Jump to content

Православни играни филмови

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Гости

ne želim da se registrujem na trista sajtova koji to rade onako kao besplatno, ako nemaju nikakvih zahteva čemu registracija, nego ako može traker negde da se postavi mimo te registracije, ipak bi pogledao film?

"Sad je tren velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš, nego 7 dana u bijedi!"
soliver_mouseover.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово је заправо торент линк. Можете га наћи на више места без потребе да се региструјете и без да доводите форум у везу са пиратеријом. not_i

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одличан филм, ако изузмемо неколико стварно крвавих сцена, али вреди погледати. Модеран Руски филм о вери!

Зло добра донети не може!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово је заправо торент линк. Можете га наћи на више места без потребе да се региструјете и без да доводите форум у везу са пиратеријом. not_i

da li je u Srbiji razmenjivanje filmova i muzike za vlastitu upotrebu protuzakonito?

"Sad je tren velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš, nego 7 dana u bijedi!"
soliver_mouseover.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da li je u Srbiji razmenjivanje filmova i muzike za vlastitu upotrebu protuzakonito?

 

Противзаконита је дистрибуција, али сам због правила сајта то написао .smesko.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pogledah film i dopada mi se više nego ostrvo čak, mada bi nekima to bilo bogohuljenje...

Pop mi se uopšte nije dopao.

U principu i nije angažovani film što mi se dopada, ne dokazuje nikome ništa. Doduše gledao sam ga u svetlu filma koji govori o veri, ali da sam ga gledao nevezano za veru opet bi prošo kao solidan film.

"Sad je tren velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš, nego 7 dana u bijedi!"
soliver_mouseover.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Свакако бих волео да добијем торент на ПП, баш ме мрзи да се региструјем на том сајту и да погађам шта пише на оним питањцима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свакако бих волео да добијем торент на ПП, баш ме мрзи да се региструјем на том сајту и да погађам шта пише на оним питањцима.

 

 

Послао сам вам и линк торента и линк за превод.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Horda mi se dopada više od nekih novijih gore pomenutih zbog po meni odličnog opisa čuda.

Gledajući ga čisto sam se plašio kako će da zglajzaju ne tu temu, ali dobro je odrađeno.

"Sad je tren velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš, nego 7 dana u bijedi!"
soliver_mouseover.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свети Теогност је био митрополит кијевски. По пореклу је био Грк и наследник светог Петра Кијевског. Страдао је много у монголској хорди од Џинибека јер је био оклеветан код монголског цара од својих људи, Руса, како не плаћа цару никакав данак на свој чин. Кад га је цар дозвао и упитао о томе, он рече: "Христос Бог наш искупио је цркву Своју од незнабожаца чесном крвљу Својом". Нашто сад плаћати данак незнабошцима? Најзад се некако ослободио и вратио кући. Управљао је црквом двадесет пет година. Умро је 1353. године.

 

Ја бих рекао да њега описивали у филму иако се митрополит у филму зове Алексис и није све као у филму.

Зло добра донети не може!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...