Jump to content

"Хемијска запрашивања"-још једна манипулација овим народом, или не!?


Препоручена порука

brate, projekti metereoloske kontrole su stari preko 50 godina i radile su ih razne drzave, najvise amerika i rusija, to nije iz domena zavjera vec cinjenica, ali ne treba od toga praviti dzina.... jesu bacali teske metale u atmosferu, jesu, srbija to cini svake godine protugradnim raketicama koje imaju aerosolnu glavu u kojoj se nalazi neko jedinjenje srebra, ruski izum star 100 godina, ali ne treba od toga praviti naucnu fantastiku. ja sam licno protiv mjenjanja stvari u prirodi , samo mene niko nista ne pita , a posto mi nije ispunjena zelja da imam licno nuklearno naoruzanje ne slusaju me cak ni ovdje po forumu

Брате, не говорим о противградним ракетама и једињењу сребра, него се тиче енормних количина од стране Американаца алуминијума (изазива Алцхајмерову болест, демненцију, идиотизам,....), БАРИЈУМА; СТРОНЦИЈУМА; НАНОВЛАКНИМА, ГМ МИКРООРГАНИЗМИМА,..... итд. итд.....

 

Да ли си ти уопште прочитао горе приложене линкове које сам ти дао? Сумњам да си ишта за веома кратко време прочитао. Погрешио сам у вези тебе јер од тебе нема вајде да ишта схватиш нити си уопште свестан о тренутном глобалном светском поретку

 

Да ли си уопште приметио да у задње време све више суши дрвеће због тих запрашивања? Да ли уопште примећујеш све више вештачких "паучина" око нас? Да ли си уопште свестан шта значи повећана концентрација алуминијума на површини тла за чак 20.000 пута већи  од МДК?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Брате, не говорим о противградним ракетама и једињењу сребра, него се тиче енормних количина од стране Американаца алуминијума (изазива Алцхајмерову болест, демненцију, идиотизам,....), БАРИЈУМА; СТРОНЦИЈУМА; НАНОВЛАКНИМА, ГМ МИКРООРГАНИЗМИМА,..... итд. итд.....

:)

Како да се сачувамо? Имаш ли неко решење?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Брате, не говорим о противградним ракетама и једињењу сребра, него се тиче енормних количина од стране Американаца алуминијума (изазива Алцхајмерову болест, демненцију, идиотизам,....), БАРИЈУМА; СТРОНЦИЈУМА; НАНОВЛАКНИМА, ГМ МИКРООРГАНИЗМИМА,..... итд. итд.....

 

Да ли си ти уопште прочитао горе приложене линкове који сам ти дао: Сумњам да си ишта за веома кратко време прочитао. Погрешио сам у вези тебе јер од тебе нема вајде да ишта схватиш нити си уопште свестан о тренутном глобалном светском поретку

 

Да ли си уопште приметио да у задње време све више суши дрвеће због тих запрашивања? Да ли уопште примећујеш све више вештачких "паучина" око нас? Да ли си уопште свестан шта значи повећана концентрација алуминијума на површини тла за чак 20.000 пута већи  од МДК?

nisam procitao linkove iz razloga sto su mi sve te teorije od ranije poznate. jesam primjetio da su biljke oslabile, da se trava ljeti susi i gubi na boji, tako nije bilo ranije, dok sam bio klinjo, ali isto tako mi ove stvari iz tih teorija djeluju nerealno, prestrasno, ko bi to radio i zasto i kako sebe stiti, mislim kako moze cjeli svjet potrovati a sebe ne , objansi mi, ili su na sceni neke kamikaze koje ubijaju i sebe i nas ? sta mislis ti o tome

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Au ala sam ja dokona budala čim planiram sve ovo da isčitam, ali ajde da krenemo

 

Prvo primećujem da piše SrBski reporter, ne znam da li treba dalje čitati, obično ovi koji ne znaju gramatiku (konkretno ova greška) pišu velike gluposti, ali ajde da nastavimo.

Neko iz NASA je rekao da pokušavaju da kontroluši prirodu i da pokušavaju da uspore/suzbiju globbalno zagrevanje i naslov je: "ДОКАЗ за скептике: И НАСА признала chemtrails запрашивање човечанства" 

Može da ses iskoristi u zle svrhe? Pa šta to ne može. Pošto sekira može da otseče ruku, da li to znači da je loše to što sekira postoji i što sa njom neki ljudi seku drva?

 

Opa ovo izgleda neki pismeni. Da lik negira pojavu globalnog zagrevanja na osnovu samo njemu znanih razloga i onda donosi nekakve zaključe bez ikakvog obrazloženja kako ih je doneo.

http://facebookrepor...рено-признао-п/

Opet nepismeni... 

