Jump to content

ПУТИН: Други своју децу не морају да штитe од геј-пропаганде, а Русија своју - хоће

Оцени ову тему


Препоручена порука

A na koji način oni ruše društvo i tradicionalne vrednosti? 

Па погледај активности и изјаве вођа политичког покрета који се наметнуо хомосексуалцима као окосница па ћеш схватити како. Ако ти није јасно шта руше када пале крст, скрнаве цркву, изјављују да би порушили све цркве и слично, не причамо на исту тему.

 

Теби је то исправно? Оправдаваш то? Хајде сама нађи изјаву оног Предрага што је скоро изјавио да би све цркве порушио...да би могле да наставимо разговор. Јер ако стојиш иза таквих потеза, онда ти само оправдаваш насиље једне групације над другом. 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па погледај активности и изјаве вођа политичког покрета који се наметнуо хомосексуалцима као окосница па ћеш схватити како. Ако ти није јасно шта руше када пале крст, скрнаве цркву, изјављују да би порушили све цркве и слично, не причамо на исту тему.

 

Теби је то исправно? Оправдаваш то? Хајде сама нађи изјаву оног Предрага што је скоро изјавио да би све цркве порушио...да би могле да наставимо разговор. Јер ако стојиш иза таквих потеза, онда ти само оправдаваш насиље једне групације над другом. 

 

Kakva glupot  od posta? Mislim da prvo treba da skontas razliku izmadju gejeva i ateista, izmedju vernika i nevernika, izmedju satanista i uzgajivaca ananasa... jer ti se desava da u zelji da opravdas svoju mrznju, jednoj grupi pripisujes sve ono sto ti smeta u raznim drugim grupama...

 

 

Eto, na primer ja mrzim vernike zato sto navijaci i huligani obozavaju da prebijaju ljude na mrtvo ime... to su razlozi zasto mrzim crkvu, eto... (jel zvuci lepo? A razumno?)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Posmatrajte to ovako ... čak i da je javno ispoljavanje greha zlo, zar ne bi to trebalo da predstavlja iskušenje koje svaki čovek sreće. U Rusiji je možda zabranjeno maloletnicima prikazivati homoseksualnost ... ali, da li su zabranjene sve one reklame sa razgolićenim ženama od 18 - 28 godina, da li su zabranjeno prikazivanje huliganskih grupa na utakmicama, da li je zabranjen alkoholizam? 

Ako ćemo da se vodimo time da sve što je grešno zabranjujemo, dolazimo do toga da je to nemoguće ... a i u istoriji monaštva, svetim spisima i svemu, zar se ikada pominjalo da neko ko je slab na nešto ne treba sablazniti ... već da je najveća odgovornost na onome ko dozvoljava da bude sablažnjen?  0705_read

The only normal people you know are the ones you don’t know very well.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па погледај активности и изјаве вођа политичког покрета који се наметнуо хомосексуалцима као окосница па ћеш схватити како. Ако ти није јасно шта руше када пале крст, скрнаве цркву, изјављују да би порушили све цркве и слично, не причамо на исту тему.

 

Теби је то исправно? Оправдаваш то? Хајде сама нађи изјаву оног Предрага што је скоро изјавио да би све цркве порушио...да би могле да наставимо разговор. Јер ако стојиш иза таквих потеза, онда ти само оправдаваш насиље једне групације над другом.

Ni nalik huliganstvu sto krade patike i obija trafike! uzas sta nam serviraju.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако ти није јасно шта руше када пале крст, скрнаве цркву, изјављују да би порушили све цркве и слично, не причамо на исту тему.

 

Nisam videla da to GENERALNO rade SVI homosekualci.Da budem iskrena nisam videla ni jednog.Pojedini članovi AS bi to radili da mogu, ali ja ne smatram da zato što bi NEKI ateisti ili homoseksualci to radili da su SVI ateisti i homoseksualci rušitelji i protiv crkve.

 

оног Предрага што је скоро изјавио да би све цркве порушио...да би могле да наставимо разговор. Јер ако стојиш иза таквих потеза, онда ти само оправдаваш насиље једне групације над другом. 
 

