Jump to content

Узнемиравање и претње на интернету ,поставите овде ваша искуства

Оцени ову тему


Препоручена порука

izvalio po prezimenu da mi je ćale musliman...

 

Одма је било јасно да си страни шпијун. А шатро све нешто о животињама, ово оно...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa jeste, ali ne vidim zašto je to sad bitno  :.mislise.

 

Зато што ако јесте не видим у чему је узнемиравање.

 

Мислим ниси конкретно навела то у чему је узнемиравање а из овог пасуса не могу да закључим јер је кратак.

 

Иначе мени су на основу презимена закључивали баш свашта а било је и узнемиравања тј. више малтретирања по националној основи а то је тек смешно, с обзиром да ме познајете овде на форуму.

Значи закључивали су да са хрват, шиптар,словенац, македонац, и маџар. Ово последње ми није јасно  никако, а онда су по тим закључивањима следиле увреде.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Значи закључивали су да са хрват, шиптар,словенац, македонац, и маџар. Ово последње ми није јасно  никако, а онда су по тим закључивањима следиле увреде.

 

 

:))  :))  :))  :))  :))  :))  :))

 

... djarma ...

 

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зато што ако јесте не видим у чему је узнемиравање.

 

Мислим ниси конкретно навела то у чему је узнемиравање а из овог пасуса не могу да закључим јер је кратак.

 

Иначе мени су на основу презимена закључивали баш свашта а било је и узнемиравања тј. више малтретирања по националној основи а то је тек смешно, с обзиром да ме познајете овде на форуму.

Значи закључивали су да са хрват, шиптар,словенац, македонац, и маџар. Ово последње ми није јасно  никако, а онда су по тим закључивањима следиле увреде.

 

Nije bilo uznemiravanje nego pretnje, iz čista mira. Lepo, stigla poruka sa glupostima, pretnjama zbog toga. Imala sam screen shootove negde, ali mislim da ih više nemam. Da krenem da parafraziram, banovali biste me zbog psovki. Uglavnom, mislim da je bio lažan nalog, nisam to do dana današnjeg ispitala, a iskreno, i ne zanima me više...

Turn on, tune in, drop out

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije bilo uznemiravanje nego pretnje, iz čista mira. Lepo, stigla poruka sa glupostima, pretnjama zbog toga. Imala sam screen shootove negde, ali mislim da ih više nemam. Da krenem da parafraziram, banovali biste me zbog psovki. Uglavnom, mislim da je bio lažan nalog, nisam to do dana današnjeg ispitala, a iskreno, i ne zanima me više...

 

Никад ми нису били јасни ликови који прете преко нета, заправо уопште ликови који прете.

 

у 99% случајева човека никад ниси видео, јер преко нета причаш с њим, а потом немаш појма какав је човек и која је онда сврха претње?

То насиље путем нета слично је оном на трибинама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...