Jump to content

Atkinsonova dijeta


Маша

Препоручена порука

Мени мало фали да постанем вегетеријанац!

 

Е сада, није зато што сматрам да је месо штетно, да сам неки борац за прасиће  4chsmu1  , да мислим да ћу дуже живјети ...........једноставно не могу јести месо које је доста прокрвљено! Тачније оно месо које кад сијечем (док припремам) има доста крви у себи! Могу га јести, ако је то неко други припремио, тј. да ја не видим ту крв и то, али ако ја припремам.........нема шансе да то једем! Највећи ми је проблем са џигерицом, она је баш прокрвљена.........и то су муке и док је припремам! Наравно ово се не односи на рибу и пилећа прса! То скоро да и нема крви! 

Пошто волим воће и поврће, а навикла сам и укућане да то једу (значи код мене нема бирања хране-једе се шта се припреми), апсолутно нам не би био проблем да једемо све осим "проквљеног" меса! 

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...