Jump to content

Идеја!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Црква? Не би било лоше.

 

То би морали да видимо са њима .smesko.

 

 

Ideja ti je odlična i vrijedi se zamisliti nad njom, ali, kako Dejan reče, teško ostvariva! No dobro! 

Što se tiče izdavanja knjige, moj kolega sa fakulteta je skoro imao promociju svoje knjige (takođe je u pitanju poezija) i razgovarali smo na tu temu koliko ga je to sve koštalo! Otprilike oko 1300 KM ili 650-700 eura! Naravno cijena bi bila nešto viša ukoliko bi bilo nekih ilustracija u knjizi! Tiraž je 400 komada! U cijenu su uključene i dvije recenzije, bez promocija, tačnije, sam sebi mora organizovati promocije, ali prihod od prodaje ide njemu! Knjiga u prodaji košta 10KM, ili 5 eura, pa ti vidi! Nije loše, ali nije ni Bog zna šta! 

S tim, da lično smatram da ukoliko bi došlo do realizacije tvoje ideje, da bi svaki forumaš kupio tu knjigu! :)

Kad ti je već ta ideja pala na um (pod meni jako nezgodnim uslovima :D ) mogao bi se i aktivirati da je i pokreneš, a mi bi pripomogli! :)

 

 

Услови јесу били незгодни :0104cheesy: 

 

 

Што се тиче промоције, можда бисмо добили простор на сајтовима Епархија? Онако, да на њима буде реклама, јер бих ја на ово гледао не као на свој "пројекат", него као пројекат комплетног ЖРУ-а (ако буде могуће да се идеја оствари).

 

Видећемо још шта отац Иван мисли о овоме? :smile:

 

Ја бих јако волео да успемо :smile:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 41
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Sve se to da napraviti, samo treba novca i jako dobra organizacija! Onaj ko se prihvati tog posla, mora se boriti kao lav za to :)

Онда на посао! Мој приједлог би био да прво неколико форумаша све то прочита ( да се подијеле тако да један чита првих 20 страница, на примјер, други других двадесет и тако до краја, па да сваки представи пјесме које мисли да су најбоље у посебној теми која би била попут алфа верзије за књигу. Онда креће прављење бета верзије, гдје се бирају оне које ће ићи у књигу. ) па тек онда да се крене са детаљима ( иако сам ја већ почео са њима ) :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Онда на посао! Мој приједлог би био да прво неколико форумаша све то прочита ( да се подијеле тако да један чита првих 20 страница, на примјер, други других двадесет и тако до краја, па да сваки представи пјесме које мисли да су најбоље у посебној теми која би била попут алфа верзије за књигу. Онда креће прављење бета верзије, гдје се бирају оне које ће ићи у књигу. ) па тек онда да се крене са детаљима ( иако сам ја већ почео са њима ) :)

 

 

 

Али пре свега, треба да добијемо благослов .smesko.  Имамо времена да организујемо, ако се предлог прихвати  .smesko. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eto Srđane, moju podršku imaš za sve! I sve što ti modnem ja iz R.Srpske pomoći, znaj da sam voljna! :)

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али пре свега, треба да добијемо благослов .smesko.  Имамо времена да организујемо, ако се предлог прихвати  .smesko.

Боље да будемо спремни ако добијемо благослов :p

Иначе, ја сам све своје ставио на блог, да имам све на једном мјесту.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eto Srđane, moju podršku imaš za sve! I sve što ti modnem ja iz R.Srpske pomoći, znaj da sam voljna! :)

 

 

Хвала пуно! :0104cheesy: 

 

 

Боље да будемо спремни ако добијемо благослов :P Иначе, ја сам све своје ставио на блог, да имам све на једном мјесту.

 

Лако ћемо све одрадити :0104cheesy:  Има још чланова који су аутори, па и са њима треба да се види :smile:

 

Блог је одлична ствар :0104cheesy: 

 

Још ћемо све видети, можда идеја не буде усвојена, па да не започињемо за џабе :0104cheesy:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eto Srđane, moju podršku imaš za sve! I sve što ti modnem ja iz R.Srpske pomoći, znaj da sam voljna! :)

Сека Биљоооооо, знаш ли ко би, можда, могао да изради илустрацијееее ? 0205_whistling

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сека Биљоооооо, знаш ли ко би, можда, могао да изради илустрацијееее ? 0205_whistling

Па сад овај, како да кажем.....кхм, кхм......познајем једну особу која би драге воље, а што је најбитније, и за џаба урадила илустрације! :) :) :) 

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала пуно! :0104cheesy:

 

 

 

 

Лако ћемо све одрадити :0104cheesy:  Има још чланова који су аутори, па и са њима треба да се види :smile:

 

Блог је одлична ствар :0104cheesy:

 

Још ћемо све видети, можда идеја не буде усвојена, па да не започињемо за џабе :0104cheesy:

Немој сад са тим реализмом. Пјесници су идеалисти :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ахахахахаххахахахахахахахаха :0104_cheesy:

 

 

Ја и нисам баш песник  :0104_cheesy: 

 

 

По аминима видимо да људи подржавају идеју, али ипак морамо да сачекамо одговоре и оних који се питају мало више .smesko. 

 

Нама "писцима" је најлакше. Само треба једном несрећно да се заљубимо и ето инспирације за многа писанија :cheesy2: 

Link to comment
Подели на овим сајтовима


Па сад овај, како да кажем.....кхм, кхм......познајем једну особу која би драге воље, а што је најбитније, и за џаба урадила илустрације! :) :) :)

 

Чек,чек.....чини ми се да ми се јавља ко би то могао бити 28866-id-10056131.jpg

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нама "писцима" је најлакше. Само треба једном несрећно да се заљубимо и ето инспирације за многа писанија

Tell me about it... :D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чек,чек.....чини ми се да ми се јавља ко би то могао бити 28866-id-10056131.jpg

 

 

Мислим да вам се добро јавља .smesko.

 

 

Tell me about it... :D

 

 

Имамо искуства на том пољу :0104cheesy:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

С обзиром да и ја пискарам песме: све ми се чини да би се све свело на то да сами исфинансирамо збирку, да онда и откупимо примерке (које бисмо вероватно поклањали) и да та средства уплатимо као неки хуманитарни прилог. Можда је лакше да само сакупимо новац и одмах уплатимо, а да песме не дирамо са форума :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

С обзиром да и ја пискарам песме: све ми се чини да би се све свело на то да сами исфинансирамо збирку, да онда и откупимо примерке (које бисмо вероватно поклањали) и да та средства уплатимо као неки хуманитарни прилог. Можда је лакше да само сакупимо новац и одмах уплатимо, а да песме не дирамо са форума :)

 

 

Ви сте далеко изнад пискарања! Ваше песме су ме јако одушевиле! .smesko.

 

Мени је само пало на памет, па сам желео да питам .smesko. Ко зна, можда и буде нешто .smesko.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...