Jump to content

"Хемијска запрашивања"-још једна манипулација овим народом, или не!?


Препоручена порука

ne bi bio ko nikolic, ne bi vama bilo lako poda mnom....

nego salu na stranu, batali te teorije brate to su gluposti bas ko i one price o vanzemaljcima

Hahahaha vidi ovog, "kao one priče o vanzemaljcima". Pa ti dečko ne znaš u kakvoj si zabludi, vanzemaljci su dolazili i to više puta šta misliš stonehenge ko je izgradio, piramide? Je li? A sad ćutimo a, a?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hahahaha vidi ovog, "kao one priče o vanzemaljcima". Pa ti dečko ne znaš u kakvoj si zabludi, vanzemaljci su dolazili i to više puta šta misliš stonehenge ko je izgradio, piramide? Je li? A sad ćutimo a, a?

 

Na Rtnju samit svake godine...

Turn on, tune in, drop out

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Могу, због Вас и осталих непросвећених и наивних чланова овог форума: http://www.vestinet....prasuje-planetu

 

 

Pošto autori ovih tekstova tvrde da je globalno zagrevanje izmišljotina, ne vidim poentu rasprave oko Gejtsove izjave da treba finansirati geoinžinjering u cilju smanjivanja globalnog zagrevanja. Ali ako nekog zanima, evo članak iz Gardijana o tome: Link

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Genius ti brate bas odlucio da se posvetis demantovanju,odakle ti volja za to , pa ko ce to sve da prekopava i gleda :)

 

Ma čisto ubijam malo vreme pred spavanje   :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E moj Zduško džaba se koprcaš ovde po forumu. Čak i da uspeš da nagovoriš ljude da se osveste i da piju zeolit, organizacija čiji sam ja punopravni član je već odavno preduzela kontra mere protiv te vaše smešne buntovničke taktike. Odavno smo već nagovorili široke mase da piju što više Koka Kole, a to je naša najveća magija. Mi u Koka Kolu stavimo specijalnu esenciju koja totalno preuzima kontrolu nad frontalnim korteksom i nema više. Koliko god da mu neko objasni šta je u Koka Koli on još više hoće da pije. Znači vi sa fb reportera, kurira, pravde, pečata, večernjih novosti napišete, ili samo prenesete, članak sa detaljnim objašnjenjem o štetnosti naše esencije u  Koka Koli, džaba, čitalac odmah ustaje od stola i ide do frižidera po još jednu svežu Koka Kolu punu sočne esencije. A kao što svi naučnici znaju samo se plaše da kažu, to je Vikiliks na kratko objavio pa se i on popišmanio, esencija u Koka Koli može da neutrališe dejstvo bilo kog hemijskog elementa ili jedinjenja i to teledirigovano preko specijalnih visokofrekventih antena kojima mi upravljamo u podzemnim odajama naše organizacije. Tako ti je to kad naiđete na nas iz Ordo Iluminati Coca Colis. Mi smo najveća i najmoćnija iluminatska ložionica u regionu pa čak i i u svetu.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zduško, da nisi ti slučajno Dynablaster? ;)

Da nas zaprašuju to je za mene gola istina. Pre neki dan je rano ujutro nebo iznad mene bilo išarano tragovima aviona. Mnogo tragova ukrštenih na sve strane neba. Dva su vremenom postala dosta šira u odnosu na ostala, najverovatnije su bili najbliži tlu. E sad, pitanje je ČIME nas prskaju, a ne da li nas prskaju.

Inače, srećan praznik!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E sad, pitanje je ČIME nas prskaju, a ne da li nas prskaju.

 

172.gif 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zduško, da nisi ti slučajno Dynablaster? ;)

Da nas zaprašuju to je za mene gola istina. Pre neki dan je rano ujutro nebo iznad mene bilo išarano tragovima aviona. Mnogo tragova ukrštenih na sve strane neba. Dva su vremenom postala dosta šira u odnosu na ostala, najverovatnije su bili najbliži tlu. E sad, pitanje je ČIME nas prskaju, a ne da li nas prskaju.

 

Imam kapu od aluminijuma - povoljno. Kontaktiraj me na pp ako si zainteresovan.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

172.gif

Ozbiljno pitam. Nisu to bili tragovi putničkih aviona. Radi se o zaista velikom broju ukrštenih tragova. Tragovi jesu beli, kao obični, to stoji. Ali nisu nastali od putničkih aviona koji redovno lete. Nadam se da me razumeš šta pokušavam da kažem.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ozbiljno pitam. Nisu to bili tragovi putničkih aviona. Radi se o zaista velikom broju ukrštenih tragova. Tragovi jesu beli, kao obični, to stoji. Ali nisu nastali od putničkih aviona koji redovno lete. Nadam se da me razumeš šta pokušavam da kažem.

 

Tragovi mogu da ostanu dugo ako je vazduh kroz koji su se kretali avioni bio dovoljno vlažan, tj. sa puno vodene pare. Ovo ne zavisi od vremenskih prilika na zemlji, već samo od toga koliko je vodene pare bilo u vazduhu kroz koji su leteli avioni. Od toga zavisi da li će tragovi ispariti brzo, ili će možda stajati na nebu satima pošto su otišli avioni koji su ih napravili.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tragovi mogu da ostanu dugo ako je vazduh kroz koji su se kretali avioni bio dovoljno vlažan, tj. sa puno vodene pare. Ovo ne zavisi od vremenskih prilika na zemlji, već samo od toga koliko je vodene pare bilo u vazduhu kroz koji su leteli avioni. Od toga zavisi da li će tragovi ispariti brzo, ili će možda stajati na nebu satima pošto su otišli avioni koji su ih napravili.

  Treg koji ostaje iza aviona su kristali leda od vodene pare nastalieprilikom sagorevanja i oni se vide. Polako padaju pod dejstvom gravitacije i tope se pod dfejstvom sunca i prestaju biti vidljivi ... Iza svakog aviona ostaje treg koji posle nekoliko minuta ili desetina minuta nestaje .

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ozbiljno pitam. Nisu to bili tragovi putničkih aviona. Radi se o zaista velikom broju ukrštenih tragova. Tragovi jesu beli, kao obični, to stoji. Ali nisu nastali od putničkih aviona koji redovno lete. Nadam se da me razumeš šta pokušavam da kažem.

Ја ти озбиљно кажем... А не могу да утичем на то коме ћеш да верујеш... Мени понајмање...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...