Jump to content

ЖРУ ДИВАН online- Уживо из призренске Богословије! Среда, 20. фебруар 2013. године у 20:00

Оцени ову тему


Препоручена порука

Срдачан поздрав вам шаље Стална делегација Републике Србије при Унеску са Амбасадором Зорицом Томић на челу. Уз вас смо!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овај Диван из Призрена је нешто најлепше што нам се на ЖРУ десило!

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pomaže Bog, draga braćo. Moj pradeda i moj deda su završili prizrensku Bogosloviju. Oba su stradala početkom II svetskog rata u bosanskim jamama - otac Milan Banjac Sveti drvarski sveštenomučenik i otac Ilija Rodić, koji će se, uzdam se u Gospoda, takođe biti uskoro kanonizovan. S poštovanjem, Vaša sestra u Hristu Biljana Popović

 

Срдачан поздрав вам шаље Стална делегација Републике Србије при Унеску са Амбасадором Зорицом Томић на челу. Уз вас смо!

 

Dobro nam dosli ovde na Pouke... :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Divni utisci i osećanje svepravoslavlja. Pogotovo kad se uključio i italijan, tu bio i preosvećeni vladika makedonac, otac iz J.Amerike, brat igor iz Grčke,... javljali se ljudi iz celoga sveta. A sve da se podeli ljubav sa svima, pogotovo sa braćom iz bogoslovije na Kosovu i Metohiji. Na mnogaja ljeta svima.

 

Pozdrav.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово дружење неможе се речима описати и заиста пре свега Богу хвала и оцу Ивану за овакво лепо вече и предивне младе богослове из Призрена ! Мало је неумесно рећи али било би добро да се овакво дружење понавља пуно чешће јер је ово МЕЛЕМ за душу слушати ! Бог вас благословио !!!!!!!!!!!!!

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"

Свети Николај Српски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Људи, хвала свима! Вечерас смо имали преко 7500 укључених компјутера који су слушали и гледали овај ЖРУдиванonline

 

Поздрав за све вас из нашег Призрена!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hvala  vama u ime svih roditelja bogoslova koji su u Prizrenu.Kada su prosle godine krenuli sa skolom nismo imali drugog nacina da ih kontaktiramo osim telefona ciji su impulsi papreno skupi.Preplakala sam svaki dan kad ga nisam cula a nisam bila u mogucnosti da placam ogromne racune.Vrlo brzo je taj problem resen.Nas Vladika Teodosije i njegovi saradnici obezbedili su nam zaista sve uslove da komuniciramo sa nasom decom koji su kilkometrima daleko od nas.Hvala i mnogo na tome i na svemu sto su ucinili za njih i nas!Hvala i Vama na jucerasnjem druzenju!Ponovite druzenje ali obavestite nas malo ranije da se bolje organizujemo,bice nas duplo vise.Svako dobro od Gospoda Vam zelim!                       Sabic Jelena,ponosna majka prizrenskog bogoslova

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оче Иване,

 

гледао сам синоћ диван из Призрена и одушевио сам се!

Прије свега вашом креативношћу и позитивношћу а друго колико смо срећни што смо се родили баш сада, у најбољем периоду људске историје!

 

Раније је то све било могуће да се реализује само од стране корумпираних и некреативних државних телевизија, неефикасне цркве као организације.. 

 

Слава Господу и свим кретивним људима који стварају реалну вриједност у свијету и чине га тако фантастичним!

 

P.S. Само издржите да не уплићете политичаре и политику (а и социјализме у разним облицима - антиамериканизам, комунизам..) и одстаћете тако фантастични, још и бољи !  .smesko.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Hvala  vama u ime svih roditelja bogoslova koji su u Prizrenu.Kada su prosle godine krenuli sa skolom nismo imali drugog nacina da ih kontaktiramo osim telefona ciji su impulsi papreno skupi.Preplakala sam svaki dan kad ga nisam cula a nisam bila u mogucnosti da placam ogromne racune.Vrlo brzo je taj problem resen.Nas Vladika Teodosije i njegovi saradnici obezbedili su nam zaista sve uslove da komuniciramo sa nasom decom koji su kilkometrima daleko od nas.Hvala i mnogo na tome i na svemu sto su ucinili za njih i nas!Hvala i Vama na jucerasnjem druzenju!Ponovite druzenje ali obavestite nas malo ranije da se bolje organizujemo,bice nas duplo vise.Svako dobro od Gospoda Vam zelim!                       Sabic Jelena,ponosna majka prizrenskog bogoslova

 

 

Ове речи свима нама много значе.

 

Хвала вам у име читаве екипе :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

P.S. Само издржите да не уплићете политичаре и политику (а и социјализме у разним облицима - антиамериканизам, комунизам..) и одстаћете тако фантастични, још и бољи !

 

Наравно Мики :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...