Jump to content

Операција: "Савезничка сила". Бомбардовање СРЈ 1999. године


Препоручена порука

 

Ne znam zasto je to tesko razumeti kod libertarijanaca, kod njih (nas ) su za rat zasluzne vlade/drzave

 

 

Super, znaci nije kriv Milosevic  vec drzava Srbija ...Najzad si shvatio koga optuzujes za rat u Jugi ..

 

Samo ovo vazi za sve a ne samo za libertarijance ...Drzave vode ratove i drzave su idgovorne a ne pojedinci.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 548
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Super, znaci nije kriv Milosevic  vec drzava Srbija ...Najzad si shvatio koga optuzujes za rat u Jugi ..

 

 

 

 

Ja lepo rekog vlade/drzave, u smisli birokratski aparat... ali izgleda da si ti malo uradjen od lepka za drvo pa ne kapiras. :)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jel ti vidis kod te zemlje mentalitet prema americi koji vidjas u Srbiji danas. E zato sto japan ne fura tu politiku, zato japanci zive dobro a mi nikako. 

 

Japan ne pati od tih bolesti, oni su tamo svi pro japanski. Ameri su bacili bombe, rat je gotov, mi smo izgubili - daj da vidimo sta moze da radimo dalje da nam bude bolje.

 

Zato što je ta njihova vlast, pobila na stotine hiljada Kineza u Mandžuriji i činila mnoge druge zločine, zato se i pomirli s tom činjenicom tako lako. Jeste, mi smo činili zločine zato smo i kažnjeni. To je njihova politika. Da Japan nije uopšte učestvovao u pokolju, ubistvima, osvajanjima tuđe zemlje verovatno bi mislili o Americi kao danas Srbi o Americi. Ja osuđujem bacanje atomskih bombi na Japan jer je to bilo skroz nepotrebno. Čisto iživljavanje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato što je ta njihova vlast, pobila na stotine hiljada Kineza u Mandžuriji i činila mnoge druge zločine, zato se i pomirli s tom činjenicom tako lako. Jeste, mi smo činili zločine zato smo i kažnjeni. To je njihova politika. 

 

I nasa vlast je ubijala, maltretirala i proterivala bosnjake, i hrvate, i albance i sta nije radila. 

To sto mi ponavljamo da nije - ne znaci da nije. 

 

Mi ovde furamo pricu kako je nama apsolutno sve namesteno i kako je nas vlast zlatna u tom ratu bila. 

 

 

. Ja osuđujem bacanje atomskih bombi na Japan jer je to bilo skroz nepotrebno. Čisto iživljavanje.

 

 

 

Kao i ja, kao i JApanci. ALi danas japanci ne pricaju "necemo da prodajemo automobile u americi jer su bacili Automku na nas, okrenucemo se RusijI! 

Ja, isto kao i ti se saosecamo sa zrtvama koje smo imali. Ali ne znam zasto ne prihvatamo da je to isto toliko posledica i zlocina koje su cinile nase vlade i drzavnici. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па јапански цивили нису чинили никакве злочине, зашто би они били кажњени?

 

Klasicno izivljavanje, carevi se igraju rata, i onda cestit narod strada. I kod njih i kod nas. Samo sto kod nas imaju ocajnicku potrebu da brane nase drzavnike i zlocine koje su oni cinili, valjda misle da ako to ne rade - da pravdaju americke zlocine. 

Japanci od toga ne pate. 

Uz to niko ne spominje logore u americi za etnicke japance koji su bili toko WW2. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па јапански цивили нису чинили никакве злочине, зашто би они били кажњени?

 

 

Zato sto su podrzavali one koji su zlocine cinili. Odgovoran je ne samo lopov vec i onaj koji cuva strazu, drzi merdevine, krije plen, tipuje zrtvu, pravi kalauze ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I nasa vlast je ubijala, maltretirala i proterivala bosnjake, i hrvate, i albance i sta nije radila. Ne znam zasto to nije nasa politika, i mi smo cinili zlocine i bili kaznjeni.  I to vise puta upozoravani, da cemo biti kaznjeni, ukoliko nastavimo, nudjeno nam je dva tri izlazla. 

 

Pričamo o 1999. godini. Ne o 1991-1995. Nije isto ono za vreme građanskog rata i ovo za Bombardovanje. Ej, pa danas imaš koliko hoćeš dokaza, svedočanstava, izjava i slično, da tzv. zločini Srba nad Albancima (tj. UČK teroristima) su bili fabrikovani. Tzv. Potkovica, Račak, Rugovo i sl. Sve laž, i zbog laži su nas bombardovali. Pa ti vidi.

