Jump to content

Hapšenje zbog Bus Plus karte?

Оцени ову тему


Manolis

Препоручена порука

Ovo ako prodje, jedina odgovarajuća mera za teže prekršaje tipa parkirao si vozilo na parking mestu ali nisi platio pre nego što si izašao iz vozila mora biti kažnjeno streljanjem. 

ZA nenošenje lične karte oduzimanje dece, ili ako ih nema, mačke ili psa.

Za snimanje terora ili pobunu, svi na Goli Otok!

 

Navika je čudo.

Nije neplaćena karta nego opiranje. Nasilje policajaca nema veze sa tim što ona nije platila kartu nego zato što nije htela da ide u stanicu i zato što se opirala tome. JE li teško shvatiti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kao Parking servis koji je jedno vreme terorisao narod pod izgovorom da treba propisno parkirati na nepostojeće parkinge.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije neplaćena karta nego opiranje. Nasilje policajaca nema veze sa tim što ona nije platila kartu nego zato što nije htela da ide u stanicu i zato što se opirala tome. JE li teško shvatiti.

 

 

Ni ja ne bih išla nikuda sa tri agresivna huligana bez ovlašćenja.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Поређење није баш најисправније, осим ако та радња са цигарама није јавно предузеће које се већ финансира добрим делом од стране грађана, а цигаре наплаћује полуфантомска фирма која убира проценат, а ту фирму је без икаквог јавног тендера довео друг Ђилас јер је држи неки његов буразер или можда незванично и сам друг Ђилас, ко би то знао. 

 

Следећа ствар, продавницу са цигарама може да држи свако, док је јавни превоз монополски организован и свако мора да добије дозволу од истих оних споменутих другова, а за дозволу мораш, поред разумних услова, још и да будеш буразер неког од другова...

 

Да закључим, не можеш цео систем од почетка до краја да поставиш наопако и онда на крају поставиш бахате контролоре и комуналце да као заводе ред.

To je druga stvar i po ovome ako sa ovom porukom malo skrenemo sa teme verovatno bi se složili po mnogim stvarima. Ali ovde se ne radi o tome, prosto cena toga (šta god ja mislio o toj ceni) je taj porez + cena karte (koja je obavezna). Voženje bez kupljenje karte je isto pljaćčka možda ne da odeš sa cigarama, nego da daš tipa 150 dinara za cigare koje koštaju 250. Dao si neke pare ali to nije dovoljno tako da je opet pljačka. Ona je lopov, policija je pokušala da je legitimiše, nije imala kartu, pokušala je da privede, opirala se tome, nasilje je apsolutno dozvoljeno u ovom slučaju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ona nije lopov ako je karta 80% plaćena a 30% preterana. NAs pljačkaju, o tome se radi.

Koliko ljudi se preveze u jednom busu, koliko kilometra predje, koliko košta taj benzin i održavanje podeljeno po glavi putnika plus finansiranje iz budzeta.

Pa ne može nikako da košta isto ili više nego prevoz sopstvenim vozilom a tako ispada. Dakle, jeste pljačka. I to oružana.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ona nije lopov ako je karta 80% plaćena a 30% preterana. NAs pljačkaju, o tome se radi.

Koliko ljudi se preveze u jednom busu, koliko kilometra predje, koliko košta taj benzin i održavanje podeljeno po glavi putnika plus finansiranje iz budzeta.

Pa ne može nikako da košta isto ili više nego prevoz sopstvenim vozilom a tako ispada. Dakle, jeste pljačka. I to oružana.

Znači ako paklica cigara košta 300 dinara i ja dam onoj ženi na kasi što radi 240 dinara i odem. Ja nisam lopov?

Što se tiče dela oko pljačke tiče slažem se, rešenje je liberalno tržište i skinuti državu od ovakvih stvari.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ви никада нећете стићи да решите иједан проблем ако тему где једна жена одбија да да на увид личну карту због тога што се утврдило да нема адекватну возну исправу преточите у 14 страница.  Проширити тему до мере када се назире Турско царство је одлика људи који живе у прошлости, односно одлика људи са овог простора. Има се конкретна ситуација и конкретан проблем! Aли авај, дотакло се дно, буши се даље... :ljut:

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Objasnio je Juan već za primer sa cigaretama, koje usput nisu neophodnost, pa da ne ponavljam.

Što bi moja baba rekla ja sam u vašim godinama pešačića 3 kilometara po snegu do kolena. Nisu neophodnosti ima drugih načina da se od tačke A do tačke B stigne sem autobusom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

PA da, kad proveravamo gramatiku naslova na tri strane. :D

Nego, ne čudi me ovakvo ponašanje kontrolora u državi u kojoj je ukida socijalna pomoć svim ugroženima, starcima, trudnicama, bolesnima.....nema više humanosti, samo daj pare, ruke u vis....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

PA da, kad proveravamo gramatiku naslova na tri strane. :D

Nego, ne čudi me ovakvo ponašanje kontrolora u državi u kojoj je ukida socijalna pomoć svim ugroženima, starcima, trudnicama, bolesnima.....nema više humanosti, samo daj pare, ruke u vis....

 

Јесте тако, само контролори немају везе са рецимо твојом социјалном помоћи, односно твојим примањима. Него ти лепо даш њима на увид личну карту, а после у социјални центар, и тамо се жали. Свако нека пази свој посао. Међутим, овде изгледа су ствари да свако пази туђи посао.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li to znaci da zitelji Gornje Gorevnice moraju da finansiraju beogradske svercere?

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%93%D0%BE%D1%80%D1%9A%D0%B0_%D0%93%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0

 

Шта ти је зет :)

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Sindikat oštro osuđuje nezakonito snimanje od strane N.N. lica kao i stavljanje takvog snimka dostupnim javnosti što predstavlja krivično delo i za šta ćemo podneti krivičnu prijavu protiv N.N. izvršioca.

 

 

 

:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...