Jump to content

Двери представиле руски закон о забрани промоције хомосексуализма

Оцени ову тему


Ignjatije

Препоручена порука

Двери представиле руски закон о забрани промоције хомосексуализма

  

Сви странци који пропагирају хомосексуализам треба да буду протерани из земље, а домаћи ЛГБТ активисти и лобисти високо казне.

dveri-glisic.jpg

  Када се Двери буду питале о Србији применићемо решења руског законодавства и забранити геј-параде као и било какву пропаганду и промоцију идеологије хомосексуализма малолетницима!

У САД су чак спроведене научне студије које су доказале сву штетност хомосексуалног деловања на децу и није случајно да управо одатле долазе фондови за оне НВО и друге лобисте који пропагирају ЛГБТ модел друштва и разарају традиционалне вредности и традиционалну породицу. Такви лобисти увелико делују у Србији, која је - као и Русија – демографски озбиљно угрожена белом кугом, па се Двери залажу да се и у нашој земљи примени пооштрени руски „рецепт“ за заштиту деце од погубног утицаја хомосексуализма.

Федерални закон Русије којим је у јуну ове године допуњен „Закон о заштити деце од информација које штете њиховом здрављу и развоју“ из децембра 2010.године одредио је административне казне за:

- ширење информација које пропагирају нетрадиционалне сексуалне односе, које изједначавају традиционалне и нетрадиционалне сексуалне односе, за наметање ових информација путем масовних медија и интернета уз изразито појачану одговорност странаца који у овим забрањеним радњама учествују.

Те мере су административне и предвиђају врло високе новчане казне за држављане и правна лица у Русији, док за странце предвиђају избацивање са територије Руске Федерације! Наравно, кривична дела која би из оваквог деловања произашла посебно су кажњива. 

Оваквим законским решењем руска држава је показала да потпуно има свест о томе како делују тоталитарне лгбт организације, каква је суштина и структура њихове идеологије и методологије деловања, да су те организације део структура које делују из иностранства а на разарању социјалих структура руског друштва. Такође, из чињенице да није доношен никакав посебан закон против геј-парада и лгбт организација већ је само допуњено законодавство о заштити деце види се да намаре руске државе није хомофобична и да не постоји никаква дискриминација особа са хомосексуалним опредељењем већ да је уклапањем у постојећу законодавну архитектуру остварена суштинска намера да се подржи породични модел друштва који је насушно потребан Русији као земљи чији је народ изложен демографској катастрофи.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2PdQdNGIIKc

 

ашПонављамо: Србија је у истој позицији као и Русија у вези са демографским проблемима - који све више расту деловањем ЛГБТ тоталитарних структура - и зато се залажемо за примену истих –руских- законских решења у Србији.

Посматрајући безобразно и безобзирно понашање геј-лобиста из НАТО амбасада у Београду и других евроатлантских структура, као и агресивно понашање лгбт активиста последњих дана те осећајући пониженост због слугерањског и бескичменог понашања Вучић-Дачић-Динкићевог режима, Двери су одлучиле да појачају реторику својих наступа као и да организују протест против антипородичне владе пред зградом Владе Србије 28.септембра 2013.године.

Ексклузивни превод „Закона о заштити деце од информација које штете њиховом здрављу и развоју“ прочитајте ОВДЕ.

http://www.vozd.in.rs/205_politika.html

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 129
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

 

Ексклузивни превод „Закона о заштити деце од информација које штете њиховом здрављу и развоју“ прочитајте ОВДЕ.

 

 

 

Оригинал на руском је овде:   http://www.rg.ru/2013/06/30/deti-site-dok.html

 

Још један разлог више да гласате за Двери ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:fmqmtx:

 

Шта је било ? Видиш да је све научно поткрепљено ?

 

Нису Руси глупи па да не знају шта раде. Штите породицу, здравље нације, праве вредности... и Праовславље ;)

 

Ваља се угледати на Русе и прихватити нешто и са Истока.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Као што се сада стиде што су промовисали "науку" М. Петровића, тако ће се и овога постидети једаред. Појма они немају о српском домаћину у којег се куну...

Комунисти...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико знам Руси само имају закон којим се забрањује хомосексуална пропаганда али не и хомосексуалност.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А `ел сврха овог Дверашког памфлета представљање тог руског Закона ил` су неки избори у најави? И ти Игњатије, почео к`о Недељко...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Као што се сада стиде што су промовисали "науку" М. Петровића, тако ће се и овога постидети једаред. Појма они немају о српском домаћину у којег се куну...

Комунисти...

Шта знам, мислим се нешто није ово лоше што Двери раде чисто мало ради баланса.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када се Двери буду питале о Србији

 

:fmqmtx:

 

Србија је у истој позицији као и Русија у вези са демографским проблемима - који све више расту деловањем ЛГБТ тоталитарних структура

 

  :fmqmtx:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И ти Игњатије, почео к`о Недељко...

 

Ех сад.

 

Лепо је Жељко написао да закон није против гејева него против геј пропаганде. Хомосексуалност је болест, а болест промовисати и рекламирити... није здраво.

 

Немам ја ништа против гејева. Не мрзим их, не желим да их тучем, не желим да им било какво зло или неправду нанесем. У чему је онда проблем ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма нисам ни мислио на Закон/педере/забрану или не, него на промовисање Двери...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта знам, мислим се нешто није ово лоше што Двери раде чисто мало ради баланса.

Па јес, треба мало више пијаних, сувише смо се отрезнили у последње време...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма нисам ни мислио на Закон/педере/забрану или не, него на промовисање Двери...

 

За њих сам и гласао у првом кругу. У другом за Тому. На жалост не знам за кога би другог. Нису савршени, то знам. Сметају ми неке ствари код њих, али бољих нема на политичкој сцени. Подржава их и Бранко Драгаш. Човек који је финансијски помогао ДОС да дође на власт и који има конкретно решење и план за излазак Србије из кризе.

 

Да не политизујемо тему. Шта ти мислиш о овом руском закону ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За њих сам и гласао у првом кругу. У другом за Тому. На жалост не знам за кога би другог. Нису савршени, то знам. Сметају ми неке ствари код њих, али бољих нема на политичкој сцени. Подржава их и Бранко Драгаш. Човек који је финансијски помогао ДОС да дође на власт и који има конкретно решење и план за излазак Србије из кризе.

 

Да не политизујемо тему. Шта ти мислиш о овом руском закону ?

Ja nisam glasao ni za koga, ali da ti kažem iskreno oni su zajedno sa Zukurlićem poslednja stranka za koju bi glasao.

 

EDIT: I Drašković je sa njima u istoj grupi, onih za koje nikada ne bih glasao.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...