Jump to content

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ima i toga, nije sporno. Samo u mnogo manjoj meri, a i uglavnom su manje radikalni od ovih sto bi da zabranjuju sve redom. Ne znam da se pederi zalazu za zabranu heteroseksualnosti i toga da hetero parovi zive kako zele.

 

Не могу се пордити хомо и хетеросексуалност. Друга је много важнија и вреднија. Из простог разлога. Да није ње, не би било ни оне. Што не важи у обрнутом случају. Зато, никако се не могу изједначавати. Хетеросексуалност је важнија, неупоредиво.

 

Ја и не знам да се неко залаже за забрану хомосексуалносту и за забрану да живи ко како и са ким хоће? То први пут чујем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zasto je bitno ne zabraniti i ne podrzati seksualno opredelenje koje ima tako jaku propagandu i sve iskoristava da bi politizirala i ideologirala u svakom momentu i na svakakav nacin.

Sado mazo heteroseksualci isto nikog ne ugrozavaju ali ne prave parade.itg..itg..

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не могу се пордити хомо и хетеросексуалност. Друга је много важнија и вреднија. Из простог разлога. Да није ње, не би било ни оне. Што не важи у обрнутом случају. Зато, никако се не могу изједначавати. Хетеросексуалност је важнија, неупоредиво.

To je tvoje filozofsko glediste, svako moze da misli drugacije, tj. da drugacije vrednuje stvari.

 

Ја и не знам да се неко залаже за забрану хомосексуалносту и за забрану да живи ко како и са ким хоће? То први пут чујем.

Bilo je na ovoj temi istrazivanje da u Rusiji preko 50 % ljudi misli da treba kaznjavati homoseksualnost. A kod nas mozda nemas mnogo takvih likova, ali ima mnogo onih koji bi im zabranili da provire u javnost sa svojom seksualnoscu, sto lako mozes da vidis na ovoj temi. To je isto vrsta zabrane. Ne tako radikalna kao zabrana bilo kakvih homoseksualnih aktivnosti, ali itekako zabrana.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To je tvoje filozofsko glediste, svako moze da misli drugacije, tj. da drugacije vrednuje stvari.

 

Може да мисли другачије о темама попут да ли је лепши залазак сунца или рађање младог месеца. О питањима да ли је два мање од три не може да мисли другачије. Односно, може али онда или лупа глупости не мислећи или подмукло и свесно говори неистине.

Чињеница је да сваки човек, па тако и сваки хомосексуалац, постоји зато што постоји хетеросексуални однос. Ниједан се хомосексуалац није родио из хомосексуалног односа, као ни хетеросексуалац. То значи, и хетеро и хомосексуалци постоје захваљујући хетеросексуалном односу (или вештачкој оплодњи, што је опет вештачко извођење последица хетеросексуалног, а не хомосексуалног односа). Ако једна стварност постоји захваљујући другој стварнисти, онда је та друга стварност, бивајући узроком, већа и важнија. Ако је то тако, а јесте за сваког ко имало укључи мозак и ослободи се идеолошког испирања сиве масе, онда се хомоесексуалност и хетеросексуалност не могу изједначавати, нити друштво према њима треба да води исту бригу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma naravno da bi trebala i drzava da povede racuna da gradjani u njoj imaju neke moralne kvalitete i neki smisao zivota koji nije kratkotrajno telesno zadovoljstvo ili nesto slicno tome.

Podrzimo ljubitelje zvakace gume orbit koji su ugnjetavani jer ne smeju da zvacu zvaku na casu matematike dok je geografija ipak malo liberalnija po tom pitanju.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чињеница је да сваки човек, па тако и сваки хомосексуалац, постоји зато што постоји хетеросексуални однос. Ниједан се хомосексуалац није родио из хомосексуалног односа, као ни хетеросексуалац. То значи, и хетеро и хомосексуалци постоје захваљујући хетеросексуалном односу (или вештачкој оплодњи, што је опет вештачко извођење последица хетеросексуалног, а не хомосексуалног односа).

Meni je to glavni dokaz da ne postoji samo "homoseksualni" gen, jer da je samo to u pitanju homoseksualci bi odavno nestali.

Ja sam duboko ubedjen da je vecina homoseksulaca bisexualna i da postoji psiholoski faktor izbora i ucenja homosexualizma. Ali ne verujem da se to uci tako sto vidis druge homoseksualce. 

 

 

 

 

Ma naravno da bi trebala i drzava da povede racuna da gradjani u njoj imaju neke moralne kvalitete i neki smisao zivota koji nije kratkotrajno telesno zadovoljstvo ili nesto slicno tome.

 

 

1. Ne treba da pazi na moralne kvalitete jer se moralne norme menjaju. To vi komunisti volite da pazite sta drugi misle i kako gledaju na druge ideologije.

 

2. Kada ti drzava pruza metafizicke vrednosti i smisao zivota dobijes zagrizene komuniste, naciste, fasiste i slichno. Ja sam sposoban sam da biram moj smisao zivota i moj smisao zivota su Hristos, Porodica i prijatelji a za to mi ne treba drzava. 

 

Podrzimo ljubitelje zvakace gume orbit koji su ugnjetavani jer ne smeju da zvacu zvaku na casu matematike dok je geografija ipak malo liberalnija po tom pitanju.

 

 

Imao si skoro tipa koji ima slichno razmisljanje  kao ti, koji je isterao ucenicu sa casa jer se prekrstila. Treba da razmenite brojeve telefona i idete na pice. 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Државу, друштво као целину, не треба да интересује ко како живи, кога воли и са ким спава. Друштво треба да интересује опстанак живота. У том контексту каже: хомосексуалност и хетеросексуалност нису исто и не могу да буду врдновани исто.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

(или вештачкој оплодњи, што је опет вештачко извођење последица хетеросексуалног, а не хомосексуалног односа)

http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/1431489.stm

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

.

 

Вантелесна оплодња је ништа друго него вештачко произвођење последица хетеросексуалног односа. Остаје чињеница да је однос мушког и женског (прирордно или у лабараторији) темељ живота, настанка нових бића.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Heteroseksualnost=smisao

Homoseksualnost=obicno telesno zadovoljstvo

 

Ja znam mnogo njih kojima je heteroseksualnsot obicno telesno zadovoljstvo. Vole ljudi da opa-cupa, bioloski nagon, ispustas dopamin... super osecaj, treba da probas nekad.

 

Zato, ljubav smisao, a ne homoseksualnsot i heteroseksualnsot. 

 

Ako se dve homoseksualne osobe spoje, i razviju ljubav koja prelazi bioloske nagone, to je mnogo bolja stvar nego dve heteroseksualne osobe koje imaju samo te bioloske nagone jedna prema drugoj. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja znam mnogo njih kojima je heteroseksualnsot obicno telesno zadovoljstvo. Vole ljudi da opa-cupa, bioloski nagon, ispustas dopamin... super osecaj, treba da probas nekad.

Pa prvo nek se prosetaju i propagiraju ti ces im sigurno dozvoliti nece obijati trafike.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa prvo nek se prosetaju i propagiraju ti ces im sigurno dozvoliti nece obijati trafike.

 

Ako oce nek se setaju. Naravno da cu da im dozvolim. Ja nisam da se isteruje sa casa kada se prekrstis, da se trazi da se zabrani litija, da se trazi da se zabrani gej parada.

Ja hocu da zivim u slobodnom i pravednom drustvu gde se svima dozvolajvaju podjednaka prava. Sve dok ne ugrozavaju ili stavljaju u veliki  rzik nekog fizicki ili materijalno, neka rade sta god oce. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...