Jump to content

Врбас: Плаћају грејање иако га немају "јер их греје комшијски зид"


Препоручена порука

Pa greju li radiatore?

 

Видиш да не греју .

 

Radi se o tome da ta toplota koja ode u drugi stan nije naplacena, i to onda predstavlja gubitak, a kako ce onda toplana da radi to ne interesuje takve stanare.

 

Зар треба да их интересује . Ако не умеју да послују другачије сем рекетом и отимачином онда нек прекину са радом . То би исто било како кад бих се ја бавио разношењем млека до станова. И пар станова откажу моје услуге и сад ја кажем " У реду, али морате да ми плаћате део бензина који утрошим доносећи млеко вашим комшијама  јер су моји трошкови у поређењу са зарадом сада већи " . И још им кажем да се преселе у зграду којој не разносим млеко ако им се то не свиђа . Шта је то него диктатура ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Зар треба да их интересује . Ако не умеју да послују другачије сем рекетом и отимачином онда нек прекину са радом . То би исто било како кад бих се ја бавио разношењем млека до станова. И пар станова откажу моје услуге и сад ја кажем " У реду, али морате да ми плаћате део бензина који утрошим доносећи млеко вашим комшијама  јер су моји трошкови у поређењу са зарадом сада већи " . И још им кажем да се преселе у зграду којој не разносим млеко ако им се то не свиђа . Шта је то него диктатура ?

 

Pa nije bas tako ... zamisli sada da neki piju tvoje mleko a ne placaju? tako je sa grejanjem, neki se greju a ne placaju ..

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa nije bas tako ... zamisli sada da neki piju tvoje mleko a ne placaju? tako je sa grejanjem, neki se greju a ne placaju ..

 

Мислиш када комшија баци флашу од млека па други комшија узме ту флашу и искористи оно што је остало? А није платио!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислиш када комшија баци флашу од млека па други комшија узме ту флашу и искористи оно што је остало? А није платио!

 

 

Samo sto komsija nista nije bacio vec placa redovno i odvaja od svoje porodice i dece a za to vreme drugi komsija ne odvaja od dece nista ... a deca mu piju "mleko" a i on ...

 

Vi nastupate sa pozicija da napadate "toplanu" a ne vidite uopste da se ovde radi o krajnjem bezobrazluku pèojedinaca i pokusaju iskoriscavanja drugih i parazitiranja na racun drugih ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Једини који ту паразитира је топлана . 

 

šta se toliko sekirate, za sve već postoji rješenje, samo ga se treba sjetiti,

ako vam je navrh glave toplane i grijanja, ženu i djecu za ruku pa ravno u

Afriku, tamo do kraja života nećete imati briga s visokim fakturama za grijanje.

Kikongwe_Pico

Evo na primjer u Namibiju, tamo možete i biciklima kao ova dvojica,

uvijek je krasno toplo, more, plaže, sunčanje i tanec: baš kao sa reklama :)

http://kolo.cz/clanek/dva-cesi-miri-na-kole-do-namibie/kategorie/kolo-o-cem-se-mluvi/rubrika/kolo-clanky

Link to comment
Подели на овим сајтовима

šta se toliko sekirate, za sve već postoji rješenje, samo ga se treba sjetiti,

ako vam je navrh glave toplane i grijanja, ženu i djecu za ruku pa ravno u

Afriku, tamo do kraja života nećete imati briga s visokim fakturama za grijanje.

Kikongwe_Pico

Evo na primjer u Namibiju, tamo možete i biciklima kao ova dvojica,

uvijek je krasno toplo, more, plaže, sunčanje i tanec: baš kao sa reklama :)

http://kolo.cz/clanek/dva-cesi-miri-na-kole-do-namibie/kategorie/kolo-o-cem-se-mluvi/rubrika/kolo-clanky

Ма не морају ни то, довољно је из стана да пређу у кућу и решен проблем.

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa nije bas tako ... zamisli sada da neki piju tvoje mleko a ne placaju? tako je sa grejanjem, neki se greju a ne placaju ..

 

Па шта има корисник с тим  ?Он плаћа и добија . Једини коме се то не свиђа јесте топлана која је навикла да у комунизму послује без конкуренције . Ако ти се не исплати да послујеш онда прекинеш , не тераш људе да силом користе твоје услуге, то важи за све фирме , зашто би топлане биле привилеговане . 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па шта има корисник с тим  ?Он плаћа и добија . Једини коме се то не свиђа јесте топлана која је навикла да у комунизму послује без конкуренције . Ако ти се не исплати да послујеш онда прекинеш , не тераш људе да силом користе твоје услуге, то важи за све фирме , зашто би топлане биле привилеговане . 

 

 

Pa ko je privilegovan? Toplana kupi naftu, greje vodu i isporucuje stanovima. I jedna zgrada potrosi odredjenu kolicinu za zagrevanje. Ako pola zgrade iskljuci grejanje da bi se zagrejala cela zgrada, a greje se svakako jer nije moguce izolovati termicki pojedine stanove niti je tako sta uzimano u obzir prilikom gradnje zgrade, potrosi se ista kolicina energije koja mora biti placena. I naravno , sta se desava, oni koji placaju placaju i za komsije koje su iskljucili grejanje ali su im stanovi i daljhe topli ... E vidis nije toplana ta koja iskoriscava vec oni koji ne placaju grejanje.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa ko je privilegovan? Toplana kupi naftu, greje vodu i isporucuje stanovima. I jedna zgrada potrosi odredjenu kolicinu za zagrevanje. Ako pola zgrade iskljuci grejanje da bi se zagrejala cela zgrada, a greje se svakako jer nije moguce izolovati termicki pojedine stanove niti je tako sta uzimano u obzir prilikom gradnje zgrade, potrosi se ista kolicina energije koja mora biti placena. I naravno , sta se desava, oni koji placaju placaju i za komsije koje su iskljucili grejanje ali su im stanovi i daljhe topli ... E vidis nije toplana ta koja iskoriscava vec oni koji ne placaju grejanje.

 

Ако половина станова не желе услуге топлане, онда треба дебело да размисли како послује и смени одговорне. Али ово је систем, хоћеш , нећеш мораш .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако половина станова не желе услуге топлане, онда треба дебело да размисли како послује и смени одговорне. Али ово је систем, хоћеш , нећеш мораш .

 

 

Ako polovina stanova ne zeli grejanje u sred zime znaci da im nije hladno ...Odnosno da ih neko greje ...A greju ih komsije koje placaju grejanje ... Tako da si u pravu ...hoces-neces moras da grejes komsiju ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako polovina stanova ne zeli grejanje u sred zime znaci da im nije hladno ...Odnosno da ih neko greje ...A greju ih komsije koje placaju grejanje ... Tako da si u pravu ...hoces-neces moras da grejes komsiju ...

Не, то значи да је половина  станара незадовољно услугом .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не, то значи да је половина  станара незадовољно услугом .

 

 

A druga polovina prezadovoljna pa greje i ovu nezadovoljnu polovinu ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Довољно је да се уђе у неку од заједничких просторија зграде, које се не греју (а кроз њих пролазе или не пролазе цеви грејног система), па да видите колико је топло у њима од "комшијског грејања"!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам стварно што су неки запели око тога. Лепо преселите у кућу. Уосталом куће су јефтиније по метру квадратном од станова.

Пустите оне који могу да живе у колективу нека се договарају. Они који не могу да се договоре ни са самим собом лепо у кућу, па нити коме сметају нити ко њима смета.

Забрањена ПОРУКА и забрањена ТЕМА далеко се чује. Живела слобода говора!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...