Jump to content

Окултизам у великим размерама.

Оцени ову тему


Srna

Препоручена порука

  • Одговори 218
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Искрено, ово је за мене само обична илузија, мађионичарска "уметност" и ништа више. То вам само каже да не верујете баш све што видите. Телевизија је то, мој бато...

Иначе, видео који сам поставио је чиста превара и само илузија. То је играчка која ради на даљински, ништа друго. Постоји и видео о томе, али тренутно не могу да га пронађем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??? ?? ?? ??????, ????? ??????, ?????? ?? ??????????. ?? ??????? ? ???????...

Imamo primere magije kroz bogatu svetotacku literaturu, jel ti mislis da magija ne postoji ???

???????, ??? ?? ?? ???? ???? ?????? ???????, ????????????? "????????" ? ????? ????. ?? ??? ???? ???? ?? ?? ???????? ??? ??? ??? ??????. ?????????? ?? ??, ??? ????...

Dobro ovaj klip je bas cudan, sto ste postavili..al ima boljih primera, kao sto je onaj sto sam ja postavio.U redi da je to TV i da postoje razne  prevare i specjali efekti al netreba uvek ni gledat kroz takvu postavku svatri. Imamo mnogo drugih dokaza o Nlo pojavama, kao i  ruznim bicima (a podnebesje je uparvo staniste palih duhhova ,zar ne?)
potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Да, у праву си. Могуће је материјализовање духовних бића, али то све бива са допуштењем Божијим. Не могу они ништа чинити сами од себе. Углавном се то дешава кад их човек сам призива. Врачаре и гатаре имају виђења демона, за које кажу да је жена у црно, светац, ово или оно... дакле то није чудо, али ово је све илузија и класнична америчка бљувотина.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja duboko verujem da je to ovaj Cris uradio..jer nemoguce je da bez pomoci demona ovo uradi,

???????? ?? ?? ????, ??????? ?? ?? ????? ????????, ??? ?? ?? ?? ???? ????? ???, ????? ?? ??????? ?????????? ????????? ...

?? ?? ??? ?? ??????? ? ??????? ?????? ? ??????????? ??????

Make Your Own Breakaway Glass Windows, Bottles, Props, etc.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??? ?? ?? ??????, ????? ??????, ?????? ?? ??????????. ?? ??????? ? ???????...

Imamo primere magije kroz bogatu svetotacku literaturu, jel ti mislis da magija ne postoji ???

? ?????? ?? ?????????? ?????? ????????? ? ?? ??????????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Oko tzv. tv magije, davno mi je jasno...i neko to radi sa ciljem da uveri naivni narod u to (kao u cirkusu). Ostaje problem prividjanja nečastivog, koji su imali i sveti oci. Vračare, gatare i ostalo, oni ne treba nešto ni da vide, jer su potpali pod uticaj - setite se Alana Čumka, vidovite Zorke....ja sma oče, ako se setilte...razgovarala sa Vama i pitala Vas za pojavu nečastivoga kod pravednih. Naime, po mom misljenju on deluje u vise oblika i nacina (oprostite, laik sam), u vidu misli, pomisli (da se učini neko zlo sebi ili drugima), ili čak u svom demonskom vidu. U to veruje, ovo ostalo je...Molila bih oca za mišljenje, kad stigne, naravno. Kako Crkva gleda na to i tumači?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??? ?? ?? ??????, ????? ??????, ?????? ?? ??????????. ?? ??????? ? ???????...

Imamo primere magije kroz bogatu svetotacku literaturu, jel ti mislis da magija ne postoji ???

? ?????? ?? ?????????? ?????? ????????? ? ?? ??????????.

Pa ko je spomenuo sujeverje???Ako smatras da je magija sujevreje onda si u debeloj  zabludi.I sveto piso i zitija svetih jasno dokazuju i pokazuju postojanje magije i necistih sila.A, slazem se da pravednik koji se pricescuje redovno moze da staje na zmije i na skorpije i nista mu nece biti.

