Jump to content

Мотивациони постери...али православни.

Оцени ову тему


Kako generalno ocenjujete ove postere....  

208 члановâ је гласало

  1. 1. Kako generalno ocenjujete ove postere....

    • 1
      16
    • 2
      5
    • 3
      10
    • 4
      6
    • 5
      77
    • јер смо тако у могућности!
      75
    • lol
      24


Препоручена порука

Pa hoćem reći: ako želiš putem hrišćanstva - pristani da mijenjaš sebe.

(Jooj da mi je da se sada mogu vratiti 10 godina unazad... Ali šta reći... Valjda nisam ni sada puno zakasnio.  njamnjam

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 4.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Pa hoćem reći: ako želiš putem hrišćanstva - pristani da mijenjaš sebe.

(Jooj da mi je da se sada mogu vratiti 10 godina unazad... Ali šta reći... Valjda nisam ni sada puno zakasnio.  dada

ama sta se crvenis bezveze...super je poster,vec kazem  calabrc jer sam ovuda po forumu pominjala dosta dzonija,pa zato...inace,nema potrebe da se pojasnjavaju njegove rijeci,i vrijeme im ne moze nista jer su univerazalne,eto njamnjam

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa hoćem reći: ako želiš putem hrišćanstva - pristani da mijenjaš sebe.

(Jooj da mi je da se sada mogu vratiti 10 godina unazad... Ali šta reći... Valjda nisam ni sada puno zakasnio.  dada

ama sta se crvenis bezveze...super je poster,vec kazem  calabrc jer sam ovuda po forumu pominjala dosta dzonija,pa zato...inace,nema potrebe da se pojasnjavaju njegove rijeci,i vrijeme im ne moze nista jer su univerazalne,eto njamnjam

Ma znam da si ga spominjala. Pa ko će kome ako neće svoj svome. Jesi li ti moj omiljeni prijatelj na forumu ili nisi?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa hoćem reći: ako želiš putem hrišćanstva - pristani da mijenjaš sebe.

(Jooj da mi je da se sada mogu vratiti 10 godina unazad... Ali šta reći... Valjda nisam ni sada puno zakasnio.  crvenilo

ama sta se crvenis bezveze...super je poster,vec kazem  dada jer sam ovuda po forumu pominjala dosta dzonija,pa zato...inace,nema potrebe da se pojasnjavaju njegove rijeci,i vrijeme im ne moze nista jer su univerazalne,eto njamnjam

Ma znam da si ga spominjala. Pa ko će kome ako neće svoj svome. Jesi li ti moj omiljeni prijatelj na forumu ili nisi?

calabrc

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://vukajlija.com/zabava/posteri/131003-u-slucaju-opasnosti

u-slucaju-opasnosti.jpg

Aj' idite i tamo i lajkujte me, pliiiiz!  joooj

  Just_Cuz_19  sideways9

http://www.facebook....jovan.cakareski

Love the life you live. Live the life you love. Bob Marley...

Административно уређење Цркава по националном кључу је тумор на телу Православља - Александар

Поштујмо, господо, и Ничеа и Достојевског, поштујмо једнога као пророка Запада, а другога као пророка Истока, поштујмо их због њиховог генија и због њихове племићске искрености и смелости, поштујмо их обојицу - но у одсудном тренутку станимо уз Достојевског!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лајковала  0102_laugh :cheesy2: klapklap

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...