Jump to content

Огласио се професор који је забранио девојчици да се прекрсти

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Diskriminаciја može biti zasnovana na rаzličitim ličnim svојstvimа, kоја su stvаrnа ili sе sаmо prеtpоstаvlја dа оnа pоstоје. Ličnа svојstvа su, nа primеr, rаsа, bоја kоžе, držаvlјаnstvо, nаciоnаlnа pripаdnоst ili еtničkо pоrеklо, јеzik, vеrskо ili pоlitičkо ubеđеnjе, pоl, rоdni idеntitеt, sеksuаlnа оriјеntаciја, invаliditеt, brаčni i pоrоdični stаtus, stаrоsnо dоbа, člаnstvо u pоlitičkim i drugim оrgаnizаciјаmа i dr.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 286
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

За почетак прикупити "материјал" и проследити га као притужбу:

http://www.ravnoprav...njePrituzbe.php

Ovde treba pravna pomoc neko ko bi to odradeo strucno i efikasno. Sigurno ima takvih na forumu, Mozda Aleksandar Radovanovic ili neko drugi ( posto znamo da Avocado nece ).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovde treba pravna pomoc neko ko bi to odradeo strucno i efikasno. Sigurno ima takvih na forumu, Mozda Aleksandar Radovanovic ili neko drugi ( posto znamo da Avocado nece ).

Може, ако хоће Александар.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тачно је да лупају тешке глупости и вређају, али свако има право да буде будала. Нема закона против тога, а лек још није пронађен...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Diskriminаciја može biti zasnovana na rаzličitim ličnim svојstvimа, kоја su stvаrnа ili sе sаmо prеtpоstаvlја dа оnа pоstоје. Ličnа svојstvа su, nа primеr, rаsа, bоја kоžе, držаvlјаnstvо, nаciоnаlnа pripаdnоst ili еtničkо pоrеklо, јеzik, vеrskо ili pоlitičkо ubеđеnjе, pоl, rоdni idеntitеt, sеksuаlnа оriјеntаciја, invаliditеt, brаčni i pоrоdični stаtus, stаrоsnо dоbа, člаnstvо u pоlitičkim i drugim оrgаnizаciјаmа i dr.

Ма каква је бре ово глупост од закона? Шта, не смем да дискриминишем чланове политичких партија? То је ”лично својство”?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да чујемо правнике? Ако има основа (законских) да радимо нешто, ако нема да ћутимо и трпимо...

Да тужите курир за кришење секуларности уставном суду. :Р

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма каква је бре ово глупост од закона? Шта, не смем да дискриминишем чланове политичких партија? То је ”лично својство”?

У неким случајевима је дијагноза...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма каква је бре ово глупост од закона? Шта, не смем да дискриминишем чланове политичких партија? То је ”лично својство”?

Не сме оно стоко комунистичка.

Ил не мож да радиш код мене јер си комуниста.

У принципу сврха је да заштити партијско запошљавање т.ј незапошљавање. :)

Ал не ради како ваља :Р

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemojte da se zanosite. Svako ima pravo na svoje mišljenje. Peđino mišljenje o religiji je takvo kakvo je i sve ostalo što je izjavio direktno proizilazi iz tog mišljenja. Budući da ne priznaje versko obrazovanje, a ne vidi značaj poznavanja filozofije koje se stiče tim obrazovanjem, sasvim je logično da teologe smatra neobrazovanima, a generalizujući ponašanje nekih mračnjaka među veroučiteljima, dolazi do zaključka da su veroučitelji kreteni.

Његово мишљење о религи не даје му за право да мене оптужује да злостављам децу и да се иживљавам са њима.

Покушај да оправдаш његову патологију само може да говори о теби. Нажалост.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Његово мишљење о религи не даје му за право да мене оптужује да злостављам децу и да се иживљавам са њима.

Е па то би вероватно могло да прође као клевета, само мислим под условом да је поменуо некога конкретно.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Његово мишљење о религи не даје му за право да мене оптужује да злостављам децу и да се иживљавам са њима.

Управо, то треба да докаже на суду јер јавно износи квалификације у својству потпредседника овог удружења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemojte da se zanosite. Svako ima pravo na svoje mišljenje. Peđino mišljenje o religiji je takvo kakvo je i sve ostalo što je izjavio direktno proizilazi iz tog mišljenja. Budući da ne priznaje versko obrazovanje, a ne vidi značaj poznavanja filozofije koje se stiče tim obrazovanjem, sasvim je logično da teologe smatra neobrazovanima, a generalizujući ponašanje nekih mračnjaka među veroučiteljima, dolazi do zaključka da su veroučitelji kreteni.

Ако његово понашање генерализујемо до каквог би закључка могли да дођемо о атеистима...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е па то би вероватно могло да прође као клевета, само мислим под условом да је поменуо некога конкретно.

Поменуо је одређену професију (наставнике верске наставе у школи). Ако реагују на "педери су болесници" као на увреду и дискриминацију (иако није поменуто име и презиме), онда морају и на ово.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...