Jump to content

Завођење малолетнице, да ли је кажњиво?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Не знам. Слушао сам о лику (пријатељ моје пријатељице, којег не познајем) да "воли" 16-годишњакиње и да су му "све девојке имале толико година". Он има, како рекох, 26. 

 

Pa onda je on retard ne zato što mu je 26 a imao curu od 16 već zato što je očigledno fetišista. Jednog takvog sam ja znao u Pragu, radili u prodavnici JPServis/Pont

https://www.google.cz/search?q=pont+masarykovo+nadra%C5%BEi&newwindow=1&tbs=isz:m&tbm=isch&source=lnt&sa=X&ei=Y2CKVYneKeLlywO4tpVQ&ved=0CBMQpwU&dpr=1&biw=1280&bih=885

na Masarikovom nadraži zajedno, prije 23 godine kad smo još svi bili tako otporno i neukusno mladi, ahahahaha. Njemu bilo 25 a ganjao po difoltu cure isključivo od 18 godina, kao te su zakon. 17 ne - premlada, 19 ne - prestara, ahahahaha, idiot. Ali 18 - to je bingo! i Kako sam tamo radio 5 godina njemu bilo oko 25 - cura morala bit 18, njemu 26 - cura opet 18. njemu 27 cura 18, šta drugo itd. Čim je ta prestala ispunjavat taj strašno važan fetiš kriterij da joj je 18 on je poslije 19 rodjendana odmah otpisao, otišao u pivnicu, zapio žalost zbog izgubljene cure i otišao tražit sljedeću 18-godišnjakinju po mogućnosti što friškiju da mu izdrži što duže. Pitao sam ga jednom, šta imaju kao te 18 godišnje više od tih drugih, kaže kouzlo, magiju, valjda bio od onih "numerologa" što vjeruju u numerologiju. Ništa nije njemu igralo tu neku ulogu, blondinka, brunetka, crnokosa, duge noge, predek, zadek i sl. Samo mora imat 18 - to je bio tabu. Znači fetišista kao i taj, tačno ste onda to i rekli da je retard, gdje takav mladenec može biti normalan? To je normalni fetšizam, nek se ide liječit mladenec.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Cvok! Cvoci! Fetišizam kao iz knjige, devijacija u objektu, neko je nasadjen

samo na odredjeni vijek a u extremnim slučajevima kao ovaj može se radit

o tačno odredjenom godištu. Ustvari bilo šta može postati sexualnim fetišom.

http://www.huffingtonpost.com/2013/10/23/sexual-fetish_n_4144418.html

Recimo, ovo je dosta bizarnim fetišom, ljudi koji za fetiš imaju sami sebe kao bebe.

Zato se to zove ovako kako je to napisano dole, vrsta fetišizirane narcisoidnosti:

Paraphilic infantilism, also known as autonepiophilia and adult baby syndrome

https://en.wikipedia.org/wiki/Paraphilic_infantilism

Inače onaj 26 godišnjak koji se zaljubi u 16 godišnjakinju ali zaista nije

nikakav fetišista, s njom ostane u vezi i poslije se ožene prema tim svim

psihijatrijskim, psihološkim i medicinskim kriterijima uopšte nije u nikakvom

smislu nekakav sexualni deviant, čak ni hebefil (pandan efebofilije) jer ta

se odnosi na vijek od 11 do 14 godina a 16 je već dosta nad tim vijekom.

Pod 11 godinom počinje ta pedofilija, negdje se i prekrivaju kad ta osoba

preferuje recimo djecu od 8 do 14 pa je pola pedofil, pola hebefil ili efebofil.

ali su takve granične mixture dosta raritetne, češći su pravi pedofili 11 i manje.

Ljekari se kako vidite stignu svačeg nagledat i naslušat, svakakvih sodomština.

No, nefetišistička, normalna veza 26 godišnjaka i 16 godišnjakinje u to ne spada.

Nikakva to nije Sodoma und Ghomora niti nešto nad čim bi se trrebalo pozastavljati, podizati

obrve i čuditi, naravno ako nije opterećena nečim drugim, prostitucija maloljetnica, fetišizam i sl.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oženio se poznanik, pa se njegova majka žali prijateljici na snajku, kaže "otkriva mi dete noću".

A dete preguralo 40.

