Jump to content

Терориста из Тулуза: Убијао сам, јер они убијају нас

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ni tu me nisi skontao.Ali nema veze

Odgovor je da se slažem sa ubistvom murteda koji ostavi islam i koji počne raditi protiv islama, tj sigurnosti muslimana.dok onaj koji ostavi svoju vjeru islam i prihvati neku drugu a ne ratuje niti radi štetu protiv islama i muslimana u islamu se ne ubija.

A ako neko ostavi svoju veru i predje u islam pa pocne da radi protiv svojih bivsih suvernika ? Sta da radimo sa takvim, treba li i takav da se ubije ili je ok ako je presao u islam

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 72
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

ja sam danas sanjao kako sam musliman i treba da odsecem nekom coveku glavu, i odsecem i kazem "nisam ja kriv", al dobro znam da jesam i zazalim sto sam to uradio, dobro da je bio samo san lol

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1343057153' post='682998]

будали само треба изговор и оправдање, поготово кад има и ко ће да га упути како да заврши посао.

Упс!!!Сад ћеш бити банован Just_Cuz_19

Измењено од Дејан
Nema potrebe da spamujete temu

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко напусти веру православну,ми тугујемо за њим и молимо Бога да се врати.

Срећом,срећом што смо православни.

Нисмо имали инквизицију,крсташе,џихаде,шеријате....али имамо непроцењивог деду Вукашина,који каже:

"Само ти синко ради свој посао!"

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Упс!!!Сад ћеш бити банован Just_Cuz_19

једина разлика је што не дискриминшем никог јер подразумевам све људе на свету у категорију потенцијалних будала које ће лако да нађу изговор да заврше што су наумили ;)

пс. завршавај своја посла преко нечијих расположених леђа убудуће, не мојих :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1343124135' post='683268]

једина разлика је што не дискриминшем никог јер подразумевам све људе на свету у категорију потенцијалних будала које ће лако да нађу изговор да заврше што су наумили ;)

пс. завршавај своја посла преко нечијих расположених леђа убудуће, не мојих :)

Prva poruka je tako bila i protumačena,nema potrebe sad razrađivati ovu priču,vratimo se na temu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На овој теми,босанац свим расположивим и њему доступним средствима одговара на решетања.Да ли је то тема?Не.

Треба да иде под кључ,као што сам и замолила пре неки дан.

  • Волим 1

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pratim ovaj forum vec duze,ali sad nisam mogao da se suzdrzim.

Valentina,tebi sestro svaka cast i nek tebi i tvojoj porodici Gospod uvek bude na pomoc i na radost.

A sto se teme tice,pa naravno,brat bosanac je divan dobronameran covek,miroljubiv i nelicemeran,kao i sva divna braca muslimani i katolici.

A oni durgi,pupu,oni su na nivou statisticke greske. Zapravo su Srbi krivi za sve pokolje nad njima i sada bolje da cute i da se pokriju usima. Uostalom, to nije u "duhu ljubavi i tolerancije", samo ne talasati da nam se braca po Alahu ne uvrede pa da ih mozda ne isprovociramo.

A to sto je u zemlji Srbiji sve dozvoljeno osim da se bude Srbin nema veze.

Smete da budete peder, musliman,katolik, siptar,bosnjak, sta sve ne vec, ali nikako Srbin porodican covek i niposto da ukazete da je crno crno i greh greh, to nije u duhu tolerancije i ljubavi.

Zao mi je Mihajla, ali njegova reakcija je samo bila isprovocirana i dok se svima gleda kroz prste, on je zbog duha tolerancije banovan. A sigurno da nije bukvalno mislio da je 40% muslimana u BiH teroristicki nastrojeno i da vole da kolju po kucama, ali to onome iz udobne fotelje nece nikad biti jasno.

Pokusajte vi da zivite u Sarajevu ili u Mostaru na primer, pa cemo da vidimo kako cete proci sa "ljubavnom teologijom" i "pricesce episkop zajednica" stavom.

Nazalost, ali radikalizacija stavova muslimana u BiH je sve prisutnija pogotovo kod mladih, nezadovoljnih zivotom i nemastinom, nemanjem perspektive...

Ko to ne shvata je debelo ususkan u sopstvenu fotelju i sigurnost.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo me podseća na one situacije kada igra reprezentacija,onda su svi živi najbolji selektori.

Anđeli na nebu nisu isti pa nisu ni ljudi na zemlji,a hvala Bogu nakon ovoliko vremena administracija upozna čoveka,tako da prema svakom ima odnos na osnovu celokupnog utiska.

A što se tiče udobne fotelje,ja sam tri puta bežao u ratu ,sve moje fotelje su zapaljene a novu još nisam kupio...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dejane,ma znamo se Mihajlo i mi jos od BSNa, pa Verujem-a i odavde. Imao je Mihajlo raznih faza, ispada, cuda, sve to stoji.Ali oprosti mi onda, vi ste njemu presudili na osnovu utiska, a ne konkretnog dela tj one sporne poruke u ovoj temi. A meni ta konkretno poruka nije toliko zvucala strasno da bi bila razlog za banovanje.

Uostalom sta je neistinito rekao?Vehabizam, ekstremizam i ostali izmi jesu u velikom porastu poslednjih godina i ni zbog kakve tolerancije ne mozemo zazmuriti i to ne videti.

A ovaj forum pratim dugo iako ne pisem i mnogi se mi poznajemo godinama vec, da ovaj forum nema svoje kvalitete ne bi opstao.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...