Jump to content

И Сека Алексић се придружила интернет дискусији, коју смо покренули поводом дилеме око менструације и причешћивања :)

Оцени ову тему


Дејан

Препоручена порука

Blam Seke Aleksić: Žene u PMS-u ne smeju se pričešćivati!

Pevačica Seka Aleksić osim što dobro peva i piše blog, koji je vrlo čitan, veliki je poznavalac tradicije, crkvenih običaja i kanona. Ipak, kada je reč o medicinskim pojmovima, pa i onim osnovnim, Seka je uspela pošteno da se obruka.

jpeg

Peh se dogodio sinoć u jednoj raspravi na Tviteru, jer nije znala razliku između PMS-a i ciklusa, a sramotu je kasnije pokušala da prikrije brisanjem postova.

Povod za raspravu bio je tekst o tome da li je ženama dozvoljeno da se pričešćuju tokom ciklusa. Seka je kao prava vernica svesrdno objasnila šta je pričest i kakvi su crkveni običaji, ali je misleći na ciklus sve vreme pisala "PMS".

Rasprava bi verovatno potrajala da se nije umešala jedna tviterašica. Najpre je ispravila Seku, a potom objasnila razliku između PMS-a i ciklusa, a onda zaključila:

- Fascinirana sam vašom debatom u 21. veku.

Seka je posle toga, naravno, pobrisala tvitove.

seka-aleksic-pms.jpgPrepiska

Izvor: Pressonline, Skandal

Link to comment
Подели на овим сајтовима

iz naslova sam shvatio da se pridružila temi na forumu... pošto evidentno nije - koji smo to MI? :D

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет она хајка када не дај Боже неко направи неки лапсус па га новине клевећу до 101 и назад... мислим стварно.. као да нико није схватио на шта је мислила, као да се мени грешке не дешавају... Неко ајде мало да се народ шали на туђ рачун. 

 

Далеко од тога да сам за гранд, али Сека није никако глупа сељанчица и ово је само неки њен лапсус и најискреније (о овоме сам већ говорио) излуђује ме то наше лицимерје када неко направи неку грешку, а ми га нацрнимо и још онако ликујемо. 

 

Јака ствар. Скандал. Мислим.. уствари, више не мислим..

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pevačica Seka Aleksić osim što dobro peva i piše blog, koji je vrlo čitan, veliki je poznavalac tradicije, crkvenih običaja i kanona.
  Ovo ću shvatiti kao ironiju! 

Царство Божије није у речи него у сили

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Далеко од тога да сам за гранд, али Сека није никако глупа сељанчица...

Pa sta i da je glupa seljancica, to opet nema nikakve veze ni sa cime :)

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Ovo ću shvatiti kao ironiju! 

 

možeš i kao sarkazam LOL

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мене занима, ако неко оже да ми објасни, шта је овде тема.

А) како је Сека глупа

б) како је Сека неписмена

А) да ли може неко бити турбо певач и знати каноне

б)

Хајде да се смејемо верницима сви су глупи као Сека

 

Немам појма можда машим поенту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

poenta je da se ne ide s golo d... medju pijani cigani tj. ako nešto ne znaš ili delimično znaš ne pričaj kako si doktor iz te oblasti, pogotovo ne javno, privatno još i može da prodje, ponekad

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

poenta je da se ne ide s golo d... medju pijani cigani tj. ako nešto ne znaš ili delimično znaš ne pričaj kako si doktor iz te oblasti, pogotovo ne javno, privatno još i može da prodje, ponekad

Tako je, eto to je jedan razlog, zašto mi koji sve znamo imamo skrivene nikove i slike i niko ne zna ko smo i šta smo, kada nešto lupimo da se ne zna ko je to rekao :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

poenta je da se ne ide s golo d... medju pijani cigani 

 

хахаахаха  :))  :))  :aplauz:  па ти си цар! 

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tako je, eto to je jedan razlog, zašto mi koji sve znamo imamo skrivene nikove i slike i niko ne zna ko smo i šta smo, kada nešto lupimo da se ne zna ko je to rekao :D

 

legendo :)):)) :))

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

или још горе неко ко је познат прича о верским питањима.

 

da, baš to... kad neko poznat razveze o crkvi mene odmah popusti opstipacija...  jedini poznat koji je nešto pametno imao da kaže o Crkvi a ja slušao je Trkulja. Svi ostali pričaju o šećerlemicama, tradiciji i slavljenju slave

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...