Jump to content

Римокатолички свештеник не признаје Републику Србију

Оцени ову тему


Препоручена порука

Pa pročitaj šta je rekao , da je to najstarija katolička crkva izgrađena u Srbiji.

E pa nije tako. izgradjene su u vojvodini da podvucem izgradjene???

Dakle gde je izgradjena najstarija Crkva u Srbiji danasnjoj?

u Nishu ili u kragujevcu ili ce to biti negde u Srpskoj vojvodini?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta vas toliko to tangira pa sve kad tamo neki katolički sveštenik i ne bi priznavao Srbiju, kakva je sad to tragedija najednom od tog. Koliko je pravoslavnih sveštenika i monaha koji nikada nisu priznavali nikakvu tu Hrvatsku, nijednu od tih koje su postojale prije a ni ti današnju a ni ne kriju to, mnogi se tim čak i hvale pa nikom ništa, ahahahaha, baš me nasmijaste.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U današnjoj Srbiji, siguran sam da je najstarija crkva izgrađena ona koju sam ja započeo u Smederevu za vreme Savezne države Srbije i Crne Gore a završio gradnju u današnjoj Srbiji.

danasnja Srbija je tebe jedva cekala da joj Najstariju RK Crkvu sagradis kao da je vec ovakva danasnja kakva jeste nema. Sagradjena je odavno i pripada Srbiji danasnjoj jer je njoj sudjena. A ti ako mislis da je Srbija pala sa marsa i nema nikakav istoriski kontinuitet onda ti gradi svoje najstarije Crkve jer kako vidim za tebe je ova zemlja tek sad postala pa ces lako da udjes u istoriju.

da nazovem telefonom latinskog lukavstva.?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta vas toliko to tangira pa sve kad tamo neki katolički sveštenik i ne bi priznavao Srbiju, koliko je pravoslavnih sveštenika i monaha koji nikada nisu priznavali nikakvu tu Hrvatsku, nijednu od tih koje su postojale prije a ni ti današnju pa nikom ništa, ahahahaha, baš me nasmijaste.

E pa znaš kako, pola Srba ne priznaje predsednika, pa onda imaš one koji ne priznaju himnu, ima koji ne priznaju patrijarha, a onda jedni kažu Kosovo je Srbija, to i moji Poljaci i tvoji Moravci kažu, pa nas onda lupe, pa se pojave oni koji kažu nije Srbija e sad našli sirotog Stipu, pred penzijom, ceo život proveo u Srbiji, da mu izvrću reči i tumače šta on misli i šta je hteo da kaže.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

E pa znaš kako, pola Srba ne priznaje predsednika, pa onda imaš one koji ne priznaju himnu, ima koji ne priznaju patrijarha, a onda jedni kažu Kosovo je Srbija, to i moji Poljaci i tvoji Moravci kažu, pa nas onda lupe, pa se pojave oni koji kažu nije Srbija e sad našli sirotog Stipu, pred penzijom, ceo život proveo u Srbiji, da mu izvrću reči i tumače šta on misli i šta je hteo da kaže.

mda postao stipe revnitelj i bezgresan odlazi u penziju posto se je nauzivao Srpskog gostoprimstva.Verovatno je covek citavog svog zivota i mislio da je najbolje Srbima reci kad pocinje Srpska drzavnost jer mi sami ne umemo primati svake godine nove i nove najstarije RK Crkve.Evo cak ni tvoju ne mogu prihvatiti kao najstariju.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Čitam komentare jednog člana, i nikako da shvatim da li je normalan...

Pa dobro nek neko tebi u buducnosti kaze da je najstarija ova koja je u smederevu jer se zavrsila po njima u jednoj potpuno novoj Drzavi.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E pa znaš kako, pola Srba ne priznaje predsednika, pa onda imaš one koji ne priznaju himnu, ima koji ne priznaju patrijarha, a onda jedni kažu Kosovo je Srbija, to i moji Poljaci i tvoji Moravci kažu, pa nas onda lupe, pa se pojave oni koji kažu nije Srbija e sad našli sirotog Stipu, pred penzijom, ceo život proveo u Srbiji, da mu izvrću reči i tumače šta on misli i šta je hteo da kaže.

 

Gle, krnovsko tu zovu polopolsko, kućeš dalje, hahahahaha!

 Vidi šta piše za ostravsko! A za Prag piše: enom furt praca, hahahaha!

 

Link za veliku sliku. 

http://andulla.cz/Vtipy/CROcimaMoravaka.jpg

 

CROcimaMoravaka.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mene prije uvijek pitali jesam li Poljak, hahahaha, pa kad sam im rekao da sam Jugoš čudili se kako imam poljski akcent, a ono to nije bio nikakav poljski već bosanski, ahahahaha. Šta oni znaju kad nikad nisu čuli bosanca kako melje, jedino Kusturica, taj ima čisti šibicarski (sarajevski) akcent i u Pragu, ahahahaha. Kod njega to svuda isto, bez razlike i promjene, kugla se okreće, Sarajevo stoji.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...