Jump to content

Josipović: Ustaška zmija ne spava


Препоручена порука

I to me ubedjujes jer su hrvati pre 50 godina imali ultranacionalisticki pokret ustasa...

 

Не убеђујем те. Ако нешто треба да те убеди, то је историја. И имали су такве излете много пре Другог светског рата, и све време после Другог светског рата, ал за то треба да се истражи историја. Што је тако не знам, ал да је тако то је чињсеница. Са друге стране, ми кад смо могли да их газимо, нисмо, често и на нашу штету. Што је тако не знам, ал да је тако је чињеница.

 

Znaci OBRAZ i 1389 su mala deca za prosecnu hrvatsku nacionalnu partiju!?

 

АКо упоређујеш напаљене клинце са ликовима који би могли да имају озбиљних проблема са ратним злочинима, кад би неко то кренуо да истражује, онда си стварно у проблему. 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 181
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Znaci OBRAZ i 1389 su mala deca za prosecnu hrvatsku nacionalnu partiju!? pa to veze sa mozgom nema...

 

Ти поредиш те неке опскурне покрете са усташким... Мислим, сваки дан ме све више изненађујеш... Мало олади главу, промисли о ономе што напишеш, барем за убудеуће, ако већ не размишљаш о до сада написаном... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не убеђујем те. Ако нешто треба да те убеди, то је историја. И имали су такве излете много пре Другог светског рата, и све време после Другог светског рата, ал за то треба да се истражи историја. Што је тако не знам, ал да је тако то је чињсеница. Са друге стране, ми кад смо могли да их газимо, нисмо, често и на нашу штету. Што је тако не знам, ал да је тако је чињеница.

Isto kao da si rekao "istorija treba da te ubedi da medj Nemcima spava nacisticka zmija" ili "medju italijanima fasisticka"

Ne postojimo mi. Postojali su ljudi na vlasti koji su donosili odluke. Nemaju Srbi svest, volju itd.... i zato ne mogu da uvazim te tvoje argumente.. jer pricas da narodi kolektivno imaju neku svest i volju - a to jednostavno nije tacno.

 

Pozivati se na istoriju, opet je - los argument. Istorija se ne ponavlja, ma sta god poslovice pricale, ne treba da se shvate bukvalno.

 

 

АКо упоређујеш напаљене клинце са ликовима који би могли да имају озбиљних проблема са ратним злочинима, кад би неко то кренуо да истражује, онда си стварно у проблему.

 

 

I ti napaljeni klinci kada bi dosli na vlast postali bi ratni zlocinci. Problem je sto ne gledas mentalitet tih ljudi. Ne gledas psihu. Taj deo ignorises. A ono sto jeste bitno jesu upravo mentalitet i psiha. A mentalitet hrvatskog ultranacionaliste je jednak mentalitetu Srpskog ultranacionaliste.

Ne znam sta tu nije tacno....

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ти поредиш те неке опскурне покрете са усташким... Мислим, сваки дан ме све више изненађујеш... Мало олади главу, промисли о ономе што напишеш, барем за убудеуће, ако већ не размишљаш о до сада написаном... 

 

A jel razmislite vi o tome sta ja napisem ili samo iznesete tvrdnju da pisem nesto sto ne pisem?

Ja sam poredio u mentalitetu hrvatske neo-ustase( ne ustaski pokret iz ww2 vec neo ustase) i nacisticki pokret po imenu obraz (da obraz jeste nacisticki pokret, pogledati njihove akcije u Rusiji naprimer)..

 

Gledano u mentalitetu su isti, hoces reci da nisu?

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Znaci OBRAZ i 1389 su mala deca za prosecnu hrvatsku nacionalnu partiju!?

pa to veze sa mozgom nema...

Какав бре утицај у Србији имају овде две мизерне скупине... па Хдз који подржава 50 % хрвата су сто пута екстремнији од овин наведених клинаца,који не знају да обришу ни нос...

 

Морам признати да не видех дуго тако напаљеног клинца од тебе Млађо,а ниси даље отишао од свог атара,пре подне си на имању,а увече купишп знање на нету,и мислиш да све знаш, а немаш појма...

Немој да ме погрешно скапираш, али животно и свако друго искуство се не стиче на нету...јел си био некад у Хрватској,знаш ли хрвате лично,имађш ли неког у Крајини,јел си причао са људима који су тамо живели,или са старијим људима из Босне који се сећају рата и изгубили  пола фамилије...

Јел знаш неког лично из Двери образа,причао са њима и слично...наравно да ниси нити ћеш,него ко папагај понављаш отрцане фразе са пешчаника и сличних медија,јер то је модерно и либерално...

