Jump to content

Владимир Путин

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ма јок. Вероватно држи кармин унутра да се среди за вечерњи излазак.

 

Bil Klinton ima ljubavnicu, agenti Tajne službe je čuvaju od Hilari

Bivši američki predsednik ima ljubavnicu, a agenti Tajne službe zovu je nadimkom "Enerdžajzer", tvrdi Ronald Kesler u svojoj novoj knjizi

 

 

bil9_620x0.jpg

Bil Klinton

Bil Klinton ima ljubavnicu, a agenti Tajne službe zovu je nadimkom "Enerdžajzer", tvrdi Ronald Kesler u svojoj novoj knjizi "The First Family Detail: Secret Service Agents Reveal the Hidden Lives of Presidents", čije je odlomke objavio kolumnista Njujork Posta Ričard Džonson.

 

Jedan odlomak sadrži citat izvora koji je otkrio da "Enerdžajzer" nema problema sa ulaskom u Klintonov dom u Njujorku.

"Nemoj da je zaustavljaš, niti da joj se približavaš, samo je pusti da uđe unutra", navodi izvor.

Ljubavnica bivšeg američkog predsednika ima vrlo velike grudi, citiran je u knjizi jedan drugi izvor.

"Bio je topao dan, a ona je nosila top sa dubokim dekolteom. Kad se nagnula, njene grudi zamalo da su ispale. Izgledale su vrlo bujne. Nije bilo sumnje da su veštačke", rekao je jedan od agenata o misterioznoj ljubavnici.

Iako su informacije o Klintonovoj navodnoj ljubavnici vrlo oskudne, Njujork Post je preneo da se radi o plavuši, i da i Bilovi i Hilarini agenti sarađuju na tome da informaciju sakriju od Klintonove žene.

Kesler u knjizi tvrdi da agenti Klintonove supruge skrivaju ljubavnicu kao deo osvete, "jer je Hilari prema njima uvek zlobna".

Izvor: Jutarnji list

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A kakve sad ovo veze ima sa temom o Putinu?

  • Волим 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па и Путке се развео због млађане гимнастичарке. Одбрана породичних вредности и брига о руској незаштићеној омладини. :)

 

Ал путке није чинио прељубу. Он је видое њену доброту у души и смо су се држали за руке док се није развео :Р 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ал вам је фора, закључати тему. Хах... Демократија офкорс.

 

Ja sam zakljucao pa otkljucao. Imas stogod protiv?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...