Jump to content

Могућност враћања редовне војне обавезе није искључена


Препоручена порука

А "тимски дух" је кад децу од 18 година осудиш све на годину дана затвора и малтретирања...

 

Професионалним војницима свака част, ово остало су тоталне небулозе.

svakako jeste obuka u tom pravcu, ajde probaj bbiti papak među 30 mladića u sobi pa ćeš da vidiš kako će ti biti, nekako postaneš svijestan koje su ti pozicije u društvu, a to je vrlo korisno za ličnost, tako ja gledam na stvar, još nešto uopšte nije loše da znaš baratati vatrenim oružijem sutra da možeš braniti svoju porodicu, kuću,državu ako dušmanin navali, jer to radi narod, neće bog umijesto nas to da radi, da je po vama egoistima , da vi odlučujete i prevladavate  onda bi svaku zemlju bilo lako okupirati, zlostavljati, ekspluatisati, ma raditi šta hoćeš, ali sreća ovaj svijet je sazdan većinom od drugačijeg materijala

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Другим речима, малтретирали сте оне који су били другаичији од вас. Који су размишљаи другачије, понашали се другачије ви сте их због тога понижавали, а ти у таквом злочиначком понашању налазиш утеху у томе да су та деца егоисти, јер неће да буду део групе индоктринирани, да размишљају исто, да се понашају исто и тако.

Тако су и мене чикали јер сам био металац и имао дугу косу. Прави сам егиста.. нисам хтео да се шишам као и сви остали и немам тимскога духа. :)

 

:)

ma ja sam brate liberalističke profuknjače tamanio još od malih nogu ...

 što se tiče tvojih  privatnih stvari, kao frizure npr. u vojsci postoji koncept uniformnosti zbog reda,discippline i estetike, jer vojska je najsavršeniji društveni organizam ako ga tako mogu nazvati. glupo je to uzimati kao kontra-argument za civilni život i glupo je takve ekstremne primjere navoditi kao argumente 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ma ja sam brate liberalističke profuknjače tamanio još od malih nogu 

 

Аха, тако су и овде. Требао сам да будем део њиховог тимског духа, па сад да робијамо заједно. Срам ме било што нисам хтео да обијам трафике па ми причали да нисам "мушко" :)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Аха, тако су и овде. Требао сам да будем део њиховог тимског духа, па сад да робијамо заједно. Срам ме било што нисам хтео да обијам трафике па ми причали да нисам "мушко" :)

opet navodiš glupe ektremne primjere, tačno sam znao da ćeš to raditi zato sam ti i rekao u 5 komentara prije da to ne priznam jer nema veze sa životom

Link to comment
Подели на овим сајтовима

opet navodiš glupe ektremne primjere

 

Ево ти још пар  супер пример колективизма

 

http://www.retronaut.com/wp-content/uploads/2012/02/Landmesser.jpeg

 

http://www.thehindu.com/multimedia/dynamic/00114/IN07_RUSSIA_114565f.jpg

 

http://mypetjawa.mu.nu/archives/iraqiansar2.jpg

 

Човек треба да има индивидуалну слободу да сам одреди којој ће групи да се припоји. Присиљавање кроз планску индоктринацију и државу никда нигде није изашло на добро. Дај ми један пример модерне државе где је "колективизам" изашао на добро?

пошто ти се већ моји екстремни примери не свиђају....

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kordune, kad si sluzio vojsku?

nisam brate služio vojsku na moju nesreću, želio sam svim srcem, nisam  na žalost dočekao!

uredno sam išao na evidenciju, dobio vojnu knjižicu republike srpske, imam je i dans, međutim vojska se ukidala, novca za vojsku nije bilo dovoljno i nas koji nismo rođeni na teritoriji r srpske su stavljali na odgodu za služenje vojnog roka (ja sam iz krajine). želi osam da idem u školu rezervnih oficira ali nisam uspio...

što se same vojne obuke tiče u smisli korištenja borbenih sredstava mogao bi predavanja da držim jer sam klinjo iz rata, koji je oprobao čitav arsenal sto od JNA a dobrim dijelom i NATO pješadijski arsenal, bilo je svega u ratu, za klinca koji to voli prava uživancija, neko se igrao sa plastičnim pištoljima na vodu ja sam sa trotilom  i to sam ga krao iz minskih polja :)

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево ти још пар  супер пример колективизма

 

http://www.retronaut.com/wp-content/uploads/2012/02/Landmesser.jpeg

 

http://www.thehindu.com/multimedia/dynamic/00114/IN07_RUSSIA_114565f.jpg

 

http://mypetjawa.mu.nu/archives/iraqiansar2.jpg

 

Човек треба да има индивидуалну слободу да сам одреди којој ће групи да се припоји. Присиљавање кроз планску индоктринацију и државу никда нигде није изашло на добро. Дај ми један пример модерне државе где је "колективизам" изашао на добро?

