Jump to content

Операција: "Савезничка сила". Бомбардовање СРЈ 1999. године


Препоручена порука

A te druge stvari su da je bombardovan civilni a ne vojni cilj. A sve iz besa i vojne nemoci NATOA da natera srpsku vojsku n povlacenje sa Kosmerta.

 

Sad ti tučeš svoju standardnu priču...

 

 

Nisi video edit - da nisu možda poglavice RTS-a žrtvovale 16 ljudi, iako su svi dobro znali da je NATO paktu RTS (vojna) meta, ne bi li NATO izgledao loše? Kako je moguće da su ljudi išli na posao pod takvim okolnostima i pod takvim rizikom?

 

 

Ko je kriv što je bilo ikog u zgradi?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 548
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Sad ti tučeš svoju standardnu priču...

 

 

Nisi video edit - da nisu možda poglavice RTS-a žrtvovale 16 ljudi, iako su svi dobro znali da je NATO paktu RTS (vojna) meta, ne bi li NATO izgledao loše? Kako je moguće da su ljudi išli na posao pod takvim okolnostima i pod takvim rizikom?

 

 

Ko je kriv što je bilo ikog u zgradi?

 

 

Viucic je bio u Vladi a njegova majka je bila u zgradi RTS-a ... Sve te price da je tu neko nesto znao su obicne lazo ... Kao javili im mesec dan ranije -koja budalaastina ...

 

Onda su im javili i dfa ce gadjati voz, Milicu i ostale?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Realan broj ubijenih civila tokom bombardovanja je ispod 200

 

Za vojnike i policajce nije sporno, oko 1000 od '98. do juna '99., ako ne grešim.

"Ти си видео кад је Прашак убијен, кад је луди Жекс скочио кроз прозор, кад је Дује из заседе ухватио хемичарку за буљу, кад је Бањалуки горио мерцедес и кад је Мира пушила Гангули у колима! Да брате и то!"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Viucic je bio u Vladi a njegova majka je bila u zgradi RTS-a ... Sve te price da je tu neko nesto znao su obicne lazo ... Kao javili im mesec dan ranije -koja budalaastina ...

 

Onda su im javili i dfa ce gadjati voz, Milicu i ostale?

 

 

Bože sačuvaj, 

Znači nisu najavili i nije se znalo, a? :)

 

 

Mislim, čovek je osuđen na 10 godina zatvora...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесте био злочин, али исто треба имати у виду да је НАТО операција била веома ограничена.

 

Да их је којим случајем предводио товариш Путин, Београд би у лето 99-те изгледао овако:

 

russia-chechnya-grozny-war-ru102563.jpg

 

Grozny, Chechnya, March 1995..A Russian military column makes its way through the ruined city centre after rebel forces retreated from the city in the face of the Russian bombardment..

 

http://jeremynicholl.photoshelter.com/image/I0000vtgu2AgbWlw

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесте био злочин, али исто треба имати у виду да је НАТО операција била веома ограничена.

 

Да их је којим случајем предводио мр. Путин, Београд би у лето 99-те изгледао овако:

 

russia-chechnya-grozny-war-ru102563.jpg

 

Grozny, Chechnya, March 1995..A Russian military column makes its way through the ruined city centre after rebel forces retreated from the city in the face of the Russian bombardment..

 

http://jeremynicholl.photoshelter.com/image/I0000vtgu2AgbWl

 

 A da ih vode ameri izgledao bi kao Falluja:

 

fallujah_war.jpg

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Realan broj ubijenih civila tokom bombardovanja je ispod 200 (ne računajući onu kolonu Albanaca na Kosovu).

 

 

Majstore, pa ti si zeznuo i fond za humanitarno pravo tj. Natašu Kandić, koja tvrdi da je nastradalo 447 civila za vreme NATO bombardovanja Srbije. Pre neki dan si napisao oko 150, kako si došao do te magične cifre? Možda nas je NATO ipak gađao narcisima i perunikama a ne bombama?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесте био злочин, али исто треба имати у виду да је НАТО операција била веома ограничена.

 

Sva sreća da je bila, da se samo ameri pitali, oni bi najradije bacili jednu ili dve atomske bombe, za dobra stara vremena.

 

hist_us_20_ww2_hiroshima_pic_trees.jpg

 

http://www.anglonautes.com/history/hist_us_20_ww2_hiroshima/hist_us_20_ww2_hiroshima_pic_trees.jpg 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A da ih vode ameri izgledao bi kao Falluja:

 

Није овде дилема Руси или Амери - сто пута сам се изјаснио да су за мене што се тиче ове теме потпуно исти.

 

Хтео сам да нагласим да је бомбардовање СРЈ било ограничено и да смо у поређењу са Чеченијом, Ираком итд. доживели мање ужаса и разарања.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није овде дилема Руси или Амери - сто пута сам се изјаснио да су за мене што се тиче ове теме потпуно исти.

 

Хтео сам да нагласим да је бомбардовање СРЈ било ограничено и да смо у поређењу са Чеченијом, Ираком итд. доживели мање ужаса и разарања.

 

 

Cisto sumnjam da smo prosli bolje od Cecena a sve uz pomoc amera. Proterivanje iz Krajine, rat i bombardovanje Bosne, bombardovanje Srbije i otimanje Kosmeta a sve zahvaljujucio Amerima ... 

 

Ceceni su prosli carski sa rusima u poredjenju kako smo mi prosli sa Amerima ...

 

I jos pride nikada nije dlaka falila ni jednom ameru zbog nas dok su ceceni ubijali rusku decu ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Država koja je bila maltene ekonomski i vojno razorena, jedina preostala država Trojnog pakta, popila je dve atomske bombe, i ko je tu stradao? Obični ljudi. Sva sreća da se nije samo Amerika pitala 1999. inače bilo bi svašta.

 

Historia magistra vitae est.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Država koja je bila maltene ekonomski i vojno razorena, jedina preostala država Trojnog pakta, popila je dve atomske bombe, i ko je tu stradao? Obični ljudi.  

 

 

 

Jel ti vidis kod te zemlje mentalitet prema americi koji vidjas u Srbiji danas. E zato sto japan ne fura tu politiku, zato japanci zive dobro a mi nikako. 

 

 

A znash zasto? Zato sto politicari zloupotrebljavaju nase emocije da bi pridobili glasove za svoje politike. 

Oni koji imaju anti-zapadnu/pro rusku politiku ce preuvelicati i ponavljati sve zlocine koje su Ameri ucinili, samo da sto vise naroda padne pod cuveli "appeal to emotions" i da ne zeli saradnju sa istom.

 

Japan ne pati od tih bolesti, oni su tamo svi pro japanski. Ameri su bacili bombe, rat je gotov, mi smo izgubili - daj da vidimo sta moze da radimo dalje da nam bude bolje.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...