Jump to content

Удружење Атеисти Србије поново протестује због...

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Veljo, zato ti i kažem, to su besmislene titule, namenjene dizanju rejtinga samog članka.

Nema "šampiona ateizma" ili "najvećih ateista na svetu".

Ateisti su samo oni ljudi koji ne veruju ni u jednog boga, a sve ostalo su tumačenja i filozofiranje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vladimire, poznato mi je da su svetska iskustva šarenolika, u prilog jednog i u prilog drugog shvatanja, ali dokle god živim u Srbiji, najvažnija mi je moja zemlja.

Значи по тим питањима Србија није никакав специјални случај, напротив. Према томе ... pivo
  • Волим 1

"Свуда пођи, себи дођи." - Владимир М. Миливојевић  deka.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vladimire, meni je moja zemlja uvek specijalna, zato što u njoj živim.

Kao što sam napisao, u svetu postoje vrlo raznovrsna iskustva i prakse, koje mogu da potvrde i da demantuju ispravnost nekih rešenja kod nas, pa zato i nisu reprezentativna.

Veljo, imamo 384 člana sa pristupnicom, i 63 punopravna člana.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vladimire, meni je moja zemlja uvek specijalna, zato što u njoj živim.

Земља ти је јако специјална али ти зато јако смета и јако ти је занимљиво да мене прозиваш јер користим ћирилицу?

Занимљива љубав према земљи када ти смета једа од њених индетитет (њено писмо).

Одлични су ти ти дупли аршини. Подмажи их мало.

  • Волим 1

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vladimire, meni je moja zemlja uvek specijalna, zato što u njoj živim.

Земља ти је јако специјална али ти зато јако смета и јако ти је занимљиво да мене прозиваш јер користим ћирилицу?

Занимљива љубав према земљи када ти смета једа од њених индетитет (њено писмо).

Одлични су ти ти дупли аршини. Подмажи их мало.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Veljo, ako misliš na saopštenja i akcije, one su ograničene na Srbiju naravno, ali sasvim prirodnom, sarađujemo sa organizacijama nevladinog sektora i van Srbije.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam da li se sećate, pričali smo o tom slučaju pre 2 godine:

https://www.pouke.org...ew-bog-postoji/

Ма рбе шампион атеизма исто колико је и нпр њутн шампион физике. Неко ко је у одређеном периоду оставио траг на атеизам и ко је значајан за комплетну идеју. Иначе његов допринос не само атеизму него и филозофији је http://en.wikipedia.org/wiki/No_True_Scotsman

Исто ко што је сад Давкинс. Када неком спомеш атеизам њему је асоцијација на Давкинсов атеизам и цео тај покрет.

И атеизам је канда неки покрет данас.. бар данас.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...