Jump to content

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему


Препоручена порука

Pa da samo što će ako se to ne reklamira živeti sa ženama.

To onda znaci da je taj lik biseksualac.

Je l' ti stvarno zamisljas da se neki hetero lik probudi jednoga dana, vidi na TV-u neku reklamu vezanu za pedere, i odjednom postane gej? Cak i da mu svaki dan pricas kako je super biti gej, je l' stvarno ocekujes da to dovede do nekih promena tek tako samo od sebe? Evo, stavi sebe na njegovo mesto: mislis da ce se tvoja seksualna orijentacija promeniti tek tako preko noci, ako budes nesto gledao?

 

 

 

Isto kao što imaš potencijalne narkomane, ljude sklone psihoaktivnim supstancama koji bi se drogirali u mnogo većem broju kad bi se to reklamiralo.

Pa nije isto, jer je ovaj u sustini vec gej/bi, samo toga nije u potpunosti svestan. Radoznalnost prema konzumiranju droga se sa time ne moze uporediti. Ovo je nesto imanentno njegovoj prirodi, a ovo drugo nije.

 

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To onda znaci da je taj lik biseksualac. Je l' ti stvarno zamisljas da se neki hetero lik probudi jednoga dana, vidi na TV-u neku reklamu vezanu za pedere, i odjednom postane gej? Cak i da mu svaki dan pricas kako je super biti gej, je l' stvarno ocekujes da to dovede do nekih promena tek tako samo od sebe? Evo, stavi sebe na njegovo mesto: mislis da ce se tvoja seksualna orijentacija promeniti tek tako preko noci, ako budes nesto gledao?

 

Ti psihijatri kažu da postoje heteroseksualci koji nikad ne mogu da postanu homoseksualci, ali da ima dosta onih koji su to potisnuli i žive normalan život.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije bitno šta su, bitno je da žive sa ženama, što ne bi bio slučaj kad bi se to reklamiralo

fmqmtx

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne kapiram zašto mislite da se šalim. Mislim da će se bolest širiti ako se bude reklamirala, to će uticati na pad nataliteta i na to da ćemo imati nakaradne porodice.

 

Ti si knjiška definicija trola ... ni ne zanima te tuđe mišljenje već samo ispaljuješ fraze. 

Međutim, to nije toliko tvoj problem koliko ljudi koji ti odgovaraju ... a ja preskačem diskusiju na ovoj temi sve dok i ti budeš jedan od sagovornika. Da sam hteo da gledam kako se mala deca zavitlavaju, otišao bih u školu.  0227_sleep

The only normal people you know are the ones you don’t know very well.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ti psihijatri kažu da postoje heteroseksualci koji nikad ne mogu da postanu homoseksualci, ali da ima dosta onih koji su to potisnuli i žive normalan život.

Ne.

Psihijatri bas kazu da nije dobro da ista potiskujes u sebe.

Svaki covek koji misli da gledanje homoseksualaca moze da ga odvede u homoseksualnost je zapravo od starta bio gej...

Ne mora da znaci da je i kod tebe tako... Mada nema mnogo mesta za nadu...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ko kaže da me ne zanima tuđe mišljenje. Nije mi problem da promenim stav kad vidim da je sagovornik upravu. Mi se razlikujemo u tome što je vama bitniji pojedinac, a meni je bitnije društvo. Smatram da namerno hoce da nam uniste moral i tradiciju da bi mogli da manipulišu sa nama kako hoće.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ko kaže da me ne zanima tuđe mišljenje. Nije mi problem da promenim stav kad vidim da je sagovornik upravu. Mi se razlikujemo u tome što je vama bitniji pojedinac, a meni je bitnije društvo.

Pa kakav si mi tionda vernik? Zar vernik ne treba da radi na svom spasenju a ne da ide okolo i da spasava druge? Da bi druge spasavao treba prvo ti sam da budes bezgrrsan a kolko znam vi verujete da je to samo jrdan covek ikada bio?

Il mozda tripujes da si ti... Wow... jel da?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa to ti je isto odlucivanje o zivotu drugih. Ima pravo da se reklamira koliko hoce, a tebi ako se ne svidja okreni glavu na drugu stranu. Malo spustanja sa zamisljenih visina ne bi bilo na odmet.

 

Moj stav je da treba ograničiti prava pojedinca zarad viših ciljeva. Ti mislis drugačije i boriš se za svoje ideje, kao što se ja borim za svoje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Borim se za to da se ne reklamiraju.

 

Ja se borim da se ne reklamiraju deterdzenti... One reklame su tipicna ilustracija LSD tripova jer u blizini vesa opranog tim deterdzentima i omeksivacima deca i odrasli dozivljavaju audio- vizuelne halucinacije cvetnih livada, suma, zelenih polja ili planina... Ako to ne kvari drustvo ja onda ne znam sta kvari...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...