Jump to content

Мотивациони постери...али православни.

Оцени ову тему


Kako generalno ocenjujete ove postere....  

208 члановâ је гласало

  1. 1. Kako generalno ocenjujete ove postere....

    • 1
      16
    • 2
      5
    • 3
      10
    • 4
      6
    • 5
      77
    • јер смо тако у могућности!
      75
    • lol
      24


Препоручена порука

Već dugo po internetu kruže razni šaljivi motivacioni posteri koji imaju sliku,pojam i kratku šaljivu ali obično zanimljivu definiciju pojma ili komentar....ako ih niste videli ukucajte motivational posters u google images

bilo bi znimljivo da mi damo svoje ideje na ovu temu.....

evo nekih mojih

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 4.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Постављена слика

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Постављена слика

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Постављена слика

OVO JE PREVOD SA ENGLESKOG

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

imas bele mrlje na ovoj crnoj pozadini i nisi precizno selektovao fotografiju na posteru Liturgija.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

danijela...ja sam amater...amater koji radi dok jede pahuljice sa sojinim mlekom i sprema se za školu...u r missing the point...nisam se kod selekcije ni trudio a kod liturgije sam hteo da tako izgleda...dakle,ima li još nešto.....

p.s. ne mogu da verujem da me shvatate toliko ozbiljno,glavna je ideja..... 0703_read

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

sta da ti kazem...profesionalna deformacija. bavim se tim poslom i nema sanse da nesto mogu da procitam ko svi nego prvo gledam boje, kako su obradjene fotke, jel tekst krezav, kakav je prelom... ma uzas! tek kad sve pregledam mogu da pocnem da citam. zato sam i digla ruke od citanja novina, samo se nerviram kad vidim greske a onda me mrzi da citam.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

0104_cheesy  0104_cheesy  0104_cheesy

ponekad se tako zatupim da ne mogu da verujem kako neke jednostavne stvari ne mogu da uradim  0703_read

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://

izmedju ovih zagrada http://.............kopiraj adresu slike....

npr ovo http://img694.imageshack.us/img694/4472/danijela.jpg    

i dobiješ danijela.jpg

pomerio sam razmak da ne bi učitao sliku

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...