Jump to content

Идеја о покретању online часописа Живе Речи Утехе - ваши предлози

Оцени ову тему


Препоручена порука

Поштовани форумаши и форумашице, драга браћао и сестре!

 

43f932946698a2f5e412ca32846865db.jpg

 

Постоји идеја да се покрене часопис Живе Речи Утехе, који би био у електронском формату. Пошто овај Форум чинимо сви ми који на њега долазимо и дискутујемо, жеља уредничког тима нашег Форума је да чује за почетак, и ваше идеје о изгледу и форми часописа...

 

У најкраћем, које бисте рубрике волели да видите у њему, с` тим у вези неке текстове, евентуално интервјуе, фељтоне, итд, итд...

 

Па ако сматрате ову идеју добром, ради смо да поразговарамо о њој, саслушамо ваше предлоге и сугестије, па ако Бог да да направимо и тај први пилот број... Изволите.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дефинитивно тако нешто недостаје широј црквеној јавности.

 

Да ли сте мислили да чланови буду помагачи и аутори у том часопису?

 

Да. Као што и у Форуму учествујемо сви, тако нешто би "применили" и у овом случају.

 

Нпр. доста чланова ЖРУ има своје блогове, на којима пишу одличне текстове. Дакле, могла би да постоји рецимо таква рубрика, где би се ти текстови, који су најчешће на разноразне теолошке теме (барем они блогови које лично пратим) могли презентовати и широј јавности и на овај начин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ако сматрате ову идеју добром, ради смо да поразговарамо о њој, саслушамо ваше предлоге и сугестије, па ако Бог да да направимо и тај први пилот број... Изволите.

 

Одлична идеја ! Ја бих позвала у помоћ нашу бившу чланицу, Изиду.  "Старији" чланови је се сигурно сећају.

 

http://angelinaue.blogspot.com/2014/06/pisaca-masina.html

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сасвим добро, једино што ме брине је да ли би се и у часопису очувао дух овог форума који је стварно специфичан. Волела бих да не буде ни ужи ни строжи ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да. Као што и у Форуму учествујемо сви, тако нешто би "применили" и у овом случају.

 

Нпр. доста чланова ЖРУ има своје блогове, на којима пишу одличне текстове. Дакле, могла би да постоји рецимо таква рубрика, где би се ти текстови, који су најчешће на разноразне теолошке теме (барем они блогови које лично пратим) могли презентовати и широј јавности и на овај начин.

 

СПЦ и њена дијаспора

Православна омладина

Креативне личности ( радионице)

:) Моји цртежи ( тема: „Хришћански живот“)

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

СПЦ и њена дијаспора

Православна омладина

Креативне личности ( радионице)

:) Моји цртежи ( тема: „Хришћански живот“)

 

:good2:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"посне штанглице"

"ви и ваше цвеће" мало се шалим :)), ово са цвећем је било у неком часопису кад смо били у војсци  :D 

 

Предлажем неку тему где ће се људи представљати професионално, животно, да испричају можда како су ушли у веру.... 8086.gif 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одлична идеја. Хоће ли бити неких хонорара за ауторе текстова? :)

 

Велика ће бити плата на небесима...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако буду смор, сувопарни, и досадни текстови без обзира колико су паметни ја нећу да учествујем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Идеја о покретању часописа је одлична .

Ја предлажем да се у сваком часопису појави појави текст и слике о неком манастиру и да то буде стална рублика .

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Питања свештенику

Анегдоте из цркве

Интервју са особом за коју мислите да има шта да каже  (неко потпуно анониман - комшија, колега, рођак....)

Представите нам светиње из вашег краја

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја предлажем и да се по потреби ојављују рублике за помоч људима.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...