 

Peđa nije gej on je ateista.Da znam da je on žestok borac protiv crkve i naravno da to ne opravdavam.Ali ti ode u sasvim desetu krajnost.Jedno je biti homoseksualac i imati prava na to a drugo je biti agresivni nasilni homoseksualac.Nasilje ne opravdavam ni u jednom slučaju.Imaš ti i te kako nasilnih vernika koji se kriju iza Boga i iza Crkve i svoje nasilje opravdavaju nekakvom verom.Peđi su takvi vernici pretili, napadali ga i redovno ga vređali.Šta god da je izjavio,koliko god da je protiv crkve,nema opravdanja za nasilje koje pojedini " vernici" bi da izvrše nad njim.Ponekad mislim da nije ni čudo što je postao tako žestok protivnik crkve obzirom koliko su mu takvi " vernici" pretili i uznemoravali. 

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

hriscanstvo nije hipi komuna......i Hristos je isterao bicem licemere iz Hrama.....sta branite bolesnike koji i Hrista prikazuju kao pedere i sve Apostole?

 

i nesto se ne secam Anastasija el bese Hristos oprostio smokvi? .mislise. .Ili mislis da je bio nasilan prema smokvi?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i nesto se ne secam Anastasija el bese Hristos oprostio smokvi? Ili mislis da je bio nasilan prema smokvi?

 

 

Није звао римске власти да забране смокву. Ако би пожелео, Христос би могао хомосексуалце и све остале грешнике да сатре с лица земље, јел тако?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није звао римске власти да забране смокву. Ако би пожелео, Христос би могао хомосексуалце и све остале грешнике да сатре с лица земље, јел тако?

 

Tako je. Zakon rimski je prosao a smokva je i dalje suva.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није звао римске власти да забране смокву. Ако би пожелео, Христос би могао хомосексуалце и све остале грешнике да сатре с лица земље, јел тако?

 

Pa nije zvao ni Putin....jer je on vlast....od Boga data...... greengrin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A na koji način oni ruše društvo i tradicionalne vrednosti? 

 

Рецимо, главна порука је поносите се својим сексуалним прохтевима. Не стидите се, не борите се , све је дозвољено. Живела слобода.  Једини начин бити стварно слободан је робовати своме телу. Јер, зједначавати однос два мушкарца са односом између мушкарца и жене је сводити  вођење љубави на ништа више од пуке забаве, задовољење телесне потребе . Такорећи , свести га на неку врсту вршења нужде. Што је потпуна супротност хришћанском схватању брака .

Мислим, стварно, борба за права хомосексуалаца је ругање свим обесправљеним људима овог света. Која су па права њима ускраћена ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

i nesto se ne secam Anastasija el bese Hristos oprostio smokvi?

 

Kad bi razlikovao biljku od čoveka odgovor bi ti se sam nametnuo. 

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Рецимо, главна порука је поносите се својим сексуалним прохтевима. Не стидите се, не борите се , све је дозвољено. Живела слобода.  Једини начин бити стварно слободан је робовати своме телу. Јер, зједначавати однос два мушкарца са односом између мушкарца и жене је сводити  вођење љубави на ништа више од пуке забаве, задовољење телесне потребе . Такорећи , свести га на неку врсту вршења нужде. Што је потпуна супротност хришћанском схватању брака .

Мислим, стварно, борба за права хомосексуалаца је ругање свим обесправљеним људима овог света. Која су па права њима ускраћена ?

 

Na ovakve konstatacije sam već sto puta odgovarala do sada, mrzi me da se iznova ponavljam naročito kad vidim da isti ljudi i posle nekoh mojih objašnjenja na istu temu iznova postavljaju isto pitanje i daju sami isti odgovor.To što ti misliš da seksualni odnos između muškarca i žene ne može može da se svede na VRŠENJE NUŽDE je tvoj problem.Najgora izopačenja mogu da nastanu iz muško ženskih odnosa nemaju SAMO homoseksualci ekskluzivno pravo na to. 

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Najgora izopačenja mogu da nastanu iz muško ženskih odnosa nemaju SAMO homoseksualci ekskluzivno pravo na to. 

Добро,то је тако,али зашто само они имају екслузивну потребу да излазе на улице и пропагирају своја изопачења ???

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...