Jump to content

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему


Препоручена порука

Vi nećete da shvatite da ima MNOGO biseksualaca koji su potisnuli svoje nagone prema muškarcima.

 

 

Da li si ti jedan od njih? Ako nisi, ko jeste i kako ti to znash? Je l citas ljudima misli? Jel si sproveo neko istrazivanje?

 

To će negativno uticati na natalitet i na porodicu.

 

 

Ako nam treba zakon koji ce da sili muskarca da se upusta u porodicni odnos na silu - onda bolje da ni ne pravimo takve porodice. Porodica treba da bude plod ljubavi izmedju muskarca i zene.

 

Gej propaganda je društveno destruktivna i zato je treba zabraniti.

 

 

Zabranjivanje slobodnog dobrovoljnog odnosa dveju odrasle osobe, je drustveno dekstruktivno i zato se treba boriti protiv takvih gluposti. 

 

Ako dozvolimo danas takav glup argument da nam ovlada za homoseksualce, sutra moze i za Hriscane.

 

Monaski celibat je los, Pravoslavlje ima monacki celibat - monastvo je drustveno destruktivno i treba ga zabraniti. Eto ti ga indetican argument.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Monaski celibat je los, Pravoslavlje ima monacki celibat - monastvo je drustveno destruktivno i treba ga zabraniti. Eto ti ga indetican argument.

 

Ma na ovo uopšte ne vredi odgovarati... Ne može se sve izjednačiti...

 

Taj argument dogovorile se dve odrasle osobe da urade nešto, ko sam ja da ih sprečavam uopšte ne pije vodu. Mogu dve odrasle osobe da se dogovore na svakakve boleštine, neću da pišem šta mi sve pada na pamet da ne sablažnjavam ljude...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На основу Кинсијевог извештаја из 1950-тих, од 15 до 25% жена и 33-46% мушкараца могу бити бисексуални. Tog Kinsija često citiraju homoseksualci, znači nije neki homofob ;)

 

U kaliformiji koja je najlibelarnija zemlja postoji samo 4% homosexualaca, sto dokazuje da je tvoja tvrdnja o masovnom brojo bisexualaca koji bi postali homo  - netacna i neutemeljena, drugim recima - cista glupost.   ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_demographics_of_the_United_States

 

Ma na ovo uopšte ne vredi odgovarati... Ne može se sve izjednačiti...

 

 

Pitaj komuniste, argument je podjednako glup kao i tvoj o stetnsoti po porodicu. A tvoj je cak i netacan, o tom VELIIIKOM BROJU konvertovanih bisexualaca, o kom mi nemamo pojma.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U kaliformiji koja je najlibelarnija zemlja postoji samo 4% homosexualaca, sto dokazuje da je tvoja tvrdnja o masovnom brojo bisexualaca koji bi postali homo - netacna i neutemeljena, drugim recima - cista glupost.

 

Iako imaju parade homoseksualnost ni tamo nije totalno prihvaćena. Nisam rekao da je došlo to vreme , nego da će doći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Iako imaju parade homoseksualnost ni tamo nije totalno prihvaćena. Nisam rekao da je došlo to vreme , nego da će doći.

 

 

Oni nemaju samo parade(oni imaju one najgore parade de igraju golisavi), oni imaju brak i usvajanje dece.

Do sada bi takva stvar tri puta dosla tamo, tamo ti je homosexualnost ko dobardan. 

 

Nece da dodje jer je tvoja izmisljotina u nedostatku kvalitetnijeg argumenta. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brate jel tebe plaćaju da ih braniš :) kako napišem nešto na ovu temu ti se stvoriš :)

 

 

Jok, al se mnogo plasim vaseg totalitarno-komunistickog mentaliteta. Ja homosexualace najmanje branim, ja branim slobodu okupljanja, slobodu govora, slobodu kretanja i ostale slobode.

 

Homosexualci su samo front gde je na te slobode udareno - nista vise. 

 

 

 

Ma nije baš tako i tamo roditelji mole Boga da im dete ne bude homoseksualac. To se toleriše, ali nije prihvaćeno kao normalno

 

 

 

Ako volis da izmisljas - postani pisac. 

proud_of_my_gay_son.jpg

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brate jel tebe plaćaju da ih braniš :) kako napišem nešto na ovu temu ti se stvoriš :)

Ma nije baš tako i tamo roditelji mole Boga da im dete ne bude homoseksualac. To se toleriše, ali nije prihvaćeno kao normalno

 

Ne brani on pedere nego brani ljude. Valjda smo svi prvo ljudi pa sve ostalo. Ko to shvati ostalo ide po automatizmu .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za sve one koji toboze brane ljudska prava trebalo bi da se sete apostolovih reci: Sve mi je dozvoljeno ali mi nije sve na korist.

 

”Ми”! А не ”ти”, ”му”, ”јој”, ”нам”, ”вам”, ”им”. ”Нам” може ако свако понаособ за себе слободно каже ”ми”, али је ”нам” врло често маска за ”вам”. Све остале заменице су тоталитаризам, утолико срамнији што се више скрива иза хришћанства.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

”Ми”! А не ”ти”, ”му”, ”јој”, ”нам”, ”вам”, ”им”. ”Нам” може ако свако понаособ за себе слободно каже ”ми”, али је ”нам” врло често маска за ”вам”. Све остале заменице су тоталитаризам, утолико срамнији што се више скрива иза хришћанства.

Si ti siguran da razumes apostola?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za sve one koji toboze brane ljudska prava trebalo bi da se sete apostolovih reci: Sve mi je dozvoljeno ali mi nije sve na korist.

Tako se brani Hristova sloboda i Istinska ljubav za sve ljude na ovom svetu.

 

Upravo to i branim, tezim da im bude sve dozvoljeno pa neka odrede sta im je na korsit sta nije. 

Ne trazim od drzava da zabrane nekom ono sto ja mislim da mu nije na korist.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

”Ми”! А не ”ти”, ”му”, ”јој”, ”нам”, ”вам”, ”им”. ”Нам” може ако свако понаособ за себе слободно каже ”ми”, али је ”нам” врло често маска за ”вам”. Све остале заменице су тоталитаризам, утолико срамнији што се више скрива иза хришћанства.

 

 

Bravo!

Totalitaristi ima da ne razumeju baš ovo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...