Jump to content

Koliko forumaši imaju godina ? ANKETA

Оцени ову тему


Koliko imate godina ?  

134 члановâ је гласало

  1. 1. Koliko imate godina ?

    • manje od 18
      0
    • 18-22
      21
    • 23-28
      26
    • 29-35
      36
    • 36-44
      35
    • 45-54
      11
    • 55-60
      1
    • preko 60
      3


Препоручена порука

Pusti mi info sa imenom na pp :D Salu na stranu, trebali bi da napravimo spisak manastira za izbegavanje (koliko god to ruzno zvucalo), cisto za naucimo da bi mogli da upucujemo ljude na Ok zajednice. Pade mi na pamet. :)

 

Ne sećam se više, bila sam klinka - ali se sećam da je takođe insistirao da devojke pokriju glave i da nas je vođa puta, o. Vajo Jović, ogrnuo u svoju mantiju da nas od kleveta zaštiti!

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...a ja 9. Januara punim 37 :))).

Ја 17 јануара пуним 37..најлепша деца јануарска.. :D

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

31, скоро па 40. Не осећам се толико матор, али се појавило пар седих у последњих неколико година, чини ми се највише у овој. Теши ме Џорџ Клуни са рекламе за Nespresso.

 

MCCA_01556_6700019A.JPG

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ko bre mator? Danas mnoge zene u cetrdesetim pa i pedesetim izgledaju bolje od napuderisanih i izvestacenih i izoperisanih klinki.

Sa vestackim grudima i napumpanim usnama.

zato, pazi mali sta pricas :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ko bre mator? Danas mnoge zene u cetrdesetim pa i pedesetim izgledaju bolje od napuderisanih i izvestacenih i izoperisanih klinki.

Sa vestackim grudima i napumpanim usnama.

zato, pazi mali sta pricas :)))

Za pedesete se ne slažem... :D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Videh ženice od 50 ili 60 leti kako se bave gimnastikom, plesom itd... Tako da ima primera sigurno...

 

Posto vidim da ste krenuli sa januarom, da bacim ove matore u bedak, 11. januar 22 godine   Just_Cuz_19

Avaj, što se mene tiče 24-ta na pomolu sledećeg jula :cmizdrenje:

"Gledajući ljude sažali mu se, jer bejahu smeteni i rasejani kao ovce bez pastira."
(Mat. 9, 36)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...