Jump to content

Ванредни парламентарни избори 2014. године

Оцени ову тему


Препоручена порука

Саборци, после закључења гласања ХИТНО СВИ за БГ!

Поново намештају резултате. У Београду смо прошли у скупштину града, а вероватно и Републику! Крађа је у току!

Београђани, СВИ НА УЛИЦЕ! ДАНАС ВИ БРАНИТЕ СРБИЈУ!

ДОЂИТЕ КОД ТЕРАЗИЈСКЕ ЧЕСМЕ!

Deja vu?

 

A Srbija se brani tako sto ce neka stranka (izvini pokret) uci u parlament i imati 20 poslanika...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Саборци, после закључења гласања ХИТНО СВИ за БГ!

Поново намештају резултате. У Београду смо прошли у скупштину града, а вероватно и Републику! Крађа је у току!

 

 

Anchorman_well_that_escalated_quickly_96

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A koji su ti? Neki marginalci poput LDP-a? Koga zanimaju jos ti luzeri ...

Ти маргиналци и још неки маргиналци су овом народу мало завлачили руке у џепове, једно 15 година и сад ће да увређено одшетају без икакве одговорности.

Република "Мој плац" у најави. Сви добронамерни који ће да гласају "за" су добродошли.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Двери прешле цензус у Београду

 

Двери су у Београду прешле цензус и постале парламентарна политичка организација. Према резултатима Београдског изборног штаба Двери су у Београду освојиле 5,7 одсто гласова, саопштио је Владан Глишић, носилац београдске листе Двери.

Logo-Dveri-crveni-2014.jpg

Процена је да су Двери прешле и републички цензус! Тачну информацију о броју гласова на републичком нивоу, изборни штаб Двери саопштиће у 22:30 у Медија центру испред полицијског кордона код РИК-а.

Подсећамо јавност да је Медија центар Покрета Двери смештен на углу Улице краља Милана и Драгослава Јовановића и да саборци, бирачи, Старешинство Покрета Двери и бројни медији из земље и иностранства чекају испред полицијског кордона изборне резултате које ће саопштити РИК.

Покрет Двери одбацује изборне резултате које је саопштио ЦеСид као агент страних интереса који има задатак да пројектује изборне резултате по жељи западних амбасада, саопштио је Бошко Обрадовић, носилац републичке листе Двери.

Обрадовић је позвао бираче и друге патриотске политичке странке које је ЦеСид објавио испод цензуса да се прикључе Дверима на улицама Београда и да заједнички сачекамо праве резултате које може саопштити једино РИК и да заједно одбранимо изборну вољу српског народа.

Нећемо дозволити нову изборну крађу и формирање НАТО парламента у Србији!

Информативна служба Покрета Двери

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ти маргиналци и још неки маргиналци су овом народу мало завлачили руке у џепове, једно 15 година и сад ће да увређено одшетају без икакве одговорности.

 

 

Ma sto su drpili drpili su, nece vise ...Osim ako ne organizuju neki novi 5. oktobar ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нећемо дозволити нову изборну крађу и формирање НАТО парламента у Србији!

 

 

jhahahahahah

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...