Jump to content

Прави, права... ОЖЕЊЕНИ И УДАТЕ СТОП! (важи и за уреднике, много бре, зановетате)

Оцени ову тему


  

21 члановâ је гласало

  1. 1. Пејџ или Непејџ, питање је сад!

    • Само Пејџ и нико више!
    • Па... може и нека друга, љубав ће доћи.
    • Ма ко ће чека "Пејџ"! Давај квантитет, Србија се опоравити мора!
      0
    • Не постоји само једна једина Пејџ, на пример.
    • Није живот једна Пејџана, што си главо замишљенааа...


Препоручена порука

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Никола Поповић рече

Овако сам се завио у ћебе моје мекано, испекао неке колачиће, диго ноге, сео за комп и правим се да ми је живот страва! (руку на срце, стварно ми је живот океј, нисам незадовољан) Па где ћеш боље :D 

И то дечко оћеш да упропастиш... Па 90% човечанства би бацило маму из воза да може тако да живи... :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Neša_ рече

Pa ovaj veze nema šta je ljubav. On priča o promiskuitetu i opsesiji jednom ženom i interesovanju o nekim njenim sklonostima...  0703_read

Da je promiskutetan ne bi bio opsednut jednom ženom :))

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 58 минута, Neša_ рече

Pa ovaj veze nema šta je ljubav. On priča o promiskuitetu i opsesiji jednom ženom i interesovanju o nekim njenim sklonostima...  0703_read

Opusti se Neso sve je to zezanje ;)

  • Волим 1

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Grizzly Adams рече

И то дечко оћеш да упропастиш... Па 90% човечанства би бацило маму из воза да може тако да живи... :)

Па ти види каква нам је данас омладина... то не зна шта `оће, то се само жали, то би леба преко погаче... ма ћути! :D

 

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Neša_ рече

Nemoj samo da kažeš i da je pobožan. :0201wink:

Ma kaki,pobožni se ne sexaju,niti uopšte razmišljaju o toj demonskom nagonu pale prirode.Oni su to prevazišli.:smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 6 years later...
On 8.2.2016. at 20:09, Кратос рече

Dok čekaš tu Pejdž pazi da ne prođeš ko profa... :)))

 

Studenti počeše da zapitkuju svog profesora: “Vi ste tako mudri i iskreni. Svi vas poštuju, žele da vas oponašaju i da vas slijede. Ali ipak, sve nas jako zanima jedna stvar, zašto se još uvijek niste oženili?

Profesor, zatečen ovim pitanjem, u početku se snebivao, ali ubrzo poče da se otvara i da priča:

“Vidite, ja sam uvijek tražio Savršenu Ženu! I u tom traženju, proputovao sam mnogo zemalja. Jednom sam volio jednu prelijepu djevojku. Bila je nevjerovatno, nevjerovatno lijepa. Nijedan muškarac nije mogao da odoli njenoj ljepoti. Ali nažalost, njena duša nije imala takvu ljepotu, pa smo se nakon izvjesnog vremena i razišli.

Poslije toga sam sreo još jednu mladu djevojku. Ona je bila i lijepa i pametna i obrazovana. Ali nažalost, karakteri su nam bili potpuno različiti i morali smo da prekinemo našu vezu. Vidio sam od tada mnogo predivnih žena, ali ja sam još uvijek tragao za onom svojom Savršenom.”

“I šta se desilo, zar niste nikada sreli takvu?"

“Jesam. Sreo sam je! Jednoga dana pojavila se baš takva: Savršena Žena – pametna, lijepa, očaravajuća, produhovljena, elegantna, dobra…prostim riječima: samo savršenstvo!”

“I tada ste se oženili?!” – oduševljeno i nestrpljivo uglas upitaše studenti.

“Ne! Na moje veliko razočarenje, ispostavilo se da ona traži SAVRŠENOG MUŠKARCA!!!”

Mnogi traže savršenstvo kod drugih, ali ne rade na svom savršenstvu.

:ok:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Знаш како. Док чекаш Пеиџ, ти се смуцај наоколо. Упознавај девојке. Па.... можда је та твоја Пеиџ нека од тих других девојака, само си замајан и забрађен и завијађен за ту неку слику коју имаш о тој Пеиџ. 

И да, Брак ти је као мрак, и љубав је таква. Све је добро док се не раздани. :))

Ајд па сећно.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...