Jump to content

Долазите ли сутра на (у) Литургију?


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

Сутра обавезно и после Литургије обавезно се причешћујем 0110_hahaha

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Извињавам се лапсус при крају Литургије  0110_hahaha

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Извињавам се лапсус при крају Литургије  crvenilo

извини ти, него рекох да ти се није нешто можда десило, да ли долази свештеник после Литургије да те причести, јер си болестан или тако нешто, знам да си старији човек stadaradim  :drugarstvo:
Link to comment
Подели на овим сајтовима

ПА имам "само" 49 година  :drugarstvo:

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако Бог да долазим  :drugarstvo:!

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tesko da cu moci,dvoje sitne dece ,dok se nahrane,spreme,ode voz.A sta biste na mom mestu:nasa crkva nema apsolutno nikakvo grejanje,bas sam setala cerkicu prosle nedelje u toku dana,pa smo svratile,kao frizider je.Lako za nas matore,ali prema deci to nije humano.Secam se pevanja u horu po toj hladnoci,pa sve se grlo stegne,jedva se glas pusta,para izlazi iz usta.Mozda ce neko reci da mi Vera nije jaka,verovatno nije,ali stvarno nije zgodno.Jos ce biti masovnog pricescivanja,pa se onda otvore i bocna vrata ,duva promaja samo tako...A nedostaje mi Sluzba,osecam,ali mala deca to ne mogu da izdrze,zaista.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Прво што сам уради по доласку на парохију је био пут и грејање. Да немам ту могућност, убацио бих шпорет на дрва.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прво што сам уради по доласку на парохију је био пут и грејање. Да немам ту могућност, убацио бих шпорет на дрва.

Свака част!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

идемо, идемо...и то у Манастир Раваница! 0409_feel

јутрос смо ишли у Манастир Покрова Пресвете Богородице у Лешју. МОј муж је, Богу хвала на томе, почео чешће да иде на Литургију. 6 и по година сам чекала тај тренутак! Раније је увек било: " Па ишли смо прошле недеље у цркву, зашто морамо и сад?" А данас је сам казао:" Данас је било дивно у Лешју, али ја бих сутра у Раваницу. Хоћеш?"

319.gif 319.gif 319.gif

uCttp1.png

Th1rp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...