Jump to content

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему


Препоручена порука

Путин - пример свим осталим председницима (првенствено православним).  Нови "Романов" послат да опорави Русију од вековног безбожночког комунизма и погубног вишедеценијског утицаја изопаченог запада.

 

ЖИВЕО ПРЕДСЕДНИК ПУТИН ! ! !

 Auuuuuu Radosave, ne vređaj Romanove.

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Путин - пример свим осталим председницима (првенствено православним).  Нови "Романов" послат да опорави Русију од вековног безбожночког комунизма и погубног вишедеценијског утицаја изопаченог запада.

 

ЖИВЕО ПРЕДСЕДНИК ПУТИН ! ! !

 

Inače ovo tako neodoljivo podseća na 

 

tito.jpg

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Auuuuuu Radosave, ne vređaj Romanove.

 

Да су Романови били као Путин можда комунизам не би ни постојао у Русији. Свако време тражи своје људе. Са злим и похлепним планерима треба сразмерно адекватан борац. 

 

То "нови Романов" је више симболично.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да су Романови били као Путин можда комунизам не би ни постојао у Русији. Свако време тражи своје људе. Са злим и похлепним планерима треба сразмерно адекватан борац. 

 

То "нови Романов" је више симболично.

 

Ma ajde?Putin nije daleko odmakao od komunizma, šta više možda je i opasniji,svoju ideologiju je uvio u prihvatljivu savremenu oblandu,ali suština je ista.Komunizam.

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ignjatije strikes back! :lol:

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inače ovo tako neodoljivo podseća na 

 

Шта ћеш. Можда другачије и не може са овим народом. Какав народ такав и вођа. Имадосмо модерног Ђинђића па га утепаше.

 

Тај лик са постављене слике је једини зезнуо Стаљина и остао жив. А и ко зна шта би било са нама да нам се пао неко други. Ваља мислити и о томе.

 

Замислите Тадића на челу Русије и схватићете колико је Путин добра опција.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

.Замислите Тадића на челу Русије и схватићете колико је Путин добра опција.

 

Pu pu daleko bilo pomeri se s mesta...... pravopop

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pu pu daleko bilo pomeri se s mesta.....

 

Продао би све живо западним либералним капиталистима, и још би се извинио Немачкој за ратне злочине почињене у оба светска рата.

 

Стварно, пу пу далеко било. 

 

Није савршен, далеко од тога, али је најбољи председник Русије од комуњарске револуције. Мало ли је у ово лудо време.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, скроз ''Лудо време''... а било је још луђих времена, кад су, ономад, пре Путина, западњаци трагали за одговарајућим Русом, који би руку под руку са чеченским терористом (као што је случај код нас: Боро и Рамиз, пардон Дачи и Тачи) одлазио у Брисел на помирење...

Е, ондаК се појавио Путин, и стао на пут, таквој Јелцин-пракси...

и, евЕ га Јопет, Пут_ин стаје на пут хомосексуалној пропаганди... а ови евРОПСКИ чимбеници могу да цркну од муке и љутње, и да се ждеру до моле воље, све са немачким министром на челу колоне...

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Путин - пример свим осталим председницима (првенствено православним).  Нови "Романов" послат да опорави Русију од вековног безбожночког комунизма и погубног вишедеценијског утицаја изопаченог запада.

 

ЖИВЕО ПРЕДСЕДНИК ПУТИН ! ! !

Kakav crni Romanov? Oni su modernizovali Rusiju u svakom mogucem smislu. Ovaj jedino zna da zavede diktaturu.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakav crni Romanov? Oni su modernizovali Rusiju u svakom mogucem smislu. Ovaj jedino zna da zavede diktaturu.

 

Путин је такође модернизовао Русију и штити је од зла које поукушава да је савлада. Аха, дитатура. Оће то. Чим не размишљаш и не делаш по западном плану и програму ти си диктатор и фашиста. Мани ме са тим форама. Амери и ЕУ вође су ти највећи могући диктатори, и то не једне државе него светски. Само што поједини то слабо виде јер им је вид замагљен некаквим имагинарним демократским републичким изборима председника, слободним тржиштем и осталим фразама. Иначе су гори и од најгорих диктатора. Дајте бре људи освесте се већ једном. Докле да понављамо једно исто. Путинове одлуке су у складу са моралом, традицијом, културом, историјским наслеђем, медицином... и на крају са православном вером. А ваше тежње су против тога. То је оно "Све у име Бога и људи, а уствари све против Бога и људи".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakav crni Romanov? Oni su modernizovali Rusiju u svakom mogucem smislu. Ovaj jedino zna da zavede diktaturu.

 

 

Komunizam je bio užasan, carizam je takođe bio loš, have no illusions. I oni su imali totalitarizam, represiju, tajnu policiju, jednoumlje, nasilje u ime "viših interesa" i to.  Nema razvoja ni u tom sistemu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

А ко ће децу да штити од информација о љубавним аферама шефа државе са млађаним и флексибилним гимнастичаркама, о разводима шефа државе и сличним пикантеријама? Задњи пут кад сам проверавао, то је спадало у разарање традиционалне породице. :)

 

Стварно причаш глупости,

Какве везе са темом има новинарска наклапања о вези Путина и гимнастичарке.

Јеси ти потресен чињеницом да геј није о.к еј. код нормалних људи.

„Многи од нас себе зову „либералима“. И тачно је да је реч „либерал“ некада означавала особе које су поштовале појединца и зазирале од служења масовним принудама. Али левичари су сада загадили тај некада поносан назив означавујћи њиме себе и свој програм већег владиног власништва над имовином и контроле над појединцима. И сада, као резултат, они од нас који верују у слободу морамо објашњавати како, када називамо себе либералима, заправо мислимо на либерале у класичном незагађеном смислу. Ово је у најбољем случају мучно и подложно неразумевању. Ево предлога: хајде да ми, који волимо слободу, заштитимо и за своје коришћење задржимо добру и часну реч „либертаријанац“.“

(Дин Расел)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Стварно причаш глупости,

Какве везе са темом има новинарска наклапања о вези Путина и гимнастичарке.

Јеси ти потресен чињеницом да геј није о.к еј. код нормалних људи.

Ja koliko sam kontao on je parade i ostalo zabranjivo pod maskom zaštite porodice i sprečavanje razaranja iste.

Pa se čovek verovatno začudio kako par ljudi koji prošetaju ulicama mogu da razore porodicu, dok sa druge strane afera i na na kraju razvod, velikog druga predsednika nema nikakav uticaj na razaranje iste

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...