Jump to content

Идеја!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Не би било лоше да нам се на теми обрати велики поглавица сас своје мишљење

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 41
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Не би било лоше да нам се на теми обрати велики поглавица сас своје мишљење

E, треба прво да заседа веће стараца  0202_238  :lol: 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

@@Срђан Ранђеловић,

 

Поуке имају материјала да се напише неколико књига о мисионарском раду на интерену. Такође, не знам да ли сдам вам причао, неколико научних студија се пише о нашем сајту, што је веома похвално.

 

Сама идеја је предивна и ја је у потпуности подржавам.

 

Ускоро ће се појавити и Црква.нет, нешто потпуно ново код нас и надам се да ће привући велики број свештеника и људи из Цркве. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако ће ићи са благословом епископа, можда је најбоље да издавач буде фирма која је од раније сарађивала са епархијом и у коју владика има поверења.

Не ваља свашта к срцу примати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Усисавајући кућу ....

 

  :o  OMG! O tempora, o mores, strašna vremena su došla, sigurno bude i kanjec sveta.

Sreća pa mene nije snašlo nešto ovako, prije 30-40 godina je to bilo dosta drugačije s tim!

Ustvari, sve je bilo drugačije, mladenci danas svašta rade, šta li rade onda cure da mi je znat? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Срђан Ранђеловић,

 

Поуке имају материјала да се напише неколико књига о мисионарском раду на интерену. Такође, не знам да ли сдам вам причао, неколико научних студија се пише о нашем сајту, што је веома похвално.

 

Сама идеја је предивна и ја је у потпуности подржавам.

 

Ускоро ће се појавити и Црква.нет, нешто потпуно ново код нас и надам се да ће привући велики број свештеника и људи из Цркве. 

 

Оче, а да ли мислите да је идеја остварива? Нама ће свакако, осим благослова, бити потребна и мала помоћ око организације свега, а и требало би да видимо око цене и финансирања како би све ишло.

 

Као што је рекао брат Милан:

 

Ако ће ићи са благословом епископа, можда је најбоље да издавач буде фирма која је од раније сарађивала са епархијом и у коју владика има поверења.

 

Ово не мора одмах и сад да се ради, може и да сачекамо да се заврши пројекат Црква.нет, па онда лагано.

 

 

 

 

 

  :o  OMG! O tempora, o mores, strašna vremena su došla, sigurno bude i kanjec sveta.

Sreća pa mene nije snašlo nešto ovako, prije 30-40 godina je to bilo dosta drugačije s tim!

Ustvari, sve je bilo drugačije, mladenci danas svašta rade, šta li rade onda cure da mi je znat? 

 

 

Морам да радим брате када нема ко други :10900:  Хигијена је веома битна, а и радна дисциплина :smile:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Морам да радим брате када нема ко други   Хигијена је веома битна, а и радна дисциплина

*Insert chauvinistic macho type suggestion to get a woman to clean the apartment* 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

*Insert chauvinistic macho type suggestion to get a woman to clean the apartment* 

 

 

Лако је наћи жену (женску особу), али не верујем да би се слагали .smesko. Одавно нисам упознао неку која је вредна, а и да није материјалиста .smesko.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Оче, а да ли мислите да је идеја остварива? Нама ће свакако, осим благослова, бити потребна и мала помоћ око организације свега, а и требало би да видимо око цене и финансирања како би све ишло.
 

 

 

За сада своје снаге окрећем остваривању и завршавању пројекта Црква.нет. када то одрадим све ћемо после лакше. 

 

велике наде полажем у тај пројекат који ће бити интегрисан са Поукама као и са свим црквеним сајтовима у СПЦ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

... неколико научних студија се пише о нашем сајту, што је веома похвално. 

Зависи из које су области студије... :D

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ideja je odlica . Sto se stampe tice moze da pogleda kod privatnih stampara , najjeftinija verzija bi trebala da bude ne vise od 2 evra po komadu , mada mi se cini da nije ni toliko , zavisi  od mesta , sto juznije to jeftinije

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...