Jump to content

Hapšenje zbog Bus Plus karte?

Оцени ову тему


Manolis

Препоручена порука

@Manolis

 

Али није твоја кривица што преписујеш од нешколованих новинара, да не кажем тупих и глупих, мутивода и манипулатора свести.

 

Прави наслов би требао да гласи

Privedena jer nije imala Bus plus kartu?

http://www.rts.rs/pa...lus kartu?.html

 

 

Hej ti, pa dal je ovo normalno? Koji ti je andrak danas? Si ustala na levu nogu? Hoćeš da se svađaš? To hoćeš? Molim te prekini dosado jedna, nemam ja šta tebi da se pravdam. Naslov je takav kakav je i pusti me bre više. ZAOBIĐI ME!

 

(I prekini više da menjaš tvoje postove, preterala si ga žešće.) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sve to stoji sa palćanjem, ali rekoh već, treba cena da bude realna a ne pljačkaška, i treba da ona sada dobije istu zaštitu kao da je brat....iako ni ona nema firmu čim nema za kartu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hej ti, pa dal je ovo normalno? Koji ti je andrak danas? Si ustala na levu nogu? Hoćeš da se svađaš? To hoćeš? Molim te prekini dosado jedna, nemam ja šta tebi da se pravdam. Naslov je takav kakav je i pusti me bre više. ZAOBIĐI ME!

 

(I prekini više da menjaš tvoje postove, preterala si ga žešće.) 

Не мењам своје постове јер их пишем у Word-u, само испуштена слова и понекад распоред у реченици ( се пре је или је пре се, :) ), ако стигнем у оквиру одређеног времена. Друже, ја нисам дошла код тебе кући, не држим те. Попиј бенседин да те прође твој "андрак", ако не можеш нормално комуницирати, искључи се. :)

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sve to stoji sa palćanjem, ali rekoh već, treba cena da bude realna a ne pljačkaška, i treba da ona sada dobije istu zaštitu kao da je brat....iako ni ona nema firmu čim nema za kartu.

 

 

Brat je bio u policiji na saslusavanju zbog firme  i otisao je dobrovoljno ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Praksa i pravo poredjenje, udjes u GSP autobus nemas kartu,uhapse te,maltretiraju,zadrzavaju,zatvaraju,platis 100 karata kao kaznu.

 

Udjes u privatni autobus nemas kartu i neces da je platis,kondukter vice majstore otvori vrata i izbacete iz autobusa, bez hapsenja,maltretiranja,zadrzavanja,zatvaranja,mucenja,ne placas nista.

 

To je pravo poredjenje...a da ne pricam ni za paklicu cigara da ti nece se niko cimati,pun je internet prevaranata koji te varaju do 15 000 dinara jer za taj iznos policija i drzava nista nece da urade,iako si prevarant. I sad o cemu dalje pricamo...ti postavljas teorijska poredjenja koja nemaju potporu u praksi i zivotu.

 

Pritom ko sto rekoh GSP se finansira iz budzeta,placali ne placali kartu,on se finansira iz naseg novcanika.

Kako je kod GSPa treba da bude i kod privatnika da postoji kazna ida bude 100 ako ne i više puta veća. A što se maltretiranja tiče za maltretiranje nije zaslužno ne plaćanje karte nego bahato ponašanje zločinca, nije hteo da da ličnu kartu, pa onda nij hteo da bude priveden i da ode u stanicu, ovo što ti nazivaš maltretiranjem je skroz opravdano.Što se hapšenja tiče naravno da lopove treba hapsiti, što ih je više van slobode društvo će biti bolje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije plaćena zna se cena koja je, a svako ko ne plati isto je kao i da krade.

 

Gsp se finansira 80 procenata iz budzeta,dakle GSP je firma koja se finansira od strane gradjana. Dakle,za opstanak firme i javnog prevoza nije presudno placanje karte.

 

Druga stvar nisi pojasnio moja po meni daleko ispravnija poredjenja.

 

Privatni autobuski prevoznik do pre nekoliko godina je on postojao u Beogradu, udjes,vozis se,udje kontrola jel imas kartu? nemam, hoces da platis? necu,majstore zaustavi autobus,otvori vrata,izbacicete napolje.

 

Gsp (onaj 80 posto finansiran od naroda mucenog) udje kontrola jel imas kartu? nemam? jos ako ne zelis da das licnu kartu onima koji nemaju pravo da ti istu traze hapsenje,privodjenje,malo te pretuku,umesto 100 dinara,naplati ti nekoliko hiljada dinara i pritom te dobro izmaltretiraju.