:jelenk11:

 

 

Eh,jedna je majka... :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам. Слушао сам о лику (пријатељ моје пријатељице, којег не познајем) да "воли" 16-годишњакиње и да су му "све девојке имале толико година". Он има, како рекох, 26.

Рекао сам да је ретард и да ме никада не упознаје са њим јер ја такве сматрам нижим обликом постојања. Ето, умем и ја да будем ђубре и џукела. Ниасам цвећка.

Посебна је тема какво је смирење уопште потребно да би се неко дружио са таквим човеком. Ван мојих капацитета такође.

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Могу да разумем да се двоје тих година (16-26) заволе и касније венчају али да неко заводи 16-огодишњакиње зато што му се свиђају девојке тог узраста, то ми је одвратно.

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дакле, не заборавимо, "зрелост" није никакав услов за брак, као ни за самовање, већ почетна позиција у могућности њеног досезања. Брак је предуслов да се зрелост достигне, а не награда за претходно испољену зрелост. Зато, чини ми се, Црква предлаже да се у брак улази чедан. Не, дакле у 35-ој, након што се "иживиш", или након што све татине принцезе стекну довољно искуства да не буду изигране и "заведене" - већ што пре, док се чедност и "незрелост" не прокоцка, управо да би се предупредило завођење. Ово свакако не значи да 16-годишња девојка не може да буде "заведена", али то није питање година, пошто је "равнотежа" у мушко-женским односима и постављена тако да женска пажња бива или не бива "купљена" од стане мушкарца, у 16, као и у 36, од 16годишњег као и од 36годишњег мушкарца... Да ли ће или неће пасти на ниске облике пажње, хоће ли или неће бити "преварена", то уопште нема везе с годинама, већ са културом живљења у чијим се оквирима креће.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Могу да разумем да се двоје тих година (16-26) заволе и касније венчају али да неко заводи 16-огодишњакиње зато што му се свиђају девојке тог узраста, то ми је одвратно.

 

Slazem se sa ovim.  U slucaju zaljubljivanja izgradjivanja ozbiljnog odnosa dvoje ljudi to je i ok, ali da ti iskljucivo volis devojcice od 16 godina,to je bolesnjikavo.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam uvatio Juliju za dojku u Veroni, da li to znači da sam pedofil?! OMG!  :unbelieveble:

 

Ne, pedofil nisi već agalmatofil, vrlo noblesna zaležitost,

takvi hodaju po muzejima, Luvr, Vatikanski, Pergamon i sl.

no, sad mi je došlo zašto ti i ta istorija, ahahahaha. joooj

 

Sad si se provalio, hahahaha, sve se otkrije, :bleh:

čekaj, za moment napišu nešto i o toj Antici,

bude riječi i o tome, itekako to sve ima veze.

Ja bio u Pergamenu i tom Antikensammlungu,

sve sami goli mladenci i gospoje bez ruku, omg:

 

Agalmatophilia - Arousal to statues:

https://en.wikipedia.org/wiki/Agalmatophilia

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_museums_of_Greek_and_Roman_antiquities

http://wag.ca/art/exhibitions/upcoming-exhibitions/display,exhibition/156/

https://en.wikipedia.org/wiki/Antikensammlung_Berlin

https://en.wikipedia.org/?title=Pergamon_Museum

 

Šalim se naravno, nije na škodu malo odlakšat temu.

 

:pivo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дакле, не заборавимо, "зрелост" није никакав услов за брак, као ни за самовање, већ почетна позиција у могућности њеног досезања. Брак је предуслов да се зрелост достигне, а не награда за претходно испољену зрелост. Зато, чини ми се, Црква предлаже да се у брак улази чедан. Не, дакле у 35-ој, након што се "иживиш", или након што све татине принцезе стекну довољно искуства да не буду изигране и "заведене" - већ што пре, док се чедност и "незрелост" не прокоцка, управо да би се предупредило завођење. Ово свакако не значи да 16-годишња девојка не може да буде "заведена", али то није питање година, пошто је "равнотежа" у мушко-женским односима и постављена тако да женска пажња бива или не бива "купљена" од стане мушкарца, у 16, као и у 36, од 16годишњег као и од 36годишњег мушкарца... Да ли ће или неће пасти на ниске облике пажње, хоће ли или неће бити "преварена", то уопште нема везе с годинама, већ са културом живљења у чијим се оквирима креће.

