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па нешто нисам био расположен да проверавам... :)

 

Мислим да је врхунац криминала тамо био пре пар деценија кад су снимани они филмови по којима су познати, сада је ваљда боља ситуација. Има делова који су безбеднији, неки мало мање... Нисам био, али из приче са људима кажу да није као што је некада било.

onda nemoj ni zalaziti tamo, da ne kvaris ljudima situaciju, samo im jos balkanac fali i to iz srbije

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@ Grizzly Adams

Koje si još lepe gradove obišao u SAD-u :)?

 

Какве везе то сад има са пољопривредом? :)

 

Па и нисам много, мада би требало. Ај` написаћу нешто на оној теми о издајниц... пардон, животу у разним земљама света.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...