Evo primer iz zitija svetog Makarija Egipatskog

?????????? ???????? ????? ?? ? ????? ??????. ????? ?? ?? ?? ??? ? ? ???? ????. - ????? ??????????? ????????? ??????? ?? ????????? ????? ????? ?????? ????? ????? ????. ?? ????? ?? ?? ?????? ???????? ?? ??????? ???? ???? ?????????????? ? ???????, ? ???? ???? ?????? ????? ????, ?? ?? ??? ??????? ???????. ? ?????? ??????? ?? ????? ?? ?? ????, ??? ?????? ????, ??? ?? ?? ??? ?????? ? ??????. ???????? ?????? ?? ???? ??????????, ?????? ????????. ? ???? ???????? ????? ?????????? ?????????, ??????? ?? ?? ?????? ?????? ?????? ??????????? ???? ?? ???????. ??? ?? ???? ? ????, ??? ???? ???? ????????????? ???? ? ?????? ????. ???? ?????? ????? ???: ??????? ??? ???? ???? ?? ????????? ????, ?? ??????? ??? ??????? ?????? ? ?? ????. - ? ???? ??? ??? ???? ????, ? ???? ????? ?? ??????, ?? ?? ?????????? ? ????? ??? ?? ??, ??? ?????? ?????? ?? ??????? ???????. ?? ??? ?? ?????? ??????, ??? ?? ???? ?? ?? ???????, ???? ??????? ??? ?? ??? ????. ???? ?? ???? ?? ?? ?? ?????? ????, ? ?????? ? ???? ?????? ?????? ?? ?? ????? ???? ??????? ?? ??? ??????? ??? ??????. ???? ???? ?? ????? ????????, ? ???????. ???? ????? ?????????? ? ?????? ?? ???? ?????. ??? ?? ??? ?? ?????? ????????? ??? ?? ?? ?????? ? ???, ???? ?? ? ???? ???? ?????????? ? ??????. ??? ? ?????? ???, ??? ????????, ??????? ? ??? ??????. ? ???, ???? ?? ?? ? ??? ????, ?? ????? ??????? ?????, ?? ???? ??? ??????, ?? ????? ??? ?????? ????. ???? ???? ????? ???? ?? ????? ?? ?? ???? ? ??????? ??????????? ??? ????????. ? ????? ??? ??? ?????? ????? ????, ?????? ???? ????? ? ??????????? ??????. ? ???? ?? ???????? ?????? ????????????, ??????? ???? ???? ?????? ??????? ?????????? ?? ???? ??? ???? ?? ?? ????? ??? ? ????????. ? ?? ?? ????: ????? ????, ?? ??? ???????? ?????? ?????? ?? ??????? ????????? ?????? ????????. - ?????? ?? ?????, ????? ??? ?? ??? ??????, ?? ????????: ??? ???????? ???? ??????, ?? ?? ???? ????. ??? ???? ?? ???????? ? ????????, ?? ????; ? ??? ?? ????? ??? ???? ????? ?? ????. - ????? ??, ??????? ??????? ? ????????? ?????????, ???? ?? ??? ???? ?????????, ? ?? ?? ?????? ???? ?? ??. ?????????????? ?? ? ????, ??? ???????? ? ???? ???????? ?? ?? ?? ??????. ? ?? ?? ????: ?? ??? ???? ????????, ??? ????? ?????????? ???. ? ??? ?? ?????? ???? ????? ?? ? ???????, ? ???? ?? ??????? ???? ????????? ? ????? ?????, ???? ???? ??????? ????? ????? ???? ?? ???????? ????????. - ???? ???????? ?????? ????, ? ???? ?? ?? ???? ????? ?????? ??. ? ??? ???? ????? ?? ?? ???? ?????? ? ???? ?????????? ??????, ? ??? ????????? ?? ?????? ?? ?? ???? ???????? ????. ? ?????? ?? ??? ?????? ?? ????. ? ???? ?? ??????? ??????. ? ????????? ???????????? ???? ? ??? ? ???? ? ??? ???? ?????? ??? ????? ????. ? ???????? ????? ???? ?? ????? ??? ? ????? ????? ? ?????????? ?? ?????? ??????? ?????????. ??? ???? ????, ??? ?????? ?? ?? ?????? ??? ?? ??? ??? ?????? ???? ?????????? ????????? ???????. - ????? ???? ????? ? ?????????? ?????, ??????? ?? ? ?????. - ???? ???? ???????? ?????? ? ????? ???????, ?? ????????? ?????????? ? ????????, ???? ???? ???????? ???? ?????? ?????????. ? ????? ???????, ???? ???? ??? ? ?????? ?? ?????? ??????? ????, ?????? ????????? ?? ???????.

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

све се то дешава са Божјим допуштењем ...

чему узнемиравање око тога и демонских сила, па мало ли је што делује понекад и кроз нас? ми треба да се фокусирамо на добру страну живота - да сведочимо и ширимо Православље и Васркс, а ово се све да разлучити у 15 минута на интернету ...

значи не мрачити даље са оваквим темама, ајде закључаћемо ову пандорину кутију коју си бацио овде, иди отвори тамо нешто лепо и богоугодно, а не ову лоботомију и ђаволштину. већ сам те опоменуо да ништа лепо и радосно не постављаш, потруди се мало, можеш ти то 0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...