Jump to content

Зашто се у Србији крије да је у ЕУ од скора на снази закон који практично искључује употребу чаја и меда

Оцени ову тему


Препоручена порука

Кад либертијанцима, који по дифолту бурно реагују на регулације, оне престану да сметају, шта рећи?  .mislise.

To onda znaci da je prvi tekst totalni promasaj i potpuna dezinformacijska paranoja.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 120
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Пише: Мирјана Бобић-Мојсиловић

 

Sasvim dovoljno o svemu što me može zanimati u vezi ovog teksta.

 

 

Ја баш не волим ЕУ, али ово нема везе с` везом... :)

 

Treba biti deo te priče zbog civilizacijskih stvari.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не, него и нису неки либертијанци... како иде она песмица, црвени се црвени...  :bla: zvizdukanje.gif

„Ко прими на себе грехе света, постаће истински цар света.” Лао Це, пет векова пре Христа

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко воли регулације.

 

 

Pa vi svi državu svuda, poklonici ste kojekakvih državnih "zakona" (naravno ne onih o individualnim pravima, ipak ona nisu toliko bitna kao "opšti interes društva i srbskog naroda") , "jakih institucija", poreza, regulacija, regrutacija...

 

 

A EU je u mnogo manjoj meri socijalistička nego Socijalistička Republika Srbija.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ако се у нечему они пређу, ајд и ми. Грешиш, овај, силно грешиш синко.

 

 

U čemu grešim konkretno?

 

Oni su imali kapitalizam duže vreme (neko više neko manje), pa sad imaju para i mogu to, mi ne bismo smeli sebi da dopustimo ni slučajno...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Залагањем за регулације овог типа одустајеш од њих.

 

 

Regulacije u EU su sedamnaesta bitna stvar u vezi EU (sve i da je 100% tačno šta ovi ovde trabunjaju, a nije), a i njihovo protivljenje EU nije zbog regulacija svakako nego zbog tih šesnaest bitnijih stvari koje im smetaju, odnosno zbog drugih inkompatibilnosti, a pre svega jer generalno nisu nešto puni poverenja prema celom tom (civilizovanom) svetu što je preko brda.

 

A da Mojsilovićki i ostalima toliko smetaju etatizam i socijalizam, valjda bismo ih čuli protiv toga ovde u Srbiji, koja je kao što kažem u mnogo većoj meri takva nego EU (čak su i rekli da treba ovde da se smanji birokratija).  Pomalo je licemerno prozivati za nekakve sitnice u EU kad je ovde tako kako je i njima izgleda ništa to ne smeta, čak i kritikuju nas (normalne)...

 

 

Sledite ono pravoslavno "licemeru, izvadi brvno iz oka svog...", a ne da se kao običan retard setiš da si pravoslavac (što u retkim slučajevima nije praznoglavac) kad treba da se pravi gej parada. 

 

 

 

Sve u svemu, ovdašnje prikazivanje koliko je samo taj svet izopačen je zanimljiv socio-patološki fenomen.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико приче, само да би се оправдало нешто овакво: http://www.dnevno.hr/vijesti/85906-korporacije-preuzimaju-kontrolu-donesena-zabrana-prodaje-ljekovitog-bilja.html

„Ко прими на себе грехе света, постаће истински цар света.” Лао Це, пет векова пре Христа

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...