Ма бре,треба те бановати ,јер кад се залуфаш да лупеташ ,нико те не може обуздати...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A jel razmislite vi o tome sta ja napisem ili samo iznesete tvrdnju da pisem nesto sto ne pisem?

Ja sam poredio u mentalitetu hrvatske neo-ustase( ne ustaski pokret iz ww2 vec neo ustase) i nacisticki pokret po imenu obraz (da obraz jeste nacisticki pokret, pogledati njihove akcije u Rusiji naprimer)..

 

Gledano u mentalitetu su isti, hoces reci da nisu?

Нема потребе да ми персираш. Или инсистираш да пређемо на Ви?

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Какав бре утицај у Србији имају овде две мизерне скупине... па Хдз који подржава 50 % хрвата су сто пута екстремнији од овин наведених клинаца,који не знају да обришу ни нос...

 

 

Po cemu su HDZ ekstremniji od DSS-a koji je imao visok uticaj kod nas do relativno skoro?

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Isto kao da si rekao "istorija treba da te ubedi da medj Nemcima spava nacisticka zmija" ili "medju italijanima fasisticka" Ne postojimo mi. Postojali su ljudi na vlasti koji su donosili odluke. Nemaju Srbi svest, volju itd.... i zato ne mogu da uvazim te tvoje argumente.. jer pricas da narodi kolektivno imaju neku svest i volju - a to jednostavno nije tacno.   Pozivati se na istoriju, opet je - los argument. Istorija se ne ponavlja, ma sta god poslovice pricale, ne treba da se shvate bukvalno.

 

У суштини, кад погледаш космос, ни ми вероватно не постојимо, јер где смо ми? Све се човек брука са човеком, гледа мајмун себе у зрцало. Је ли човек, а мора бит човек?! Јесмо ли ми у свом уму, и да ли бисмо били свесни свог постојања да ум немамо? И да ли уопште постоји ишта изван нашег ума, или је све наша уобразиља?

 

Све су то тешка питања на која није лако дати одговор.

 

I ti napaljeni klinci kada bi dosli na vlast postali bi ratni zlocinci. Problem je sto ne gledas mentalitet tih ljudi. Ne gledas psihu. Taj deo ignorises. A ono sto jeste bitno jesu upravo mentalitet i psiha. A mentalitet hrvatskog ultranacionaliste je jednak mentalitetu Srpskog ultranacionaliste. Ne znam sta tu nije tacno....

 

Не знам ни ја. Знам ли ишта? Не верујем. Опет, да ли је све само моја уобразиља? Постојиш ли ти уопште, човече, или си резултат домаћег белог вина, па се свађам сам са собом? 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нема потребе да ми персираш. Или инсистираш да пређемо на Ви?

 

Pa ti i svi ostlai koji pretpostavite da sam napisao nesto - sto nisam.....

 

Eto ti si pretpostavio da poredim obraz i ustase iz ww2.....nidje veze... niti sam pricao o tome.... vec da treba da cistimo u svom dvoristu a ne da se bavimo tidjom balegom i da se tesimo sto nam njihova vise smrdi...

 

Gde si ti video ovde pozitivan komentar sto neki hrvatski politicar okrece na problem ustastva u Hr?

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И мислим да је комуникација немогућа уколико мењате или додајете нешто у Ваш претходно написан, објављен и закључен пост. и још једном Вам, најдобронамерније кажем, да се мало продувате и размислите о свему што сте писали у последњих неколико дана, тј. отприлике откако сте враћени на Форум, а након самобановања... Колико видим, нисам први који Вам је скренуо пажњу...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И мислим да је комуникација немогућа уколико мењате или додајете нешто у Ваш претходно написан, објављен и закључен пост. и још једном Вам, најдобронамерније кажем, да се мало продувате и размислите о свему што сте писали у последњих неколико дана, тј. отприлике откако сте враћени на Форум, а након самобановања... Колико видим, нисам први који Вам је скренуо пажњу...

 

Pa i ja tebe pozivam da ramzislis o onome sto sam napisao....

 

I da me pitas malo detaljine zasto mislim to sto mislim... pre nego sto si zakljucio da mislim pogresno ...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени је мало смешно да сад неко овде брани усташе кад озбиљни Хрвати зазиру од те пошасти у свом народу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени је мало смешно да сад неко овде брани усташе кад озбиљни Хрвати зазиру од те пошасти у свом народу.

 

Ko to ovde brani ustase?

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...