 

To su prava poredjena,a ne jogurt iz merkatora koji btw nje drzavno vlasnistvo,niti se placa iz budzeta,a pogotovo te zbog toga policija nece maltretirati i terati da umesto 50 din platis 5000 za taj jogurt.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I ona bi išla laganica da joj je takav brat iza ledja. Šta sa nama ostalima boranijom koji smo izloženi na milost i nemilost silovanju organa?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sve to stoji sa palćanjem, ali rekoh već, treba cena da bude realna a ne pljačkaška, i treba da ona sada dobije istu zaštitu kao da je brat....iako ni ona nema firmu čim nema za kartu.

Lepo ukine se državna firma uvedu se 5-6 privatnih bude bolji kvalitet usluge i cena odgovarajuća. Privatnicima se ne isplati da stave cenu kojou ljudi neće moći da plate pa će da se voze za džabe niti im ide u prilog da se autobusi raspadaju pa da sve mušterije beže kod drugog.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gsp se finansira 80 procenata iz budzeta,dakle GSP je firma koja se finansira od strane gradjana. Dakle,za opstanak firme i javnog prevoza nije presudno placanje karte.

 

Druga stvar nisi pojasnio moja po meni daleko ispravnija poredjenja.

 

Privatni autobuski prevoznik do pre nekoliko godina je on postojao u Beogradu, udjes,vozis se,udje kontrola jel imas kartu? nemam, hoces da platis? necu,majstore zaustavi autobus,otvori vrata,izbacicete napolje.

 

Gsp (onaj 80 posto finansiran od naroda mucenog) udje kontrola jel imas kartu? nemam? jos ako ne zelis da das licnu kartu onima koji nemaju pravo da ti istu traze hapsenje,privodjenje,malo te pretuku,umesto 100 dinara,naplati ti nekoliko hiljada dinara i pritom te dobro izmaltretiraju.

 

To su prava poredjena,a ne jogurt iz merkatora koji btw nje drzavno vlasnistvo,niti se placa iz budzeta,a pogotovo te zbog toga policija nece maltretirati i terati da umesto 50 din platis 5000 za taj jogurt.

Napisah i treba kazne za lopove da budu 100 puta veće naravno što je rizik veći manje će njih da se odlučuje da ukrade nešto. A što se finansiranja tiče ovo smatram čistim nasiljen države nad graćanima jer država ne treba da ima pravo da me tera da plaćam usluge koje mi ne trebaju, tako rešenje sam uveo privatne firme umestio državnih. Plaća samo onaj ko hoće da se vozi a ne svi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pismenost naslova nije tema. Da ne spamujemo.

 

Da, iako je naslov napisan sasvim pismeno i sa smislom, apsolutno ništa mu ne fali zbog čega bi se mogao nazvati nepismenim ili besmislenim. Neko je mogao imati falsifikat karte ili kartu drugačije kategorije od te potrebne,strancima se dešava da kupe drugu od te koju su trebali, često i daleko skuplju, na primjer Japancima se to dešava u evropskim gradovima stalno.  Ne mora  se raditi ni o imaju ni o nemanju karte, postoji više tih slučajeva i mogućnosti. A postavljač teme isto kao i novinar nisu dužni cijeli  dogadjaj opisati u naslovu, negdje se tako namjerno radi da bi se privukla pažnja čitatelja. Kad bi u naslovu bilo: Nije imao kartu pa bio legitimovan, uhapšen, priveden to mnoge toliko baš ne bi ni zanimalo. Hapsi se samo kad se odbije pružit organima identifikacija osobe ili se napadne fizički na kontrolore i policiju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Treba jos jednu stvar napomenuti.

Cela ta fama oko GSPa kao gubitaskog preduzeca je pocela pre nekoliko godina, dok je Djilas bio na vlasti. Pogledajte ko su tada bili direktori firme. Odjednom, pocelo je da se prica o nekom velikom minusu u kome je GSP, iako je ta firma decenijama bila jedna od najjacih u gradu.

Nakon tog "preporoda", doslo se do privatizacije kontrole, otpustanja mnogih radnika, smanjivanja plata itd... Popricajte ako imate priliku sa nekim vozacem da vam kaze u kakvim uslovima vozi, kakvo mu je vozilo, plata i ostalo u odnosu na ranije periode.

Znaci, mnogi su tu debelo omastili brkove i sada se svelo na to da je firma propala zbog neplacanja karata. Jeste, kako da ne... ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...