пошто ти се већ моји екстремни примери не свиђају....

neću čitati te linkove, već sam ti rekao da nemam vremena da slušam o google obrazovanju, tvoje riječi i argumente uredno čitam, sa tobom vodim dijalog a ne sa googlom, ako imaš šta kaži, linkove neću čitati. nisam ni ja za totalitarnu državu gdje je kolektiv iznad pojedinca daleko bilo, ali se savršeno zna za temeljne vrijednosti kolektiva u jednom drustvu i to treba da se cuva i uzgaja a ne da se unistava kako bi vi libernjače hitjele

Link to comment
Подели на овим сајтовима

nisam brate služio vojsku na moju nesreću, želio sam svim srcem, nisam  na žalost dočekao!

 

хахахахаххах како то си желео свим срцем, али ниси дочекао?

Шта те спречава, одеш, пријавиш се, одслужиш.

 

Није служење војске забрањено, само ниси обавезан.

 

Али изгледа да ти волиш да причаш о томе како други треба да служе војску, али ни тебе не привлачи да форсираш клозете шест месеци. :)

 

Даклем да ти кажем тајну, пошто толико желиш и волиш ту војску, данас можеш да служиш војску. Ако оћеш могу да ти појурим везу јер знам војна лица, ако је мало густо да те приме, али углавном све заинтересоване примају.

Још и плату добијеш, ако се не варам.

 

neću čitati te linkove, već sam ti rekao da nemam vremena da slušam o google obrazovanju, tvoje riječi i argumente uredno čitam, sa tobom vodim dijalog a ne sa googlom

 

 

Нису текстови, само слике колективистичких друштва које су имале за циљ стварање те колективне свести. Супер друштва, сјано испала, далеко догурала, начувено позната.

  • Волим 1

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

nisam brate služio vojsku na moju nesreću, želio sam svim srcem, nisam  na žalost dočekao!

uredno sam išao na evidenciju, dobio vojnu knjižicu republike srpske, imam je i dans, međutim vojska se ukidala, novca za vojsku nije bilo dovoljno i nas koji nismo rođeni na teritoriji r srpske su stavljali na odgodu za služenje vojnog roka (ja sam iz krajine). želi osam da idem u školu rezervnih oficira ali nisam uspio...

što se same vojne obuke tiče u smisli korištenja borbenih sredstava mogao bi predavanja da držim jer sam klinjo iz rata, koji je oprobao čitav arsenal sto od JNA a dobrim dijelom i NATO pješadijski arsenal, bilo je svega u ratu, za klinca koji to voli prava uživancija, neko se igrao sa plastičnim pištoljima na vodu ja sam sa trotilom  i to sam ga krao iz minskih polja :)

 

Тако значи... А онда мени који сам прошао ШРО Билећа (питај тату шта је то) солиш памет о восци и наоружању.

 

Јбт. па да л` си свестан своје несвести...?

 

А имаш језик ко матора удавача.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

хахахахаххах како то си желео свим срцем, али ниси дочекао?

Шта те спречава, одеш, пријавиш се, одслужиш.

 

Није служење војске забрањено, само ниси обавезан.

 

Али изгледа да ти волиш да причаш о томе како други треба да служе војску, али ни тебе не привлачи да форсираш клозете шест месеци. :)

naravno da sam želio i bilo mi je glupo kad sam upisao prvu godinu fakulteta a moji školski drugari služili vojsku i onda kad dođu na odmor pričaju iskustva, a meni žao što i ja nisam dio toga, šta je u tome sporno...

šta se smiješ, gdje da se prijavim za služenje vojske??? ja sam čak bio u situaciji da moram služiti vojsku da ne idem u ustašku jer sam od njih bio uslovljavan zato što imam njihov  pasoš, pa sam išao čak u vojni odsjek 2 puta da mi prave vojni raspored kao vojnom obavezniku r srpske, znači kumio da idem služiti ali nisam mogao

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тако значи... А онда мени који сам прошао ШРО Билећа (питај тату шта је то) солиш памет о восци и наоружању.

 

Јбт. па да л` си свестан своје несвести...?

 

А имаш језик ко матора удавача.

 

ko tebi soli pamet o naoružanju? jel često ti tako umišljaš?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i zamolio bi te da ne praviš lažova od mene, ako sam rekao da sam želio to svim srcem onda ak one vjeruješ bar prećuti ako nemaš neki jak argument, ovako me vrijeđaš

 

Чекај брате, шта да ти кажем? Желиш нешто свим срцем, то ти је апсолутно могуће, све што треба да урадиш предаш један папир.. и ти то не радиш и ту ми причаш неке изговоре?

 

 

šta se smiješ, gdje da se prijavim za služenje vojske???

 

 

Колико дуго имаш Српско држављанство, и колико дуго имаш ту жарку жељу за коју се ниси распитао ни како да је оствариш?

 

Мслим како очекујеш да ти верујем?

 

 

http://www.mod.gov.rs/sadrzaj.php?id_sadrzaja=4383

 

Да ли је могуће да за све ово време колико си држављанин Србије ти ниси нашао времена да одслужиш војску коју жарко желиш?

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...