Jump to content

Ванредни парламентарни избори 2014. године

Оцени ову тему


Препоручена порука

Beše maločas Boško Obradović iz Dveri na RTS-u. Kada jednom dođu na vlast, Dveri će (barem ono što sam zapamtio):

 

- Uništiti sve biometrijske dokumente sa čipovima i centralizovane baze podataka građana.

 

- Zabraniti emitovanje Farme, Sulejmana Veličanstvenog i sličnih serija. Biće emitovane samo serije koje se baziraju na velikim ličnostima srpske istorije (Sveti Sava, Car Lazar, Nemanjići, itd.).

 

- Ponovo uvesti opštu vojnu obavezu, jer "Muškarac koji ne služi vojsku nije muškarac, nego slina" (Boškove reči).

 

- Zabraniti propagiranje homoseksualizma.

 

- Prekinuti bilo kakve pregovore sa EU.

 

- Pohapsiti sve koji su doveli zemlju u ovakvo stanje.

 

...itd.

 

Ostatak vremena se žalio kako im niko ne daje prostor na medijima i kako Vučić uporno odbija duel sa njim jer ga se plaši.

 

 

:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па они сами себи чине антирекламу... Нарочито када прича тај Бошко...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Beše maločas Boško Obradović iz Dveri na RTS-u. Kada jednom dođu na vlast, Dveri će (barem ono što sam zapamtio):

 

- Uništiti sve biometrijske dokumente sa čipovima i centralizovane baze podataka građana.

 

- Zabraniti emitovanje Farme, Sulejmana Veličanstvenog i sličnih serija. Biće emitovane samo serije koje se baziraju na velikim ličnostima srpske istorije (Sveti Sava, Car Lazar, Nemanjići, itd.).

 

- Ponovo uvesti opštu vojnu obavezu, jer "Muškarac koji ne služi vojsku nije muškarac, nego slina" (Boškove reči).

 

- Zabraniti propagiranje homoseksualizma.

 

- Prekinuti bilo kakve pregovore sa EU.

 

- Pohapsiti sve koji su doveli zemlju u ovakvo stanje.

 

...itd.

 

Ostatak vremena se žalio kako im niko ne daje prostor na medijima i kako Vučić uporno odbija duel sa njim jer ga se plaši.

 

 

:))

Ne mogu da verujem sta citam! Ovi stvarno nisu normalni!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da, sve bi radili neke gluposti :))

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da, sve bi radili neke gluposti :))

 

Ja stvarno ne mogu da verujem da u nasoj zemlji ima toliko ljudi koji bi podrzali ovakve nebuloze. :(

 

Btw. Sta se desava sa Dragasem? Izlazi li na izbore? Iskreno se nadam da se u medjuvremenu distancirao od Dveri...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Uništiti sve biometrijske dokumente sa čipovima i centralizovane baze podataka građana.

A sta mislite da izbije svetski rat izmedju "Zapada" i Rusije (koju su već sistematski mudro opkolili),

ponavlja se po nas istorija Drugog svetskog rata, jer oni koji su bili na strani fašista i  sada bi bili protiv Rusije, 

a naš narod bi vecinom bio za Rusiju,  te u slučaju rata centralizovana baze podataka građana srpske nacionalnosti bile bi zloupotrebljene od okupatora (jer bi nas opet isti okupirali) i do te mere zloupotrebili ono da Srbina ne bi ostalo u životu, narod se sakriti  ne bi uspeo.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@ Nedeljko @ Velja

 

Je li se vi stvarno slazete sa onom izjavom Boska Obradovica koju su gore citirali? I stvarno verujete da su biometriski pasosi i kompjuterizacija najvece zlo koje se desava Srbiji danas? 

 

Апсолутно се слажем са свиме што је Бошко изјавио на РТС 2 и не верујем да су биометријски пасоши " највеће зло које се данас дешава у Србији ". 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Апсолутно се слажем са свиме што је Бошко изјавио на РТС 2 и не верујем да су биометријски пасоши " највеће зло које се данас дешава у Србији ". 

 

Јел капираш ти да је лик реко да ће да "забрани увоз" да би тиме стимулисао наше привреднике.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A sta mislite da izbije svetski rat izmedju "Zapada" i Rusije (koju su već sistematski mudro opkolili),

ponavlja se po nas istorija Drugog svetskog rata, jer oni koji su bili na strani fašista i  sada bi bili protiv Rusije, 

a naš narod bi vecinom bio za Rusiju,  te u slučaju rata centralizovana baze podataka građana srpske nacionalnosti bile bi zloupotrebljene od okupatora (jer bi nas opet isti okupirali) i do te mere zloupotrebili ono da Srbina ne bi ostalo u životu, narod se sakriti  ne bi uspeo.

 

Е а шта мислиш, искочи једнорог и ствара дуге свуд по Србији?

Путин изјављује да је Нато фактор стабилности у свету, и каже да Русија стој иту само понекад мало да га опомене ако претера.

Такође даје НАТУ привремене базе у Русији...

 

И ви се трипујете о "рату" између запада и Русије.. мајко мила..и све то зато што се мало шамарају преко медија.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Daj Bože da rata ne bude, ali istorija se često ponavlja... I veća je verovatnoća sada da izbije veliki rat nego u vreme ono pred Drugi svetski rat.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I da me ne shvatiš pogrešno, nisam glasač Dveri.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...