Gledao sam celo predavanje i izvučeno je sve iz konteksta, u suštini priča kojki su sve načini da se smanji emisija CO2 može da se smanji po jednačini koju je pre toga postavio. I onda oni izvuku kada objažnjava jednu promenljivu i to samo predstave kao priznanje on hoće da se broj ljudi samnji, a sve u cilju manipulacije ljudima da pomisle da je stvarno tako.

http://facebookrepor...јер-кемтрејлса/

Isti tekst kao i jedan odozgo u suštini lik bez ikakvih razloga argumenata negira globalno zagrevanje i onda donosi nekakve nebulozne zakljukče zaključke.

Ovaj video opet izvlačenje iz konteksta u cilju manipulacije. Isti kao i jedan od videa iz  jednog iz tekstova gospodina nepismenog.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не филозофирај много.

 

Све што сам изложио у првом посту који је НЕКО ОБРИСАО  је све објашњено на веома једноставном србском језику који и лаик може разумети и схватити.

 

Nisam se tebi obratila.

Turn on, tune in, drop out

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Да ли си ти уопште прочитао горе приложене линкове које сам ти дао? Сумњам да си ишта за веома кратко време прочитао. Погрешио сам у вези тебе јер од тебе нема вајде да ишта схватиш нити си уопште свестан о тренутном глобалном светском поретку

 

A ti izvadio aluminijum.. krenuo da ga savijas u molersku kapu, da mu das da ga spasis od stetnih zraka i uticaja kemitrajelsa na mozak....kad te ono razocarao covek nema leba od njega..

  • Волим 1

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

nisam procitao linkove iz razloga sto su mi sve te teorije od ranije poznate. jesam primjetio da su biljke oslabile, da se trava ljeti susi i gubi na boji, tako nije bilo ranije, dok sam bio klinjo, ali isto tako mi ove stvari iz tih teorija djeluju nerealno, prestrasno, ko bi to radio i zasto i kako sebe stiti, mislim kako moze cjeli svjet potrovati a sebe ne , objansi mi, ili su na sceni neke kamikaze koje ubijaju i sebe i nas ? sta mislis ti o tome

О каквим теоријама ти заправо причаш? Овде се ради о РЕАЛНИМ ЧИЊЕНИЦАМА. Они који су ово организовали су БЕЗУМНИ НЕИЗЛЕЧИВИ ПОХЛЕПНИ ЛУДАЦИ који су заслепљени само за што више пара, а не мисле уопште о последицама својих недела по природу у целини. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Opet nepismeni....

Ogromna i tajna baza, kako li samo neki lik iz Srbije sazna za nju?

U suštini gomila nagađanja i spekulacijama slike kako para izlazi iz motora aviona. Mlađoni je postavio sliku sa objašnjenjm zašto se to dešava.

 

 

 

Opa ovo izgleda neki pismeni. Da lik negira pojavu globalnog zagrevanja na osnovu samo njemu znanih razloga i onda donosi nekakve zaključe bez ikakvog obrazloženja kako ih je doneo.

 

 

 

Ало  атеисто, твој је проблем што мислиш на веома узак начин. Већ сам рекао млађонију. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

О каквим теоријама ти заправо причаш? Овде се ради о РЕАЛНИМ ЧИЊЕНИЦАМА. Они који су ово организовали су БЕЗУМНИ НЕИЗЛЕЧИВИ ПОХЛЕПНИ ЛУДАЦИ који су заслепљени само за што више пара, а не мисле уопште о последицама својих недела по природу у целини. 

stani malo, nemoj mi govoriti u stereotipima, o kakvim cinjenicama govoris, gdje su ti dokazi da je to sve tacno, a ne manipulacija? daj me uvjeri, evo otvoren sam za to, samo nije moguce a znas zasto, sve to ti je stvar koju je tebi ili meni nemoguce dokazati, mi nismo u mogucnosti da to provjerimo, pa da sa sigurnoscu kazemo to su realne cinjenice a ne teorija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Forum je, znači svi se pitaju ;) Ako hoćeš da neko samo čita tvoje postove, onda otvoriš blog i zabraniš komentarisanje ;)

Сви ви се питате, али СЕ НЕ ТРУДИТЕ ДА ДОЂЕТЕ ДО ИСТИНЕ, А ЈА ВАМ НЕ МОГУ ПОМОЋИ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро брате Здушан, барем си покушао да нам укажеш на истину... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:)

Како да се сачувамо? Имаш ли неко решење?

Pobornici chemtrejlsa, haarpa i antivakcinacija da se udruze u sopstveni verski kult... Suicidalni naravno.

Problem solved for everybody...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...