Jump to content

Atkinsonova dijeta


Маша

Препоручена порука

jeste tačno da je meso škodljivo. 

Da se ogradim-pri tom ne mislim na ono meso koje se dobije tako što ti-tvoj otac-deda-tast-komšija-opciono odgaji prase-pile-ovcu, pa ga ti pojedeš, nego na meso koje kupiš u Rodi-Tempu-Maxiju-Ideji-od nekog levog ko se time bavi na veliko-znaš na šta mislim.

Turn on, tune in, drop out

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jeste tačno da je meso škodljivo. 

Da se ogradim-pri tom ne mislim na ono meso koje se dobije tako što ti-tvoj otac-deda-tast-komšija-opciono odgaji prase-pile-ovcu, pa ga ti pojedeš, nego na meso koje kupiš u Rodi-Tempu-Maxiju-Ideji-od nekog levog ko se time bavi na veliko-znaš na šta mislim.

 

Pricam o mesu i mastima ne o additivima koje stavljaju u mesa. 

 

 

a da se nadovežem, ljudi koji za svaki obok jedu meso, ali svaki obrok- i ima takvih-dokazano su agresivniji od onih koji ga jedu ređe.

 

 

 
Neki link nesto?  Ja sam tebi ostavio link za smanjenje unosa zivotinjskih masti i depresiju.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jok, samo moja skripta.

prekucaću ti sutra sve detaljno, sad me mrzi da ustajem iz kreveta i palim svetlo, ali konkretno ima veze sa adrenalinom koji se oslobađa.

Hemijski sastav bilo koje namirnice je itekako povezan sa hranom koju je taj organizam koristio pre nego je postao hrana. Tako da zasićene masti itekako imaju veze sa aditivima. Takođe, selekcija- antropogeni faktor, a ne prirodni- je itekako učinila svoje.

Turn on, tune in, drop out

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jok, samo moja skripta.

prekucaću ti sutra sve detaljno, sad me mrzi da ustajem iz kreveta i palim svetlo, ali konkretno ima veze sa adrenalinom koji se oslobađa.

Hemijski sastav bilo koje namirnice je itekako povezan sa hranom koju je taj organizam koristio pre nego je postao hrana. Tako da zasićene masti itekako imaju veze sa aditivima. Takođe, selekcija- antropogeni faktor, a ne prirodni- je itekako učinila svoje.

 

Evo ti dokumentarac o  liku koji se hranio u mcdonaldsu mesec dana samo je iz ishrane izbacio ugljene hidrate:

http://youtu.be/evcNPfZlrZs

Za sve zdrastvenim rezultatima pre i posle ishrane. Odgovor na vegana koji je snimio "supersize me"

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato što nemam nameru da trošim vreme na bilo šta što ima veze sa tim s***** poznatijim kao Mc. Nisu vredni ničijeg vremena, ali eto- neki misle da su vredni njihovog zdravlja.

 

Kako hoces, kao sto rekoh - tvoje pravo mislio sam da ce da te zanima tema. Ako imas predrasudu da je lose i da je sranje pre nego sto si uopste pogledala opet tvoje pravo. Ja mislim da je dokumnetarac vise nego odlichan i u najboljoj nameri sam ti ga dao.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

oni su ekstremisti... znam tačno na koje misliš.

Екстремисти? Нема то никакве везе са "прехрамбеним екстремизмом", већ са проблематичним психолошким профилом који их краси...они су једноставно таквим постали из разноразних животних разлога и то нема суштинске и искључиве везе са храном коју конзумирају (очигледно им веганска кухиња не помаже по овом питању)...а што су баш постали вегани, не знам...интересантно питање. Тако је у обрнутом смеру, те је бесмислено тврдити и подизати на неки ниво неоспорног правила (мука ми је од разнразних статистика и њиховог задатка креирања "истине"), како је храна животињског порекла моћан и скоро искључиви (код вегана) узрочник негативног понашања..."што је баби мило, то јој се и снило" каже изрека.

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...