 

 

Па јапански цивили нису чинили никакве злочине, зашто би они били кажњени?

 

 

Pa nisam ni ja, zašto me je NATO onda bombardovao?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nešto mnogo gore je zadesilo Japance i pre Hirošime i Nagasakija. Noć 9. na 10. mart 1945, najveće masovno ubistvo u istoriji: u američkom napadu letećim tvrđavama, koristeći uglavnom napalm bombe, na Tokijo ubijeno je između 100.000-120.000 ljudi, milion ranjeno, a milion ostalo bez domova. Za jednu noć. Broj nastradalih je maltene jednak ukupnom broju nastradalih u Hirošimi i Nagasakiju zajedno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pričamo o 1999. godini. Ne o 1991-1995. Nije isto ono za vreme građanskog rata i ovo za Bombardovanje. Ej, pa danas imaš koliko hoćeš dokaza, svedočanstava, izjava i slično, da tzv. zločini Srba nad Albancima (tj. UČK teroristima) su bili fabrikovani. Tzv. Potkovica, Račak, Rugovo i sl. Sve laž, i zbog laži su nas bombardovali. Pa ti vidi.

 

 

Ne znam jel tebi bude sumnjivo kada ti za svaki zlocin za koji nas krive pricaju da je "laz i fabrikacija" od Srebrenice do Racka......Recimo Milosevicevo proterivanje albanaca, sigurno nije laz. Spominje se u italijanskom dokumentarcu koji je bas bas pro Srpski. A kod nas se prica da oni nisu proterivani od Srba nego od strane nato pakta.

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam jel tebi bude sumnjivo kada ti za svaki zlocin za koji nas krive pricaju da je "laz i fabrikacija" od Srebrenice do Racka... a prema nama ima komplekse pola bivse Jugoslavije. Meni bude jako sumnjivo da onoliki hrvati sa onolikom mrznjom lome cirilicne table jer je eto fabrikovano da smo mi cinili zlocine, a oni imaju mrznju zapisanu u genima.

 

 

 

A '41 su znali sta ce mi Srbi raditi '91 pa su ih zato klali...a ne zbog patologije ...

 

A '45 su lomili latinicne table zbog zlocina prema Srbima ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam jel tebi bude sumnjivo kada ti za svaki zlocin za koji nas krive pricaju da je "laz i fabrikacija" od Srebrenice do Racka... a prema nama ima komplekse pola bivse Jugoslavije. 

 

Po meni je to jako naivno razmisljanje... 

 

Za Bombardovanje Jugoslavije 1999. svi tadašnji "dokazi" o zločinima Srba nad Albancima su fabrikovani i lažni. Žao mi je što to ne shvataš. Hej, kad vidiš te iste ljude koji su se zalagali za bombardovanje 1999. godine a danas pričaju kako je bombardovanje SRJ bila velika greška onda znaš koliko je sati. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za Bombardovanje Jugoslavije 1999. svi tadašnji "dokazi" o zločinima Srba nad Albancima su fabrikovani i lažni. Žao mi je što to ne shvataš. Hej, kad vidiš te iste ljude koji su se zalagali za bombardovanje 1999. godine a danas pričaju kako je bombardovanje SRJ bila velika greška onda znaš koliko je sati. 

 

Racak i verovatno jeste laziran, ali da je pre toga bilo zlocina koje je Milosevic cinio - ne znam kako to mozes da porices.

 

 Hej, kad vidiš te iste ljude koji su se zalagali za bombardovanje 1999. godine a danas pričaju kako je bombardovanje SRJ bila velika greška onda znaš koliko je sati. 

 

 

Ja se tu 100 % slazem sa tobom, gadjanje (nas ) je bila greska i zlocin veliki za koji postoje dve strane koje treba da se krive, NATO pakt, Srpski politicari tog doba. 

 

MI se ovde nekako konstatno fokusirmao na nato, a od nasih politicara tog doba pravimo zlatne ljude koji su radili u interesu SRbije i nikada nisu dali povoda tom NATO paktu da urade ono sto su uradili.. i to nikako nisu mogli da sprece.

Drugim recima, smeta mi, sto ne cistimo nase dvoriste.. za razliku od japanaca... ili nemaca. 

 

Pa cak i preuvelicavamo nato krivicu..... a znash ko to radi? Ljudi kojima je stalo da glasove pokupe na emocije. Meni to jako smeta. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...