Jump to content

ОДГОВОРИО ЗА „ХЕРОИН“: Игуман Рафаило величанствено одговорио медијима! (ВИДЕО)


Препоручена порука

Da se podsetimo spornog momenta u besedi. Bog da prosti al' ja se slatko ismejah. 

Mislim, shvatam ja pricu o Zivoj vodi i hlebu, crnoj tecnosti .... Ali heroin nikako :D

 

 

И после се чудимо оног приказа из Црног Грује... Вода, ватра, хероин.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim, shvatam ja pricu o Zivoj vodi i hlebu, crnoj tecnosti .... Ali heroin nikako

 

 

Nisu ljudi navikli na slobodu u propovjedi koju o.Rafailo ocito ima...ako se slusaju njegove luturgijske besjede, to se da uociti - svako malo.

Sto je i za razliku od najcese monotonih besjeda koje slusaju po parohija, pravo osvjezenje. 

 

p.s. - ima najljepsu bradu u CG <|:- {)} 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, Хитлер је прави пример.

Ne mora baš toliko extremno.Može i Vučić recimo.Njega svi napadaju.I ja mislim da je to zbog toga što on previše vredi a mi smo kao narod primitivni i zaostali da shvatimo kakvog čoveka imamo u svojim redovima.Neka te Vučko čuva Gospod,Majka Božija i svi sveti. :))):D

  • Волим 1

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne mora baš toliko extremno.Može i Vučić recimo.Njega svi napadaju.I ja mislim da je to zbog toga što on previše vredi a mi smo kao narod primitivni i zaostali da shvatimo kakvog čoveka imamo u svojim redovima.Neka te Vučko čuva Gospod,Majka Bošija i svi sveti. :))):D

Ili Mila ili Dodika, ne zna se zasto ih napadaju. Jesi vidio onaj snimak sto su Hrvati po medijima objavili kako Vladika Porfirije pjeva cetnicku pjesmu?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ili Mila ili Dodika, ne zna se zasto ih napadaju. Jesi vidio onaj snimak sto su Hrvati po medijima objavili kako Vladika Porfirije pjeva cetnicku pjesmu?

I njih da čuvaju isto. :D

Video.Pa šta ako je pevo?Srbin je.Neće valjda ustaške da peva?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I njih da čuvaju isto. :D

Video.Pa šta ako je pevo?Srbin je.Neće valjda ustaške da peva?

Ma oni sad kivni zato sto je on na njihovoj teritoriji mitropolit. Burazeru nema Crkva nista sa cetnicima, niti bi trebalo da ima, cak se I on posle pokajao za pjevanje. Ima ispod i Mesicev kad hvali ustase u Australiji mislim 1992. godine.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Волео бих да видим ове што га бране како поштују његове савете у пракси.


A za ove što ga napadaju, barem prezime i ime, pa da i njih ocijenimo po djelima njihovim. 

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Волео бих да видим ове што га бране како поштују његове савете у пракси.

 Њему не треба наша одбрана ...........довољни су  толики напади.............

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma oni sad kivni zato sto je on na njihovoj teritoriji mitropolit. Burazeru nema Crkva nista sa cetnicima, niti bi trebalo da ima, cak se I on posle pokajao za pjevanje. Ima ispod i Mesicev kad hvali ustase u Australiji mislim 1992. godine.

Ma to štp su oni kivni to je njihov problem.Nek se leče.Četnici su štitili srpski narod po  Bosni od ustaškog i mulimanskog noža.Prvi antifašistički pokret u Evropi.Da je tu bilo nekih zločina od strane četnika sigurno da jeste.SPC ima veze sa srpskim narodom,a srpski narod se branio kroz četništvo tako da ima veze.Dosta popova je skinulo mantije i otišlo u četnike.Kao recimo Momčilo Đujić.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma to štp su oni kivni to je njihov problem.Nek se leče.Četnici su štitili srpski narod po  Bosni od ustaškog i mulimanskog noža.Prvi antifašistički pokret u Evropi.Da je tu bilo nekih zločina od strane četnika sigurno da jeste.SPC ima veze sa srpskim narodom,a srpski narod se branio kroz četništvo tako da ima veze.Dosta popova je skinulo mantije i otišlo u četnike.Kao recimo Momčilo Đujić.

Ma kakva njihova uloga, u BiH se nije znalo ni ko pije ni ko placa, evo meni ovi bivsi ratnici pricaju. Ne smije mitropolit da ima veze sa ljudima koji su ko zna sta radili u ratu, a posebno ovom ludom u BiH, u kojem je posten covjek samo izgubio koje god nacionalnosti bio.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A za ove što ga napadaju, barem prezime i ime, pa da i njih ocijenimo po djelima njihovim. 

 

Ма паз', са' ћу да поставим и крвну слику и уринокултуру, како да не. Друго, јел' сме нешто да се каже за о. Рафаила, а да се не протумачи као напад на његово величанство?

 

Ако отворено говоримо о светим оцима и савременим теолозима, шта је проблем да се критикује о. Рафаило?

 

Јел' проблем ако неко каже да Црква не учи људе да се не купају и да не проповеда патолошки однос према сексу?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma kakva njihova uloga, u BiH se nije znalo ni ko pije ni ko placa, evo meni ovi bivsi ratnici pricaju. Ne smije mitropolit da ima veze sa ljudima koji su ko zna sta radili u ratu, a posebno ovom ludom u BiH, u kojem je posten covjek samo izgubio koje god nacionalnosti bio.

On treba da osudi svaki ratni zločin kao pravoslavni hrišćanski Episkop ali ne treba da se stidi svog nacionalnog identiteta i da se pravda naciji koja je jedina u Evropi imala   logor isključivo  za decu.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...