Jump to content

Окултизам у великим размерама.

Оцени ову тему


Srna

Препоручена порука

Ne znam jel neko imao prilike da gleda klipove,al sta ovaj  covek radi je u domenu naucne fantastike.Zaista steta sto vaj forum nema temu okultizam, da je malo prodiskutujemo, jer u zadnje vreme sve veci broj m\mladih ljudi, pre svega zapadnjaka je sklon"prodaju duse vragu" za svoja cela tri minuta slave.Te razne vestice, te pagani, te satanisti, te rani obredi....kakav je vas stav povodom svega toga, dal zaista ti ljudi imaju predstavu sa cim se igraju i dali zaista" potpisuju ugovor sa vragom"?Poznato je da demoni imaju vlast da rade sa materijom sta hoce.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=OepvNl9AwtE

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ovNwmhpbdlg&feature=related

8. Opet Ga uze djavo i odvede Ga na goru vrlo visoku, i pokaza Mu sva carstva ovog sveta i slavu njihovu;

9. I rece Mu: Sve ovo dacu tebi ako padnes i poklonis mi se. (mat.glava 4)

Sta mislite jel djavo kusa sve ljude kao sto je i Hrista?

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 218
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Не оставља сатана ниједног човека на миру јер је лажа и отац лажи.

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ??????? ?????? ???????? ?????? ?? ???? ??? ?? ???? ? ???? ????.

Dobro, znamo to da svokom coveku trazi da uzme dusu.Mislio sam dal nudi svakome cast vlast i slavu u zzamenu za dusu?Ja duboko verujem da je to ovaj Cris uradio..jer nemoguce je da bez pomoci demona ovo uradi, bavi se levitacijom, hoda po vodi, valjak ga gazi doj je ispod njega milone razmrvljenog stakla ..itd

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=u7gl8nNsDMA

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ??????? ?????? ???????? ?????? ?? ???? ??? ?? ???? ? ???? ????.

Dobro, znamo to da svokom coveku trazi da uzme dusu.Mislio sam dal nudi svakome cast vlast i slavu u zzamenu za dusu?Ja duboko verujem da je to ovaj Cris uradio..jer nemoguce je da bez pomoci demona ovo uradi, bavi se levitacijom, hoda po vodi, valjak ga gazi doj je ispod njega milone razmrvljenog stakla ..itd

?? ?? ???? ??????? ?????, ????? ? ?????? ?? ????. ????, ??? ?? ?????? ?????? ?????? ? ????

?? ??????? ???? ? ????? ????? ? ???????? ??? ??? ??????. ? ??? ?? ??? ??? ????? ??? ?????? ????.

???? ? ???? ?? ??????? ???????????? ???? ????? ?????? ??? ?????? ?? ??? ?????? ?????.

??? ?? ?????? ???? ??? ?? ?????? ?? ?? ?? ???? ???? ??? ?????? ???? ???? ??? ?? ??????? ???? ????.

???? ?? ???? ?? ?? ?? ??????? ???? ??????? ????? ???? ???? ?? ?? ?????? ???? ?? ?????, ?? ?? ??

???? ???? ?? ????? ??? ?? ????? ????? ???? ???? ??????? ?????? ??????? ? ???? ?? ??????? ?? ????? ????? ????????? ? ?? ?? ???? ? ?? ???? ??? ??? ?????? ?? ? ????? ? ???? ???? ???? ?? ?? ????? ????????.

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne kazem da je cudo to sto on radi, vec da je sve vise nesrecnika koji su skloni da daju vecnost za prolazno,dok velikoj veci to i jeste cudo, s'obzirom da su " ovce bez pastira".Pa dobro kako neko moze da moc koju dobije iskoristi na ljubav.Apsolutno nezamislivo.Citao sam za Hitlera inace velikog okoltistu,da je pronadjen famozni ugovor njega i licno" El satane"(ovo verovatno deluje smesno vecini) koji mu daje apsolutnu vlast u svetu na 13 godina, al je mora koristiti iskljucivo kao zlo, sto je ovaj i radio.I nije jedini primer u istoriji.

Bravo za gospodju kojaje spasila mladica :cheesy2:

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Мислим да ову тему треба спојити са оном где се већ помиње дотични мађионичар. Нема потребе дуплирати теме које баш и немају неку вредност, јер ми доносимо овде нека наша запажања у вези ове појаве.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????? ?? ??? ???? ????? ??????? ?? ???? ??? ?? ??? ?????? ??????? ??????????. ???? ??????? ????????? ???? ???? ??? ? ?????? ???? ????????, ??? ?? ???????? ???? ???? ???? ???????? ? ???? ??? ??????.

Nisam ni znao da postoji slicna tema, spojite ih slobdno

:cheesy2:

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Морам да додам још и ово једно лично искуство једног човека који ми је причао о летећим тањирима

Сратићу причу наравно јер кад би све причао што и он мене могла би књига да се напише, ја ћу овде

у пар реда. Почео је тако каже он да купује ове наше часописе што се баве тим, и то га је привукло.

Мало по мало почео је и да мисли о томе, затим је запао у једно велику финансиску кризу (иначе је човек ожењен и има деце) и тако је упао на жалост у очајање. Ко зна шта значи када неко упадне у

очајање онда зна у каквом је стању био. Почео је да ноћу призива ванземаљце да му помогну (мислим,

да је читао и о сатани да би и њега звао) тако ми је он сам причао али помићи није било ниодкуд.

Да ми ово скратимо од силног и непрекидног размишљања завршио је у болници. Богу хвала ови га повратише у јави, кад је изашао из болнице после 4-5 месеци нашао је и посао. Тако му кренуло и сада

свакоме прича то што му се десило са тим ванземаљцима. Нисам улазио у детаље које ми је причао  али човек је дошао до лудила од тог размишљања, још једном Богу хвала што се смилова на њега. Да умало да заборавим, сада заједно са породицом виђам га већ пар година како долази сваке недеље на Литургију , исповеда се , Причешћује се ....и живот тече даље. Воли да чита Свето Писмо највише од свих књига. Чита он и Житаја Светих кућна библиотека му је и те како богата мислим да би му свако позавидео на томе...

Ја се распричах па бих волео да ми не замерите.

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ok, Nazume.Poenta je vise neo jasna, al ne boj se  i moj dom krasi poprilicna pravsolavna bilioteka, nadje se svasta tu.. :cheesy2:

A i ti vanzemljani su nista drugo do demoni, ima jedna uporedna tablica potrudecu da je nadjem i postavim...inace tema bi se mogla promeniti u"prevara lukavoga", ap bi u nju mogli sve trikove i varke da dodamo, kao sto su i vanzemljani

http://www.youtube.com/watch?v=8gHN1sebZ3w

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...