Jump to content

Ванредни парламентарни избори 2014. године

Оцени ову тему


Препоручена порука

А види ове злослутне прогнозе:

 

Faktor plus: Naprednjaci na korak do apsolutne većine

 

Наравно, питање је да ли је ово наручено. Али ја се плашим да иде у том правцу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta sve covek mora da trpi da bi dosao na vlast:

 

436762_toma-nikolic-foto-instagram-preds

 

Toma Nikolic uziva na koncertu Deep Purple

 

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/443808/Pogledajte-predsednika-u-provodu-Tomislav-Nikolic-na-Deep-Purple

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta sve covek mora da trpi da bi dosao na vlast:

 

 

Ти си љубоморан.

 

Мени је драго што је он на власти јер је човек чираш, па нека излучи и он који хормон задовољства.

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У име моје породице, желим да захвалим странкама на дељењу пропагандног материјала, пошто имам детету шта од бајки да читам пред спавање.

На пример, колико снс мисли на децу, видео сам данас где је било 7 штандова снс, на простору од 20 квадрата, где су делили бајке за наше најмлађе. А ни остали нису бољи, тј гори.

 

:))  :))  :))  :))  :))  :))  :))

 

 

Kakvo baronisanje najko mila ....

 

Zeznuli su i Minhauzena ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta sve covek mora da trpi da bi dosao na vlast:

 

436762_toma-nikolic-foto-instagram-preds

 

Toma Nikolic uziva na koncertu Deep Purple

 

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/443808/Pogledajte-predsednika-u-provodu-Tomislav-Nikolic-na-Deep-Purple

 

 

 

:))  :))  :))  :))  :))

 

Toma roker .... mada, tu su negde .... generacijski .... 

  • Волим 1

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1911771_10152199286313442_241147809_n.jp

 

 

 

Danas saznajem da SRS ima po istraživanjima oko 2,6%  a isto toliko i Dveri.

Znači zajedno bi prešli cenzus. Odvojeno opet ispod cenzusa...

 

I onda se setim Brajanovog žitija i Judejskog nacionalnog fronta i nasuprot njima nacionalnog fronta judeja.

 

:D

 

 

Фантастично је то што су ЛДП и УРС за тик изнад цензуса...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja nesto verujem da ce i Dveri uci bez obzira na prognoze. Problem sa Dverima je sto su prilicno neorganizovani i sto nemaju finansijere. Jedva sakupe za plahate.

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Напредњаци се одлучили за изборе

 

Предложићу Председништву СНС-а да проверимо вољу народа, рекао лидер напредњака Александар Вучић на изборној скупштини странке.

Лидер Српске напредне странке Александар Вучић рекао је да ће Председништву странке сутра предложити расписивање ванредних парламентарних избора.

"На седници Председништва која ће се одржати сутра у десет часова, мој предлог ће бити да проверимо вољу народа", рекао је Вучић на ванредној изборној скупштини СНС-а.

"Дошло је време да полажемо рачуне", рекао је Вучић.

"Много смо доброг посла направили и то је један од кључних разлога, јер мислимо да можемо боље и брже у будућности", додао је он.

Вучић је рекао да очекује прљаву кампању политичких противника, али да одговор СНС-а мора да буде "скроман, уз уверење да ће грађани умети да препознају правичност, вољу у будућност и да ће грађани Србије имати поверење у наш рад".

"Мислим да је најважније да покажемо да се разликујемо од свих других на политичкој сцени", рекао је Вучић.

"Немојте да им узвраћате истом мером, узвраћаћемо им пристојним речима јер Србија за коју се залажемо је нормална, пристојна, уређена земља. Одговорићемо им нашим идејама, а да ли ћемо добити подршку народа то ћемо да сачекамо да видимо", навео је лидер СНС-а.

Вучић је на крају истакао да је СНС постигла највеће успехе које је једна странка остварила од успостављања вишестраначја.

"За наредни период најважније је да Србија постигне још веће успехе, а наша странка може да има и нешто слабији резултат", закључио је Вучић праћен бурним аплаузом.

 

Избори су само фарса,или ти шарена лажа и назови забава за учеснике...уствари добро организовани систем владара из сенке којим они управљају народима и креирају животе наше по њиховој вољи...На изборима добија онај који обећа страним газдама да ће их највише слушати,.служити им и спуњавати услове које страни окупатори постављају..Другачије у истину не бива..Дао Бог да не грешим..Амин!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Избори су само фарса,или ти шарена лажа и назови забава за учеснике...уствари добро организовани систем владара из сенке којим они управљају народима и креирају животе наше по њиховој вољи...На изборима добија онај који обећа страним газдама да ће их највише слушати,.служити им и спуњавати услове које страни окупатори постављају..Другачије у истину не бива..Дао Бог да не грешим..Амин!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...