Jump to content

Патријарх Иринеј у Нишу: Сви смо дужни да дигнемо глас у заштити КиМ, а ако дође до силе морамо учинити све да то вратимо – милом или силом

Оцени ову тему


Препоручена порука

Evo ova tema je bas lepa ilustracija i dokaz mojim tvrdnjama da smo nasilan narod... nama je potrebno da imamo neprijatelje, ako ih nemamo onda ih napravimo... a ako ih ne pravimo onda nadjemo model po kome cemo medju sobom da se kolljemo,

 

I kad je vec takva situacija, posle se cudimo sto nas niko ne voli, a oni koje smo pravili neapirjateljima kad im dojadi i krenu u ofanzivu onda ko neke babe kukamo kako smo jadni napadnuti.

 

Koja crna junacka nacija, misevi iskompleksirani svi od reda... i ja sa vami...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a sta sam ja lose rekao ja se tim donekle kafanskim tucama ne hvalim bas naprotiv a u ns sam izvukao i deblji kraj ! jednostavno meni je bliza kultura i nacin zivota albanca i kad sa njim ratujem nego vojvodjanera( iz tog skupa opet izuzimam cestite srbe iz severnih provincija i bracu iz bosne ,kosova i krajine da se ne nadju prozvanim daleko bilo )

 

Pa što hodaš po provincijama istočne Morave,

tamo su kafanske tuče i makljaže normalna stvar.

https://youtu.be/fINJJ5lPlKM

https://youtu.be/XvuPN35MdDc

https://youtu.be/ebpkpIayBak

https://youtu.be/HVg_bRDK1e8

Link to comment
Подели на овим сајтовима

haha al najjaci je ovaj hrvato ceski katolik ,,, ko je i jedan zayronov post procitao u celosti njemu ni spanska inkvizicija nebi tesko pala

 

:)):))

 

Знамо ми то. И јуначки се носимо с тим.

 

Ал добар је нама Зајрон какав год да је.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne znam kako se sad ovde postuje ali ima na srbin info moj autorski teks beograd razmazeno deriste koje unistava srbiju

 

Ti si urednik na srbin.info! :D

Tebra moram da ti kazem... ja sam umetnik po vokaciji i masta je moje sredstvo izrazavanja, ali ono sto vi radite na srbin.info, ja nikad necu moci jer granice moje maste su prilicno skromne kad se uporede sa vestima i informacijama koje izmisljate na svom portalu...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

haha al najjaci je ovaj hrvato ceski katolik ,,, ko je i jedan zayronov post procitao u celosti njemu ni spanska inkvizicija nebi tesko pala

 

Užas, koliko puta trebam to ponovit, nisam ja ni hrvatski ni češki već moravski katolički četniík.

Kao što je bilo katoličkih četnika u Draže, o tom je i Željko pisao, tako sam ja moravski katolički četnik.

Evo i na avataru su mi to sve sami moravski i češki četnici. http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Katolick%C3%A1_AO

http://img.ceskatelevize.cz/program/porady/10406331335/foto09/01.jpg?1329302457

https://www.pouke.org/forum/topic/36408-%C4%8Detni%C4%8Dki-sabor-na-moravi-moravani-18102014/

https://youtu.be/xqyyFzMjUvI

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo ova tema je bas lepa ilustracija i dokaz mojim tvrdnjama da smo nasilan narod... nama je potrebno da imamo neprijatelje, ako ih nemamo onda ih napravimo... a ako ih ne pravimo onda nadjemo model po kome cemo medju sobom da se kolljemo,

 

I kad je vec takva situacija, posle se cudimo sto nas niko ne voli, a oni koje smo pravili neapirjateljima kad im dojadi i krenu u ofanzivu onda ko neke babe kukamo kako smo jadni napadnuti.

 

Koja crna junacka nacija, misevi iskompleksirani svi od reda... i ja sa vami...

 

А и ти се као и Никола Ескобар.

Видиш ништа, гледаш чкиљаво кроз дурбин окренут наопако. Ти си друга страна те исте медаље.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...