Jump to content

Нико као ја - Емир Кустурица

Оцени ову тему


Таша

Препоручена порука

Htedoh da odgovorim, ali odustacu, Ne vidim smisao. 

А што рецимо не сруше тај мост поново, па им Немања/Emir озида још старији? То би онда и имало неког смисла, овако...

1470087136.jpg

Gesprengte Steinbrücke bei Visegrad

"Serbien muss Sterbien" ( http://www.oesta.gv.at/site/6782/default.aspx )

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Разумем за Додика...али који је интерес напредњака да дају паре Кустурици...они отворено не воле људе око бившег нам председника Тадића - Кустурицу, +Григорија...

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Разумем за Додика...али који је интерес напредњака да дају паре Кустурици...они отворено не воле људе око бившег нам председника Тадића - Кустурицу, +Григорија...

Kusta je covek za sve stranke..koje su voljne dati para...

Covek je I clan krunskog saveta...

„Многи од нас себе зову „либералима“. И тачно је да је реч „либерал“ некада означавала особе које су поштовале појединца и зазирале од служења масовним принудама. Али левичари су сада загадили тај некада поносан назив означавујћи њиме себе и свој програм већег владиног власништва над имовином и контроле над појединцима. И сада, као резултат, они од нас који верују у слободу морамо објашњавати како, када називамо себе либералима, заправо мислимо на либерале у класичном незагађеном смислу. Ово је у најбољем случају мучно и подложно неразумевању. Ево предлога: хајде да ми, који волимо слободу, заштитимо и за своје коришћење задржимо добру и часну реч „либертаријанац“.“

(Дин Расел)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

ја сам помислио..да су могли фабрику отворити...и да онај народ има леба да једе...

 

 

Pogledaj koliku fabriku co'ek napravio :)

 

 

andricgrad.jpg

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Стварно је лепо. Надам се да ћу посетити Андрићград ускоро, само да похватам друштво :)

 

Опет, ово може покренути Вишеград, његов највећи "адут" у јесте Андрић. Зависи од тога како се буде радило...

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Turizma i kulture.   :)

Колико је Он за тебе велики , толико је Он за неке робовласник .....

Интресантно је колико га цениш и поштујеш :)

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Између осталог Куста је саградио и две цркве, ону у Мећавнику посветио св. Сави, а ову у Андрићграду св. Кнезу Лазару... мало ли је?

 

Кад Куста отвори уста, истина изађе на видело... Емир-Немања Кустурица је светска величина!  него ту чињеницу тешко подносе мали, ситни Срби и још ситнији Бошњаци...

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико је Он за тебе велики , толико је Он за неке робовласник .....

 

Како то мислиш Тања? Дај неке детаље. Глупо је овако, грунеш а ми немамо појма о чему се ради. 8086.gif

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како то мислиш Тања? Дај неке детаље. Глупо је овако, грунеш а ми немамо појма о чему се ради. 8086.gif

Мислим како пише :)

А интерни назив је : велики везир

Мислим да сам довољно рекла

:)

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па дај пикантерија, да нам разбијеш илузије. Биће занимљиво а ваљда те нико неће тужити :)

:)

И превише сам рекла

Некад ми је само жао што људи величају само оно што чују преко телевизије и читају у новинама

Није баш све увек тако

( на жалост )

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...