 

Da, tačno tako, o tom sam ja i pisao ovdje, ko nije to vidio evo ponovo

ta "moderna i postmoderna" etika nije hrišćanska, ta je razbijena tom

buržoaskom i industrijskom revolucijom a umjesto nje je nastoljena

pseudosloboda konzuma i idolatrija sekularno-liberalnog zlatnog teleta,

privid slobodnog izbora i odlučivanja u bilo čemu od kupovine do politike:

https://www.pouke.org/forum/topic/39495-завођење-малолетнице-да-ли-је-кажњиво/?p=1305757

https://www.pouke.org/forum/topic/39495-завођење-малолетнице-да-ли-је-кажњиво/?p=1305760

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па и малолетнице често саме буду криве. У тим годинама нисам дала нико да ми приђе, ни вршњаци, а камоли неки маторци. Али, данас је блуд завладао и узима све више маха међу младима... Имала сам прилике да видим како малолетнице саме наскачу на неке дечаке. А да не причамо шта су све та деца у стању да објаве на друштвеним мрежама.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па и малолетнице често саме буду криве. У тим годинама нисам дала нико да ми приђе, ни вршњаци, а камоли неки маторци. Али, данас је блуд завладао и узима све више маха међу младима... Имала сам прилике да видим како малолетнице саме наскачу на неке дечаке. А да не причамо шта су све та деца у стању да објаве на друштвеним мрежама.

 

Pa sad krive - nekrive, u psihoanalizi postoje nekad i razlozi za takvo ponašanje a uvijek se u tim slučajevima svašta "iza brda valja". kao na primjer ovo, govore li vam šta pojmovi Edipov i Elektrin komplex? Mnogo puta ti mladenci i mlade djevojke nisu ni svjesni toga da ustvari trpe ozbiljnim psihičkim problemom (ne svaki, zato su tu psiholozi i psihijatri koji to dijagnostikuju) i onda mladići traže poznanstvo sa mnogo starijim ženama od sebe, dakle 2in1 majka+ljubavnica, isto tako i te djevojke koje traže poznanstva sa muškarcima vijeka približno svog oca, opet 2in1 otac+ljubavnik a često onda od takvih bivaju zloupotrebljeni i sexualno i emocionalno, Ja lično sam zamalo upao u tako nešto, u posljednji sam čas zbrisao jer mi nije bilo odmah jasno šta hoće od mene. Tražila prvo da je masira sin, moj prijatelj dakle, vršnjaci, 16/17 godina igrali se zajedno, pa njega otjerala jer je kao biva kilav je i smotan, poslala ga nešto kupit, i taman kad je htjela valjda preći na stvar sa mnom, htjela da je "izmasiram" ja, spasila me njena ćerka, vratila se s vana kući. Inače blizankinja od tog sina, brat i sestra blizanci pa sam nekako uspio pobjeći. A znači nije to bilo radi toga jer sam ja takvu ženu tražio nego zato što je ta žena preferovala vrlo mlade momke, tada mi je bilo 16/17 otprilike. Naravno da poslije toga tamo nisam kročio ni zabunom. Nikad niko nije za to saznao, ni ta njena djeca ništa o tom, ali moja baba je nešto naslutila bez da sam joj ijednu riječ rekao pa se onda na njenu ćerku jednom istresla i bila bez razloga neljubazýna k njoj, i dan danas mi nije jasno kako ti ljudi osjete svašta telepatski valjda. Imala je strašno jaku intuiciju kao i moja mama što je ima. Ona je bila baš ta s Morave, ćerka tog mog pradjeda o kojem sam vam pričao, Moravanka a vrlo inteligentna, bistra i lijepa žena. Tu sam nešto o tom pisao, odakle su oni porijeklom itd.:

https://www.pouke.org/forum/topic/2314-породично-стабло/?p=1305644

https://www.pouke.org/forum/topic/2314-породично-стабло/?p=1305648

https://www.pouke.org/forum/topic/2314-породично-стабло/?p=1306040

 

cheri.jpg

https://hr.wikipedia.org/wiki/Edipov_kompleks

 

9f202d87-345a-4325-9e7e-c0556484c8be_194

https://hr.wikipedia.org/wiki/Elektrin_kompleks

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...