Jump to content

Ненад Поповић: СНП је партија десног центра са јаким нагласком на економију

Оцени ову тему


Препоручена порука

Подсећања ради, Вучић је освојио такву власт, па је опет друге укључио у исту а нису му требали.

 

Кад би могао тако лако да се отарасиш „сарадника“ у својим највећим мутљавинама ни Вучић их не би држао у власти.

Не би држао ни Дачића, ни Динкића...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад би могао тако лако да се отарасиш „сарадника“ у својим највећим мутљавинама ни Вучић их не би држао у власти.

Koje Vučić ima mutljavine?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Koje Vučić ima mutljavine?

 

Хајде да не кажем ништа осим Air Serbia и Belgrade Waterfront и то што је његов брат опљачкао државу за 22 милијарде, и што је његов кум на челу ЕМС-а.

 

За почетак, а могу до сутра да набрајам.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хајде да не кажем ништа осим Air Serbia и Belgrade Waterfront и то што је његов брат опљачкао државу за 22 милијарде, и што је његов кум на челу ЕМС-а.

 

За почетак, а могу до сутра да набрајам.

Šta Air Serbia?Kojih 22 milijarde je ukrao Vučićev brat?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Fali ti Radule na slici.

 

ОМГ, каква дискредитација, претпостављам да следи оно да је био у Вучићевој влади, а пре тога је био стечајни управник, каква дискредитација! :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Air Serbia je pre ovoga bila bankrot firma.Lupetaš ko maxim po diviziji.

To za ličnu kartu je na sudu dokazano da je falsifikovano.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ОМГ, каква дискредитација, претпостављам да следи оно да је био у Вучићевој влади, а пре тога је био стечајни управник, каква дискредитација! :)

Bio je u vlasti i sa Vučićem.Po tvojoj logici on je šljam koji je učestvovao svesno u pljačkanju države i naroda.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Air Serbia je pre ovoga bila bankrot firma.Lupetaš ko maxim po diviziji.

 

А сад профитира?  :0212_rolleyes:

 

To za ličnu kartu je na sudu dokazano da je falsifikovano.

 

ЈЕРСИ ЗНАО ДА ЈЕ ПРОШО И ПОЛИГРАФ?

 

А ЗА СИНИШУ МАЛОГ ШТО ЈЕ ДОКАЗО БУГАРСКИ ГРАФОЛОГ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bio je u vlasti i sa Vučićem.Po tvojoj logici on je šljam koji je učestvovao svesno u pljačkanju države i naroda.

 

Ти не схваташ да мораш да аргументујеш ту тезу. Ни ја нисам реко само био је у власти, него био је у власти као бот.

 

Дакле, ако је Расим у влади са Вучићем и подржава Вучића и ради све што Вучић каже, а то што Вучић ради је пљачка грађана, онда је Расим шљам.

 

Ако докажеш да је и Радуловић био бот у влади, први ћу да признам да је шљам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ти не схваташ да мораш да аргументујеш ту тезу. Ни ја нисам реко само био је у власти, него био је у власти као бот.

 

Дакле, ако је Расим у влади са Вучићем и подржава Вучића и ради све што Вучић каже, а то што Вучић ради је пљачка грађана, онда је Расим шљам.

 

Ако докажеш да је и Радуловић био бот у влади, први ћу да признам да је шљам.

A el pljačkao građane dok je tvoj Radule bio sa njim u vlasti il tad Vučko nije smeo,uplašio se od Radulovića? :smeh1:  :))  12:smeha:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vlada Srbije zatražila je od beogradskog aerodroma otpust duga od preko 22 miliona dolara koji je napravio avio-prevoznik „Air Serbia“, otkriva Mreža za istraživanje kriminala i korupcije – KRIK.

 

Piše: Dragana Pećo

 

Uoči proslave Nove godine, 30. decembra, Vlada Srbije odlučila je da pomogne avio-kompaniji „Air Serbia“ – u kojoj skoro polovinu vlasništva ima arapska firma „Etihad“.

 

Ta pomoć, međutim, nanosi štetu beogradskom aerodromu „Nikola Tesla“ koji je u državnom vlasništvu i neće moći da naplati preko 2,3 milijarde dinara (22 miliona dolara) duga koji je „Air Serbia“ napravila, otkriva KRIK.

 

Od kada je „Etihadu“ prodala 49% vlasništva u nacionalnoj avio-kompaniji 2013. godine, Vlada se hvali da je zaključila dobar posao i da je „Air Serbia“ postala firma koja stranom partneru i državi donosi profit. Visina dugovanja, kao i potreba Vlade da interveniše da se oni otpišu na štetu budžeta, govore obrnuto.

Novinari KRIK-a došli su do Zaključka Vlade kojim se aerodromu predlaže otpust dugovanja „Air Serbia“ nastalih u periodu od 01. oktobra 2014. do 18. septembra 2015. godine. -

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...