Jump to content

Sta nam to promice?

Оцени ову тему


Tumaralo.

Препоручена порука

Живот у лепом, природном, окружењу не подразумева обавезно "село" и пољопривреду. Многи људи на западу живе у предграђима која су цела у зеленилу и природи... Овде код мене се шетају срне, има неки зецови живе у жбуњу преко пута. Градић је у ствари једна велика шума по којој су раштркане куће.

Хоћу да кажем, савремен живот и бављење разним занимањима осим пољопривреде не значи аутоматски живот у бетонској џунгли и облацима смога. Може да значи управо супротно.

Da, to je fino uredjeno na zapadu, zive u predgradju, rade u centru.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Код нас, као што ти је добро познато, то је мислена именица. 

 

Ма знам каква је катаклизма, али мислим да није баш толико недостижно... Кад би променили неке ствари, као што нећемо.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Где бре леп... :)

 

Ја те велике градове не могу да поднесем уопште. Гушим се и физички и духовито.

 

O, glas razuma! Tako je Grizli, pametnice! ;) Pravi ljudi znaju sta valja, radujem se.  :) 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako to da je cela Srbija pohrlila u Bg, a niko ga ne voli? E to mi nije jasno? Ajde sad vi meni pojasnite što se svi "Beogradjani" ne vrate u svoje rodne grude kad je tamo trava zelenija. Samo nemojte da se vadite na posao.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako to da je cela Srbija pohrlila u Bg, a niko ga ne voli? E to mi nije jasno? Ajde sad vi meni pojasnite što se svi "Beogradjani" ne vrate u svoje rodne grude kad je tamo trava zelenija. Samo nemojte da se vadite na posao.

pa mnogi ga ne vole bas zbog toga sto su svi navalili tamo, kako ne kontas

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako to da je cela Srbija pohrlila u Bg, a niko ga ne voli? E to mi nije jasno? Ajde sad vi meni pojasnite što se svi "Beogradjani" ne vrate u svoje rodne grude kad je tamo trava zelenija. Samo nemojte da se vadite na posao.

 

Ne zivim u Beogradu, Bogu hvala. Super mi je tu gde jesam, kad se uzelim skoknem i sve kul. Pitaj ove koji zive.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa mnogi ga ne vole bas zbog toga sto su svi navalili tamo, kako ne kontas

Kontam sve to.

Za vreme studija najviše su me iritirali likovi koji su došli u Bg, pa im ne valja, te gužva, te veliki, te ovo, te ono.

Mislim se, što niste ostali u svojoj selendri i muzli krave kad vam ne valja. Plus što su takvi likovi najbolji studenti, a glavni im je motiv da se nikad ne vrate u svoje rodno mesto.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne zivim u Beogradu, Bogu hvala. Super mi je tu gde jesam, kad se uzelim skoknem i sve kul. Pitaj ove koji zive.

I čemu ta potreba da se to ističe?

E, hvala Bugu ne živim u Bg-u, pa šta sad?

Da ja napišem hvala Bogu ne živim u Koceljevi, ispala bih snob.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kontam sve to.

Za vreme studija najviše su me iritirali likovi koji su došli u Bg, pa im ne valja, te gužva, te veliki, te ovo, te ono.

Mislim se, što niste ostali u svojoj selendri i muzli krave kad vam ne valja. Plus što su takvi likovi najbolji studenti, a glavni im je motiv da se nikad ne vrate u svoje rodno mesto.

 

Izvini sestro, ali mesta u unutrasnjosti nisu selendre i ne muzu svi krave, jer ih i nemaju. :coolio: :coolio: Uffff, ovo kad cujem, napad dobijem. :ani_biggrin::coolio: Ako si iz Beograda, nisi iz Njurojka, majku mu.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izvini sestro, ali mesta u unutrasnjosti nisu selendre i ne muzu svi krave, jer ih i nemaju. :coolio: :coolio: Uffff, ovo kad cujem, napad dobijem. :ani_biggrin::coolio: Ako si iz Beograda, nisi iz Njurojka, majku mu.

Vala, što je veća bila zabit, to je i otpor bio veći.

Nisam iz NYC, al nije ni NYC Menhetn, ima tu i Harlem, Bronx, Bruklin...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I čemu ta potreba da se to ističe?

E, hvala Bugu ne živim u Bg-u, pa šta sad?

Da ja napišem hvala Bogu ne živim u Koceljevi, ispala bih snob.

 

Procitaj sta je Grizli napisao, pa ce ti biti jasno. I mene kao i njega guse velika mesta i beton. Ne bih dalje da ulazim u diskusiju ove vrste, posto mi je besmisleno.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Procitaj sta je Grizli napisao, pa ce ti biti jasno. I mene kao i njega guse velika mesta i beton. Ne bih dalje da ulazim u diskusiju ove vrste, posto mi je besmisleno.

Sistem na zapadu je drugačiji, ne može da se meri.

Dobro, guše te, niko nikog puškom ne tera da ide u veće mesto.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...