Jump to content

Холандски лист: Ђоковић долази из нецивилизоване земље и личи на лешинара

Оцени ову тему


Ратко :(

Препоручена порука

Не волим Ђоковића као тенисера...Никад не бих навијао за њега да није ''наш''... али ово што говоре о њему и колико га мрзе... чине само да бих навијао за њега и да није наш... Рецимо навијао сам за Иванишевића увек и свугде иако је био такав - какав је и са тим ставовима какве је имао...

..Холандска ''цивилизованост'' и пуританизам на делу, говори више од било каквог коментара или псовке,

..коју једино и заслужује...

الحرية أو الموت

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Piše!

Allesbehalve subtiel was de Volkskrant-journalist die deze maand Djokovic nog met 'zijn benige schedel, zijn haakneus en zijn zwarte haardos' het uiterlijk (en gedrag) toedichtte van een aasgier. En vervolgens met een psychiater op de proppen kwam die beweerde dat Djokovic zijn hart aan tennis heeft verpand omdat hij anderen wil domineren.

Е супер све сам разумео.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Genijus je izgleda neke delove u svom prevodu izbacio.. ;)

He he, da, to bi bila fora da dam link, i onda zeznem sa prevodom, ko da ne može bilo ko da ga copy/paste u translator i proveri :D Ajd pogledaj malo bolje moj prevod:

Све осим суптилна, Волкскрант новинар који је овог месеца Ђоковић и даље "његова кошчата лобања, његов кукастим нос и његова црна коса" изглед (и понашање) приписује се супа. А онда је дошао психијатар који је тврдио да је Ђоковић тенис обећао своје срце другима јер жели да доминира.

:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико ли човек треба да буде јадан да би као "аргумент" користио евентуалне физичке недостатке другога, у овом случају замишљене недостатке.

Да ли је могуће да озбиљан човек размишља на такав начин? Да своју некакву срдитост на такав начин испројектује?

Па то је озбиљан блам, и озбиљан проблем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Ратко :(' timestamp='1348046180' post='713382]

Колико ли човек треба да буде јадан да би као "аргумент" користио евентуалне физичке недостатке другога, у овом случају замишљене недостатке.

Да ли је могуће да озбиљан човек размишља на такав начин? Да своју некакву срдитост на такав начин испројектује?

Па то је озбиљан блам, и озбиљан проблем.

To ti je rasizam. Oblik lobanje, nosa, polozaj ociju itd. Posto su nesposobni da bilo sta izmisle, Holandska novinarka koristi restlove nemackog rasizma za razmisljanje.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...