Jump to content

Josipović: Ustaška zmija ne spava


Препоручена порука

  • Одговори 181
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

@@Млађони,

 

Мислим да је време да станеш. Олади мало главу па се сутра јави, али ујутро, након јутарње кафе(без шећера наравно).

 

Мислим, зашто да добијаш опомене џабе или да изазовеш закључавање теме. Нема потребе за тим.

 

Лаку ноћ. Бок!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim pricte da je HDZ ustaska partija oni imali koaliciju sa Srpskom strankom u Hrvatskoj...

 

ja znm da niste objektivni kada se pomenu hrvati.. ali glupo je nazivati ustasama partiju koja je ulazila u koaliciju sa Srbima u hrv..

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne zezam, gledam program.. ama pljunuti hrvatski Dss...

Стаљин једно време имао један од најбољих устава. Ти би вероватно реко да је СССР у то време био Аустрија у најмању руку.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И ја се повлачим са теме,мада би админи стварно требали да регују,јер се многе теме претварају у дијалог једне личности и свих других...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Стаљин једно време имао један од најбољих устава. Ти би вероватно реко да је СССР у то време био Аустрија у најмању руку.

Pa objasni ti meni zasto ustaska partija prima u koaliciju Srpsku manjinu u hrvatskoj!?

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И ја се повлачим са теме,мада би админи стварно требали да регују,јер се многе теме претварају у дијалог једне личности и свих других...

 

:) Evo otici cu ja sa foruma ako ti toliko smetam.. vazda kukas na to da admini reaguju na mene....

 

smo izrazi zelju i ja odlazim sa foruma.. nema razloga da moljakas admine....

 

Ako nisam pozeljan u "drustvu" necu da blejim tu... eto ti ga baron, mozete zajedno da pricate kako su hrvati ustase svi do jednog i genetski mrze srbe..

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa objasni ti meni zasto ustaska partija prima u koaliciju Srpsku manjinu u hrvatskoj!?

 

Зато што због странаца морају да имају српску мањину у влади.

 

Ај сад ти мени објасни да ли су гаранције из Стаљиновог устава значиле да је СССР био Аустрија?

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зато што због странаца морају да имају српску мањину у влади.

 

1. A zasto su Srbi usli u koaliciju sa ustasama? Jel zbog stranaca i oni?

2.Znci ustase koje se foliraju da nisu ustase, ne cinie ustaska dela, nemaju ustasku politiku, nemaju ustaski politicki program, saradjuju sa srbima, prave koalicije sa srbima ... i nijednim delom, aktom, izjavom ne moze da se vidi neko ustastvo kod njih ..

 

Ali jesu ustase.

A za staljina, ne spinuj, izneli ste vrlo jasnu tvrdnju i vrlo jasan stav branite HDZ su ustase.. a ja bih voleo da cujem zasto? Sta je to HDZ uradio, izjavio bilo gde u poslednjih 15 god sto je tebi rilane reklo da su oni ustase....

 

Oprosti, ja ne pratim puno Hrvatsku politiku, mozda nesto zns bolje od mene.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:)

Ја стварно не капирам,одакле ти такава потреба,жеља, просто изгараш да свима реплицираш по милион пута ,газио би преко лешева,да докажеш да си у праву,на свим темама на којима учествујеш, готово да је у питању некакав психолошки поремећај личности ,пуј далеко било...

Ја немам ништа противу тебе,дапаче, покушао сам пар пута другарски па ако хоћеш као и старији чика  ,да ти укажем на неки скроз погрешан однос у наступу који имаш на форуму, али очигледно не вреди...

Иначе,нико те нетера,покушавам само да кажем да много гушиш добре расправе...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A sta ocekujes da ti kazem? Oces da me ubedis da su hrvatski ultranacionalisti "losiji" od Srpskih ultra nacionalista.

I to me ubedjujes jer su hrvati pre 50 godina imali ultranacionalisticki pokret ustasa...

 

Mislim procitaj sta je zoske izjavio:

 

Znaci OBRAZ i 1389 su mala deca za prosecnu hrvatsku nacionalnu partiju!?

pa to veze sa mozgom nema...

Mladen Obradovic koji je pricao o marsiranju na kosovo, podizanju borbene gotovosti ie "malo dete" za prosecne hrvatske nacionaliste...

I kako uopste da diskutujemo?

p.s.

 

Prvo se svoje dvoriste cisti... batalite vise da gledate komsijino i da pricate da je nasa balega manje smrdljiva.... i da napadate svakog ko to kaze....

Лепо си рекао, причао.

Није никад деловао.

 

Мени се чини да ти никад Хрватску ниси видео, осим на географској карти. :)

Ја бих ти препоручила да скокнеш у Госпић или Сплит и да наручиш екавицом каФу.

 

Мислим да не знаш превише о српско-хрватској историји, јер да знаш, сигурно не би тако причао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa ti i svi ostlai koji pretpostavite da sam napisao nesto - sto nisam.....

Eto ti si pretpostavio da poredim obraz i ustase iz ww2.....nidje veze... niti sam pricao o tome.... vec da treba da cistimo u svom dvoristu a ne da se bavimo tidjom balegom i da se tesimo sto nam njihova vise smrdi...

Gde si ti video ovde pozitivan komentar sto neki hrvatski politicar okrece na problem ustastva u Hr?

Ti Mladjoni branis ustase tendenciozno prozivajuci Srbe za "potenvijalne" zlocine a istovremeno ne koristis isti arsun cak ni za hrvatske stvarne zlocine.

Ti si po autosovinizmu i mrznji prema Srbima prevazisao i Natasu Kandic bato .. Ona je za tebe malo dete. Cak ni ona ne bi mlatila kao ti ...

:)):))

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То је та матрица.

Само, Наташа Кандић је из кругова којима је то иманентно. Просто се очекује од ње и сличних да раде те ствари.

А шта наводи младића из сред Србије да тако пише....па, можда потреба да буде другачији?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...