Jump to content

Алтернативни browser-и за удубно претраживање интернета

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

  • Гости

Maxthon-230x230.png?139d23

Сви смо некако навикли да користимо или Хром, или Мозилу, понеко Опери или Сафари... а да, ту је и мајкрософтов Интернет Експлорер...

Ево, са сам сада скинуо један врхунски http://www.maxthon.com/ феноменално ради, брз ко муња и има милион свакавих подешавања.

Јесте ли ви испробали неки алтернативни браузер или користите ову класику?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jesu ovo neki masoni?

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да већ поодавно. Макстон у позадини и јесте Хром и користи гуглов вебкит као основни погон. Ако притиснете ону жуту муњу мења се у плаво расцепано и прелази у ИЕ режим, тако да је одличан за сајтове који захтевају искључиво ИЕ (даљински преглед камера, онлајн приступ рачуну код неких банака...). Кинези су направили одлачан производ. Користим га у комбинацији са Комодо Драгоном и Опером. Ипак је по већини карактериситика, морам да признам Опера свеукупно тренутно врх. Скренуо бих пажњу на малопре поменути Комодо Драгон. То је пруређени Хром са онлајн Комодо заштитом. Више него одличан.

http://www.comodo.com/home/browsers-toolbars/browser.php

"Свуда пођи, себи дођи." - Владимир М. Миливојевић  deka.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sad sam ga instalirao. Prvo što sam primetio je da ima smooth scrolling, a Chrome nema. A mnogo je lepše kad ima to.

Mada može i u Chrome da se namesti smooth scrolling:

https://plus.google.com/116164717430356367649/posts/9rCL4QwMbqf

ili ovaj dodatak.

https://chrome.google.com/webstore/detail/khpcanbeojalbkpgpmjpdkjnkfcgfkhb

Ja sam sad dodao ovaj Chromium Wheel Smooth Scroller. Baš je dobar. Može svašta da se podešava, i mnogo je prijatnije za oči.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да већ поодавно. Макстон у позадини и јесте Хром и користи гуглов вебкит као основни погон. Ако притиснете ону жуту муњу мења се у плаво расцепано и прелази у ИЕ режим, тако да је одличан за сајтове који захтевају искључиво ИЕ (даљински преглед камера, онлајн приступ рачуну код неких банака...). Кинези су направили одлачан производ. Користим га у комбинацији са Комодо Драгоном и Опером. Ипак је по већини карактериситика, морам да признам Опера свеукупно тренутно врх. Скренуо бих пажњу на малопре поменути Комодо Драгон. То је пруређени Хром са онлајн Комодо заштитом. Више него одличан.

http://www.comodo.co...ars/browser.php

Kako da izvrsim import passworda i ostalog iz sadasnjeg browsera u Operu?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Макстон у позадини и јесте Хром и користи гуглов вебкит као основни погон.

WebKit није само гуглетов.

http://en.wikipedia.org/wiki/WebKit

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али је слон од програма и пренатрпана је опцијама. Далеко ми се више свиђају минималистички браузери.

Koji ti koristis? Ja safari, nisam ni pokusavao evo do sada da koristim drugi. Koji je najbolji za Apple po tvom misljenju?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Koji ti koristis? Ja safari, nisam ni pokusavao evo do sada da koristim drugi. Koji je najbolji za Apple po tvom misljenju?

Било који само не сафари :Р

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сам га инсталирао .... свиђа ми се како ради :) јавим се за неки дан када сазнам да ли ми је правио неке багове :)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako da izvrsim import passworda i ostalog iz sadasnjeg browsera u Operu?

Одабир - Уреди одабир - Фајл - па изабереш одакле ћеш да увезеш.

Такође има велики избор за увоз поште из разних програма. Али све то што питаш ја слабо користим и врло сам мало то истраживао.

"Свуда пођи, себи дођи." - Владимир М. Миливојевић  deka.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Koji ti koristis? Ja safari, nisam ni pokusavao evo do sada da koristim drugi. Koji je najbolji za Apple po tvom misljenju?

Safari je dobar, osim što guta memoriju. Chrome je isto dobar i lagan, ali ponekad im se provuče poneki ozbiljniji bag kao onaj skoriji koji je rušio ceo sistem. Mislim da su to ispravili. Ostale ne koristim. I da, flash mi je ugašen kad god je moguće u svim brauzerima. To je najveći krš i štetočina.

Sent from my Sensation using Tapatalk 2

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...